Reklama

Reklama

Dennis - postrach okolí

(seriál)
  • USA Dennis the Menace
Animovaný / Rodinný / Komedie
USA, (1986–1988), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Předloha:

Hank Ketcham (komiks)

Scénář:

Linda Woolverton, Charles Kaufman, J. Larry Carroll, Gerry Day (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(78)

Seriál, který isnpiroval několik hraných filmů. Šestiletý Denis, který dokáže svými rosťárnami každého přivést k šílenství, je opravdu postrachem celého okolí. Blonďatý klučina s rozpustilou povahou žije se svým tátou, mámou a psem Rafem. Nejvíce legrace si ale užije s kamarády ze sousedství. Problémem však je, že se velká část jeho nezbedností úzce dotýk i nebohého souseda George Wilsona, který ze všeho nejvíc touží po nerušeném klidu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (21)

Koda 

všechny recenze uživatele

Pane Wilsone! To je legendární hláška Dennisa, který si často dělal prču z pana Wilsona a často mu dělal potíže. Původně chodíval tento celkem krátký seriál i na Jetix a já si celkem Dennisovy patálie zamiloval. Dennis sice byl někdy totální bezmozek a to, na co šáhl to zničil, nicméně v některých dílech Dennis překvapil a vyřešil problém, o kterém jeho rodiče by ani nepomysleli. Tenhle seriál, ačkoliv má krátké díly ani neurazí, ani nějak moc nepřekvapí, ale je celkem zábavný. Dennis s jeho psem Rafem zažívají plná dobrodružství a žijí si vlastním světem a kolikrát na to jeho příbuzní a rodiče doplatí, hlavně tedy již zmiňovaný Wilson. Za mě jednoduše jeden z těch lepších animovaných seriálů :) ()

Babbsi 

všechny recenze uživatele

Kdysi na Fox Kids to pro mě byla zázračná bomba a děkovala jsem Bohu, že někdo vytvořil hodně moc dílů o TOM slavném klukovi Denisovi. Nemohu zapomenout, ale dnešní myšlení mi nepovoluje dát vysoké hodnocení - protože když se na to koukám zpětně, je to hodně se podobajících zážitků malého grázlíka, které mají v konečné fázi stejně ten sám kořen, na kterém je vše postaveno. ()

Reklama

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Tak toto bolo tak dávno, normálne sa mi to meno znechutilo až do chvíle, keď som stretol jedno pekné dievča menom Denisa. Ale po novom ho opäť nemám rád, nehovoriac že sa v dnešnej dobe na Slovensku zaužívalo a najmä u rómskej menšiny, ale tento seriál bola taká podpriemerná zábava. Niekedy sa hovorí, že pomôžme chorým deťom, aby mohli znova vystrájať, ale na druhej strane je to prípustné do určitej miery a nemám rád rozprávky, ktoré k vyvádzaniu podnecujú deti. Podľa mňa však lepšie ako samotný film. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama