Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na padesáté výročí slavné rozhlasové hry Orsona Wellese Válka světů, která vzbudila kdysi mezi Američany takový poprask, je vysílána znovu. Reprízu zachytí kosmická loď skutečných Marťanů a dramatizaci považují za líčení skutečných událostí, v důsledku čehož se rozhodnou jít svým marťanským druhům na pomoc. Problém je v tom, že přistanou právě na Halloween a všichni jejich podobu považují za maškarní převlek. (Hans.)

(více)

Recenze (6)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Závan 80. rokov, v tých 90. Ono vlastne snímok sa v ôsmej dekáde aj točil, ale na plátna mu to trvalo takmer dva roky. A poviem vám, že nič sa tu nesprasilo, ani po stránke formálnej a ani po tej obsahovej. Byť vo veku hlavných detských hrdinov, asi som nadšený. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Sci-fi pro děcka, která má dobrý nápad, ale mdlé gagy a ústřední postavy mimozemšťanů, které se tvůrci snažili vyobrazit jako co nejvíc "cool", až už je to ale moc a většinu času spíš otravné. Celé je to ale takové nevýrazné, jelikož jsem to sotva dokoukal a už teď si z toho pamatuji snad jen dvě scény a vzhled mimozemšťanů (byť v souvislosti s ním jsem rád, že se toho nezalekli a mimozemšťanů je tam dost a co chvíli, když už je ta zápletka postavená na nich), ale jinak to je opravdu podprůměrná sci-fi, která za jedno zhlédnutí možná ani nestojí. Ale musím pochválit, že k tomu existují slovenské titulky, protože to se na to pak dívá značně příjemněji než s anglickými. 2* ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Divim se, ze to neni kanadsky...napad je docela fajn, je to kazdopadne spis pro deti, postavy jsou tam docela ok, ale i presto je to cely takovy divny. Alespon z meho pohledu. A navic cca od pulky uz to zacina docela slusne nudit. Skoda, myslim, ze je to trosku nevyuzity potencial. Na druhou stranu mi neni devet, takze vlastne tezko rict...slabsi prumer. ()

Reklama

Reklama