Jen vraždy v budově - Série 4 (2024) (série)

Dva na cestě (S04E03)

(epizoda)
  • USA Two for the Road

Charles, Oliver a Mabel se dají neochotně dohromady s novými detektivy. (Disney+)

vydumnica

Myslela som si, že info na konci epizódy je iba seriálová fikcia, ale hneď som si to vygooglila a podľa Wikipedie to tak naozaj je, info je z tohto roku: Squatters have rights in New York under the legal principle of adverse possession. This allows individuals who openly occupy and maintain a property for a specific period to potentially gain legal ownership, even if they initially entered illegally. Zaujímavé. Za túto epizódu dávam 3*, nebola ani extra vtipná, ani napínavá, skôr taký priemer, hoci sme nahliadli do bytu s heslom "Vianoce po celý rok". Už by sa mohla vrátiť Meryl Streep. Tí noví dostali priveľa priestoru. ()

Ahsoka

Adept na dno, nie série, ale celého seriálu. Akoby som pozerala na celebritami nabitý prepadákový sitkom. Písala som to už pri tretej sérii, akonáhle sa trio delí, nefunguje to. A tá kŕčovitosť prichádza prioritne po komediálnej stránke. Teraz sa k tomu pridala aj krimi stránka - čistá vata. ()