Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sebevědomý mladý společník velké reklamní agentury Buddy Amaral uzavřel kontrakt s leteckou společností Infinity Air. Na letišti se seznámí s atraktivní blondýnkou Mimi a scenáristou Gregem, jenž se vrací z neúspěšné premiéry své první divadelní hry. Greg všem vypráví o své rodině, a že spěchá domů. Jenže letenku sehnal až na další den. A tak se Buddy impulsivně rozhodne a přenechá mu svou. V noci ke své hrůze zjistí, že letadlo se zřítilo. Když Gregova manželka Abby zjistí, že její muž je mezi oběťmi, zhroutí se. Ani Buddy se nedokáže s Gregovou smrtí smířit a začne pít. Nepřidává mu ani fakt, že letecká společnost ve své kampani zneužívá soucitu s mrtvými a jejich rodinami. Nakonec se zhroutí a stráví několik měsíců v protialkoholní léčebně. S Gregovou smrtí se stále nemůže vyrovnat, a tak vyhledá Abby, která pracuje jako realitní agentka, vydává se za zákazníka a dohodí jí výhodnou zakázku. Stráví spolu příjemné odpoledne, když ho Abby pozve na baseball. Dál už se s ní ale vídat nechce, má špatný pocit, že jí tají pravdu. Jeho asistent Seth se však postará, aby se znovu setkali. Buddy se konečně rozhodne říct pravdu. Než to ale stihne, dostane se Abby do rukou nahrávka, kterou pořídila Mimi na letišti. Zklamaná žena Buddyho obviní ze lži a vyhodí ho... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (87)

ThomasL 

všechny recenze uživatele

Už jen ten nápad se mi nelíbí natočit romantický film na téma: jeden týpek dá druhému letenku, ten se zřítí s letadlem a tak ten první jde zbalit vdovu. Hovado ten scénárista.... Ben nestál za nic (jako obvykle) a Gwyneth to zrovna moc neslušelo jako ženě v domácnosti. Už v první chvíli bylo jasné, že ta čubka z letiště, se kterou tam ti dva chlastali v baru a natáčeli to na kameru, se dříve či později objeví s kazetou a předá ji Gwyneth, aby to ten Ben neměl zas tak jednoduché....kolikrát už tady byla podobná pičovina. ()

whisker 

všechny recenze uživatele

Typické drama u kterého se vše dozvíte hned na začátku, a pak vyčkáváte než se to provalí. Ničím nezaujme, ani nepřekvapí. U tohoto filmu jsem nenašel ani jednu světlou chvilku. Konec jsem čekal, ale to asi všichni ;-). Herecké výkony nic moc, možná že ze scénáře se vytřískalo maximum, ale mi to nestačilo! ()

Reklama

klerik 

všechny recenze uživatele

Klišovitá zápletka samotná degraduje film na priemer, ale tá Gwyneth Paltrow má niečo do seba a vie byť aj v tomto dielku presvedčivá. Afflecka neznášam a aj tu (aj napriek snahe) bol "umelohmotný" a pramálo "romantický". Film sa mi v podstsate páčil a najradešj by som jeho celkové vyznenie pripísal na vrub Benovi, ale to finále zo súdom bolo skrátka slabé. NÁHODNÉ STRETNUTIE bolo na tom približne rovnako, ale preišlo mi poctivejšie. Ale tá Gwyneth mi nedá pokoja... ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

DivX/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +poutavá zápletka, film překvapivě nenudí, slušný výkon Gwyneth Paltrow -z tématu se dalo vytěžit více, mno hrajte tam Ben aFlek/// Rozhodně jsem se nenudil. I když technická stránka filmu je hodně mizivá, tak veškerou pozornost na sebe strhne hlavní představitelka. Když k tomu připočteme zajímavou zápletku, nejedná se o úplnou tragédii./// Celkem 46%/// ()

Orlau32 

všechny recenze uživatele

Nic mimořádného, žáden převratný námět. Film byl vypočítavě založen na dvou hvězdách Benem AFFLECKEM a Gwyneth PALTROWové. Vadila mě úplně zbytečná zbabělost Buddyho (B.Affleck), který za neštěstí nemohl, a přece se k události dlouho nejen nepřiznal, ale ani ji neoznámil. (U mě blbec !) A též se tak celou dobu choval. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • Jedná se o první film v historii distribuovaný přes satelit. (niceholka)

Reklama

Reklama