Reklama

Reklama

Nesnáším tě, lásko

  • USA The Hating Game (více)
Trailer 1

Lucy Huttonová (Lucy Hale) a Joshua Templeman (Austin Stowell) sa navzájom nenávidia. Nedá sa povedať, že sa iba nemajú radi. Ani že sa neochotne tolerujú. Nie, oni sa fakt neznášajú. Obaja pracujú ako asistenti riaditeľov vydavateľstva, dennodenne sedia oproti sebe v kancelárii a svoju nenávisť si ventilujú prostredníctvom rituálnych pasívno-agresívnych hier. Lucy nechápe Joshuov odmeraný, upätý a úzkostlivý prístup k práci. Joshua zasa krúti hlavou nad farebnými vintage šatami, ktoré Lucy nosí, jej svojráznym vystupovaním a prehnaným optimizmom. Vo firme sa črtá možnosť povýšenia a neutíchajúci boj dvoch najvážnejších uchádzačov o miesto prevádzkového riaditeľa vrcholí. No hoci sa napätie povážlivo stupňuje, Lucy zisťuje, že možno to, čo cíti k Joshuovi, nie je nenávisť. A možno uňho je to takisto. A možno iba rozohrali ďalšiu, oveľa nebezpečnejšiu hru! (TV Markíza)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (37)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Zřejmě jedna z nejlepších čistě romantických komedii za posledních pár let. Indie žánrovka s neznámými herci a ze štědrým rozpočtem funguje svěže, nápaditě, romanticky i zábavně a celý film těží především ze zábavné zápletky, kde dva ústřední hrdinové bojují o nejlepší flek ve firmě a dělají si různé naschvály. Lucy Hale je nádherná i velmi roztomilá a Corbin Bernsen zahrál odtažitého, chladného, sebevědomého nemesise s lehkými psychopatickými rysy výborně. Skvělé tempo, příjemný humor, skvělé dialogy, skvělí herci za kamerou i trochu té vášně a jako celek to opravdu skvěle funguje. Solidní věc. Příběh 4/5, Akce 0/5, Humor 3/5, Násilí 0/5, Zábavnost 4/5 Hudba 3/5, Vizuál 3/5, Atmosféra 4/5, Napětí 1/5, Emoce 4/5, Herci 4/5.8/10. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Standartní romantická komedie podle šablony takových vycházejí a budou ještě vycházet miliony. June dělá v firmě na knihy vedle ní je kolega s kterým soupeří o povýšení pak zjistí, že se vlastně milují a od začátku je jasné jak to dopadne. Hlavní herečka je pěkná za to 2 hvězdy a 1 za film. P.s. to je nyní moderní, že musí všude rvat ty sračky z MeToo navíc ten chlápek ani nevypadal jak nějaký úchylák tak, že to tam je vyloženě jen kvůli tomu, aby se ho zbavily. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Je to vyborne zrezirovano a zahrano. Reziser a autor ale nemaji ambice ukazat nam neco noveho, krome paintballu, ktery jsem v romcomech jeste nevidel. Navic je to predvidatelne. Jsou tu decentni zvraty , nechybi chemie a jiskreni mezi obema hrdiny. Ukazuje se pravdive tvrzeni vynikajiciho psychologa Jeronyma Klimese, ktery na jedne ze svych prednasek rikal, ze kdyz v kancelari zavrete svobodneho muze a zenu, casem z toho bude vztah. ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele

Jedna z najlepších romantických komédií poslednej dekády😉!!! Som veľmi milo prekvapená. Takmer trištvrte hodiny som vyberala film na dnešný večer, ale stálo to zato. A ešte taký bonus, The Hating Game je tak trošku vianočný film. Ale aj v lete to funguje skvele, teda ak máte radi romantické komédie. 75% ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Romantických filmů jsem v životě moc neviděl. Pokaždé však, když shlédnu takové mistrovské dílo, uvažuji, že daný žánr podrobněji prozkoumám. Pak si však vzpomenu na všechny ty nechutné slaďáky typu Fifty Shades a následný průzkum si rozmyslím. Hating game je však mnohem lépe proveden. Hlavně tedy o poznání upřímnější a mnohem uvěřitelnější než většina romantických komedií. Domény však bezesporu tvoří jednak neznámí, ale velice sympatičtí herci  v hlavních rolích (hlavně krásná Lucy zde září) a pak také humorné scény, které zaručeně pobaví. Krom jisté předvídatelnosti asi nemám co bych mohl vytknout a zvažoval jsem 3-4*. Nicméně mne závěr skutečně dostal. 75% PS: Občas ty české překlady názvů filmů zní příšerně. Když nedokážete nic pořádného vymyslet, tak to radši ani nepřekládejte. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (2)

  • Film vznikol na základe námetu knižnej predlohy rovnomenného názvu od autorky Sally Thorne z roku 2016. (Mandragor)

Reklama

Reklama