Reklama

Reklama

VOD (1)

Na dlouho očekávaném brunchi probírají Carrie, Miranda a Charlotte všechny nové změny ve svých životech, včetně absence blízké osoby. Během natáčení podcastu je Carrie zaskočena osobní otázkou moderátorky pořadu jménem Che Diaz. Miranda se první den na vysoké škole dopouští jednoho faux pas za druhým před svou profesorkou práva z Kolumbijské univerzity, doktorkou Nyou Wallaceovou. Charlotte se snaží zapůsobit na Lisu Todd Wexleyovou, elegantní a vzdělanou kolegyni, která je rovněž matkou. (HBO Max)

(více)

Recenze (24)

Kacitr 

všechny recenze uživatele

Dělat pokračování po tolika letech je risk, že tvůrci šlápnou vedle. A tady to bylo o pořádných několik stop. Samantha v ústřední (bývalé) čtveřici chybí. Bohužel Carrie, Charlotte ani Miranda nejsou tak silné charaktery, aby seriál utáhly. Ten švih a lehkost je pryč. Depka. Depka. Depka. Se závěrem nesouhlasím, co to tvůrce napadlo??? Carrie byla vždycky trochu mimo, ale zavolat ambulanci by snad zvládla. Hlavně, že si ti dva srdceryvně hleděli navzájem do očí přinejmenším deset sekund, než vůbec "něco" (čtěte "nic") udělala. Nezachránil to ani Standford... ()

louisalotta 

všechny recenze uživatele

Váhala jsem mezi 1 a 2 hvězdami. Tohle vůbec není to SATC pokračování, na které jsem se tak nesmírně těšila! A i když odhlédnu od faktu, že z komediálního seriálu, u kterého se člověk rád odreagoval na konci náročného dne, se stalo tesknivé drama, tak to prostě už není ono a nad dialogy akorát zůstane člověku na tváři místo milého úsměvu jen cringe a slzy... ()

Reklama

fixaman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvl já se tak stydím za celou LGBT komunitu, do které patřím. Protože tahle tlačenka je tak nesnesitelná a kontraproduktivní, že to snad ani není možný. Z geniálního seriálu je něco naprosto nekoukatelnýho. A ani se nedivím, že museli změnit název, protože s odchodem Samanthy zmizel sex a zůstalo jen město. Strašnej fail. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nová generace změnila styl, epizody mají dvojnásobnou délku oproti originálu, ale pořád to jen lineárně pokračuje s těmi samými postavami a jejich problémy jako před lety. Takže kde je problém? Už v první sérii (z roku 1998) nebyl problém, aby Carrie šla po ulici se svým kamarádem gayem a potkala další pár, který se jí jen tak mezi řečí zeptal, zda by jim nedala svoje vajíčka, aby mohli založit vlastní rodinu... Seriál se nijak zásadně nezměnil a svět kolem nás taky ne, jen určitá sorta diváků podléhá vlastním bludům a chimérám převlečeným za nostalgii. ()

Vančura odpad!

všechny recenze uživatele

Pro mě osobně naprosto nesnesitelná sračka, u které jsem musel definitivně revidovat i svůj - již tak nahlodaný - vztah k původnímu seriálu, který byl prostě špatný už tenkrát, pojďme si to konečně přiznat - ale to, co se z toho stalo dnes, pro to nemám slov, a jen mě to ujistilo v tom, že už s tím nechci mít nic společného a odmítám v životě vidět jakýkoli nový i starý díl. Kim Cattrall měla dost rozumu, že se jim na to vysrala. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama