Reklama

Reklama

13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

pátek 02.08.2024 21:00, sobota 03.08.2024 21:00, vstupné v předprodeji 300 Kč / noc, 500 Kč obě noci (na místě o 100 Kč více)

O AKCI

Milí filmoví nadšenci, na třináctém FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD vás opět čeká maraton báječných filmů a skvělé nálady. Letošní “Filmáč ČSFD” se uskuteční od pátku 2. srpna do nedělního rána v zrekonstruovaném Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19 hodin. Akce je dostupná každému, ale být uživatelem ČSFD má výhody. Všichni ČSFD uživatelé, kteří potvrdí účast formulářem dole na této stránce a u vstupu do letňáku předloží VYTIŠTĚNOU e-vstupenku na akci, zakoupenou v on-line předprodeji, obdrží lístek do bohaté filmové tomboly. Letos vám opět rozdáme více jak 4 000 filmových plakátů od českých distributorů a v sobotu odpoledne promítneme bonusový film v kamenném kině Panorama. Hlavním partnerem Filmového víkendu ČSFD je Volkswagen Financial Services - specialista na financování nových i ojetých vozů a náš dlouholetý spolehlivý partner. Partnery akce jsou ViewSonic a Slavia pojišťovna.

VSTUPNÉ A FILMY

Vstupenky doporučujeme koupit nejpozději ve čtvrtek 1. srpna, kdy ještě budou za zvýhodněnou cenu v předprodeji on-line na webu kina Boskovice. Zvýhodněná cena lístku na jednu noc v předprodeji je 300 Kč, na obě noci 500 Kč. Od pátku 2. srpna budou v předprodeji i na místě obě varianty o 100 Kč dražší. E-mailové potvrzení o koupě e-vstupenky s čárovým kódem si sebou prosím přineste VYTIŠTĚNÉ. U vstupu do areálu Letního kina dostane každý účastník akce odolný papírový náramek s logem akce. Náramky budou modré (páteční noc), zelené (sobotní noc) a červené (dvounoční). V ceně je na každou noc zahrnuta projekce všech filmů v původním znění s českými titulky a sobotní odpolední projekce v kamenném kině Panorama jsou dostupné zdarma držitelům červených (dvounočních) náramků, anebo za 100 Kč komukoliv dalšímu. Pejsci mají do areálu letního kina vstup povolen.
Páteční “Macho noc” otevřeme nejočekávanějším filmem léta s komiksovými drsňáky Deadpool & Wolverine, na které navážou po uši vyzbrojení miamští poldové Mike a Marcus s jejich čtvrtými Mizery a po rozdání první poloviny cen z tomboly celou show uzavřou skvěle obsazení Motorkáři.
Sobotní “Katastrofickou noc” plnou silných ženských hrdinek zaprášíme apokalyptickým spektáklem Furiosa: Sága Šíleného Maxe, následně rozfoukáme návratem devadesátkového dobrodružného hitu z produkce Stevena Spielberga v Twisters, a po rozdání druhé poloviny tomboly uzavřeme devastujícím útokem mimozemšťanů ve sci-fi thrilleru Tiché místo: První den.
Na sobotní odpoledne od 17:00 jsme pro vás v kamenném kině Panorama připravili komedii Stovky bobrů, která co do nápaditosti a kreatovity přebíjí vše, co jsme vám kdy na Filmovém víkendu ČSFD promítli. Držitelé červeného (dvounočního) náramku mají vstup na Stovky bobrů zdarma, kdokoliv další ho má za 100 Kč.

