Reklama

Reklama

USA High

(seriál)
všechny plakáty
USA, (1997–1999), 34 h 50 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Mark Heyes

Hrají:

Josh Holland, Elena Lyons, Thomas Magiar, Marquita Terry, Kristen Miller, Angela Visser, Nicholas Guest, James Madio, Nicki Aycox, Mercedes McNab, Tanya Dempsey, Jazsmin Lewis, Tommy 'Tiny' Lister (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(95)

Recenze (7)

Vesman 

všechny recenze uživatele

Ve své době kdy ho dávali na Nově to byl jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, humor tam byl samozřejmě takový ten puuberťácký, ale dokázal pobavit a já jsem se u toho dost nasmál. Na druhou stranu je mi jasné, že dneska by to už asi moc nechytlo. ()

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Vynikající seriál z prostředí střední školy, určený hlavně pro středoškoláky. Já sám jsem ho viděl zrovna v době mých studií na SŠ a hodně mě to bavilo. Doteď se usměju při vzpomínce na Lazze či na jeho žárlení na ředitele kvůli sexy učitelce. ()

darwin 

všechny recenze uživatele

Hezký seriál z prostředí americké střední školy v Paříži. Byla to dost prdel. Hlavně Lazzarini a Němec Christian byli dost dobří. Marquita Terry alias Winnie zase krásná, o slečně Gabrielle ani nemluvě. Jeden z kultovních seriálů mého dětství. ()

nessbeal

všechny recenze uživatele

Seriál se točí okolo šestice přátel, kteří jedou studovat na americkou střední školu do Paříže. Studenti žijí v jednom velkém apartmánu, ve kterém společně pracují, hrají si a začínají spolu vyrůstat. ()

Reklama

Reklama