Reklama

Reklama

VOD (1)

Carrie se dozvídá o překvapivém vývoji událostí týkajících se Bigovy bývalé. Charlotte si dělá starosti, jak se vypořádat s dceřiným odhalením. Miranda se zamýšlí nad svým manželstvím. (HBO Max)

Recenze (5)

AlfaNumerO 

všechny recenze uživatele

Ano, koukám na to s přítelkyní... Předchozí dva díly byly slabé, zbytečně explicitní směrem k Samantě. Chcipnul božskej. No a... A co to kurva bylo za sračku s tou nebinární, queer, homoněcosračkou a jejím proslovem, kterej trval snad půl dílu. Svět se kurva zbláznil. Bude za padesát let existovat normální heterosexuální rodina nebo bude šikanovaná za to, že si říká normální a tím omezuje... Ehmm... Ostatní? Strčte si posraní Amíci svojí hyperkorektnost do prdele, jde o vaše stigma... ()

Reklama

bubun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak mám za sebou třetí díl, a kromě toho, že se to od první epizody trochu zlepšilo, tak potřebuji jen napsat, že už ale v oné první  - dost příšerné - epizodě byly načrtnuty, ehm, linie dalšího směřování; tak například už tam bylo jasné, že Miranda bude mít problém s pitím. A ten chlápek v rozhlasu z toho podcastu? Ten za sklem? Božský byl sice ještě naživu, ale vsadím boty, že ten týpek ve věku asi jako Carrie (jaká náhoda) s ní bude mít něco do činění. Stejně tak od Božského skonu všichni čekali, až Carrie půjde zpět do svého starého bytu, a ejhle, je to tu... A poslední věc, aspoň pro tuto chvíli: Charlotte má pusu jako kačer Donald. Vlastně ne, není to poslední věc; ještě bych se ráda dozvěděla, jak si mám vysvětlit něco, co tady píše uživatel AlfaNumerO, a sice, že "předchozí dva díly byly slabé, zbytečně explicitní směrem k Samantě". S první částí souvětí lze souhlasit, ale ta druhá mi nějak nedává smysl. Explicitní epizoda směrem k Samantě? Tím je myšleno to, že bylo v první epizodě zmíněno, že teď žije v Londýně, a v druhé epizodě zaslala Samantha Carrie na pohřeb Božského kytky? A jak je v tom kontextu myšleno "zbytečně"? Jakože se o ní neměl nikdo zmiňovat vůbec, a měli tvůrci raději dělat, že nikdy neexistovala? ()

Amalberga 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hahaha, seriál je trochu nebinární a nebojí se to říct nahlas a komentáře na ČSFD se můžou z toho zbláznit. Jinak díl nic moc, standup mi nepřišel vůbec vtipný a dát mu tolik prostoru byla chyba. Kdyby tam nebyl, dala bych čtyři hvězdy. ()

avogrebnork

všechny recenze uživatele

Ano, nastala doba kdy se zřejmě budu bát říct že jsem vdaná za chlapa a máme syny kteří mají přítelkyně.  Normálnost se prostě nenosí. Tohle se hodně nepovedlo. Normálně je mi stydno za herce i  autory tohoto pokračování jinak skvělého seriálu. Naprosto souhlasím s oběma předešlými recenzenty. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Jedná se o poslední díl, ve kterém se objevuje postava Stanforda Blatche. Jeho představitel Willie Garson se po jeho natočení začal léčit s rakovinou a bohužel jí podlehl. (Grimaldi)

Reklama

Reklama