Pátek od 21:00 v letňáku - Macho noc
Sobota od 17:00 v Panoramě
Sobota od 21:00 v letňáku - Katastrofická noc

OBČERSTVENÍ

Občerstvení nám letos zajistí provozovatel wellness Hotelu Stará Škola. Ve stáncích v areálu letního kina, které budou nově otevřené taky v sobotní odpoledne, máme přislíbených osm píp s dvanáctkovou Plzní a desítkovým Radegastem, nealko i alko drinky, kávu a čaj a následující chuťovky s cenami od 150 do 210 Kč za porci:

  • Krůtí gyros v pita chlebu, tzatziki
  • Jehněčí kebab v tortille se zelným salátem
  • Poke s marinovaným sýrem, mangem a řasou wakame
  • Hamburger s trhaným vepřovým masem a zelný salátem
  • Hamburger s pštrosím masem, chilli a salsou z manga
  • Hamburger s grilovaným hovězím masem
  • Hot dog se smaženou cibulkou a BBQ majonézou
Ve stanovém městečku vás na snídaních s cenami do 100 Kč za porci obsloužíme míchanými vajíčky, fazolemi v rajčatové omáčce, lívanečky s horkým ovocem anebo párky.

STANOVÉ MĚSTEČKO V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ A PARKOVÁNÍ

Stanové městečko se nachází kousek od letního kina, v areálu Zámecké zahrady. Otevřené pro vás bude od pátečních 15:00 do nedělních 12:00. Rozložit stan doporučujeme před začátkem pátečního programu. Stanové městečko bude disponovat mobilními toaletami a korýtkem s pitnou vodou. Cena za stanové městečko bude 100 Kč na osobu za noc. S koupí vstupenky obdrží každý stan roli toaletního papíru a pytel na odpadky. S umístěním stanu vám na místě poradíme. Doporučené parkovací zóny zdarma můžete vidět na přiložené mapě anebo na interaktivní mapě. V areálu stanového městečka ani v ulici Pod Klášterem u stanového městečka se parkovat nesmí, ulice musí zůstat průjezdná. Umývárky a sprchy vám budou k dispozici v budově Městských lázní (ulice U Lázní 2182) v pátek od 17:00 do 21:00, v sobotu od 10:00 do 21:00 a v neděli od 10:00 do 12:00. Toalety v horní části areálu letního kina vám budou k dispozici po celou dobu akce.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Páteční i sobotní večer v letním kině od 20:00 do 21:00 budeme hrát skupinové hry. Vítězné teamy každého večera vyhlásíme a obdarujeme počas noční tomboly.
Filmové plakáty k rozebrání budou umístěny v budově Zámeckého skleníku u Letního kina a to v pátek a v sobotu od 18:00 do 21.00.
Sobotní odpoledne můžete tradičně strávit na boskovickém Koupališti Červenka, na které budete mít v pátek, sobotu i neděli s obrandovaným náramkem kterékoliv barvy vstup za poloviční cenu. Zcela zdarma pak můžete s obrandovaným náramkem navštívit místní vyhlídkovou Radniční věž v centru města, která bude v sobotu i neděli otevřená 8:00-12:00 a 13:00-17:00. K dispozici dále pak můžete navštívit westernové městečko, za vidění stojí hrad a zámek, nebo si můžete udělat výlet do nedalekého arboreta. Nemluvě o soustavě nejznámějších českých jeskyní Moravského krasu v několikakilometrové vzdálenosti.

POTVRZENÍ ÚČASTI A KOUPĚ ZVÝHODNĚNÝCH E-VSTUPENEK V PŘEDPRODEJI

Registrace na ČSFD není pro účast na akci povinná, ale má výhody. Pokud chceš při vstupu do areálu letního kina obdržet lístek do tomboly, pořid si vstupenku na 13. Filmový víkend ČSFD v předprodeji on-line a potvrď účast formulářem níže. Ve formuláři zaškrtni, jestli se zúčastníš jedné nebo obou nocí a jestli využiješ stanové městečko. Uzávěrka seznamu potvrzených účastníků bude den před začátkem akce, tedy ve čtvrtek 1. srpna v 19:00. U vstupu do letňáku pak řekneš svoji přezdívku, předložíš vytištěnou e-vstupenku s čárovým kódem (nebo zaplatíš vstupné) a budeš vpuštěn. Ber prosím přihlášku závazně a kdybys chtěl svoji účast na poslední chvíli zrušit, udělej tak níže kliknutím na "Zrušit účast" (daný link se ti zde objeví po potvrzení účasti).

Reklama

Reklama