Charles, Oliver a Mabel se vydají do Los Angeles. (Disney+)

vydumnica

Once Upon a Time in the West. Nápaditý a trefný názov epizódy, nielen vzhľadom na kultový western, ale aj vzhľadom na cestu nášho tria na západ do L.A. Presun diania do Hollywoodu (hoci možno len v tejto jedinej epizóde) vnímam ako veľmi dobrý nápad, príjemné osvieženie. Linka s Evou Longoria bola vtipná, jej poznámka ohľadom "rovnakého" veku s Mabel nemala chyby. Potešila aj zmienka o R. Evansovi, hneď som si spomenula na minisériu The Offer👌. Iba jedna maličkosť mi nesedí a to, prečo by Mabel nemala vlastný župán, keď očividne si celý šatník presťahovala k Theovi. Meryl Streep to v tejto epizóde veľmi pristalo, pôsobí mladým dojmom. Pekné 4* za uspokojivý štart novej série. ()

Ahsoka

My, diváci, obeť poznáme už z konca tretej série. Zatiaľ, čo nič netušiace detektívne trio si takmer celú epizódu rieši svoje osobné a kariérne záležitosti. Ako pilot je to celkom priemerná epizóda, veľmi málo krimi, málo mystery a už vôbec nie thriller. A nakoľko vzhľadom k videnému tuším určitú schému a motív vraždy, budem do ďalších epizód dúfať v nepredvídateľnosť, na akú sme boli zvyknutí. ()