Manželka mu zemřela a on se snaží zjistit proč. Jenže při hledání pravdy se sám zamotá do sítě nebezpečných tajností a intrik, která se táhne od New Yorku až po Tel Aviv. (Netflix)

DAPDO

Špionážní akční drama, téma, který mě vždycky bavilo. Spousta akce, která je natočená dost dobře. Zároveň taky ale i dost naivních momentů, který by se normálně nikdy nestaly. Hlavní hrdina mi vůbec nepřirostl k srdci, hodil by se spíš na roli teroristy, i tak ale celkově dobrá pokoukaná a s případným pokračováním nemám vůbec problém - 70%. ()

Arsenal83

Prvé dve tretiny seriálu dosť nuda, zvyšok sa mi páčil, bude to pokračovať, takže uvidíme. Ale celkovo také priemerné a dosť ma iritovalo, že tak tretina až polovica je odverklikovaná v tom chala chala jazyku a samozrejme takéto veci nebudú dabovať, veď na čo. Ale že židovky sú už aj černošky, tak to ma prekvapilo najviac. ()

bearmeedek

Je to od tvůrců Faudy, ale je hloupost od toho očekávat Faudu. Seriál je hodně dobrý a dokáže pěkně upoutat. Má to ale jednu podmínku. První dvě epizody se musí vydržet. Je to takové zbytečné natahování hned na začátku. A nesedí mi tam, jak Lior Raz bloumá a pofňukává, coby bývalý mariňák a žoldák. Třetí část začíná konečně zabírat, čtyřka jede a poslední čtyři se musí na jeden zátah. Tady už je to starý Raz, který sejme každého málem na potkání. ()

M.i.k.e

Izraelci v rámci seriálové tvorby posledních let ukázali,že se toho nebojí a přišli s nejedním výborným kouskem.Hit & Run se mezi ně ale bohužel nezařadí,protože je na něm hodně vidět,že ho nedělali sami a celá série je spíš typicky "západní".To by nutně nemuselo být špatně,ale to by se tady nesmělo operovat s poměrně tuctovou zápletkou a nepřekvapivými řešeními.Přeci jen filmů a seriálů,kde bývalému vojákovi zabijí někoho blízkého,aby on následně zjistil,že ne všechno bylo jak si myslel a následně se zamotá do různých politicko-špionážních her tu už pár bylo.A většinou lépe.Razův charakter je tu navíc prakicky totožný s Faudou,jen se chová častěji jako úplný kretén a narozdíl od Faudy mi k srdci zrovna nepřirostl.Na druhou stranu,že by to byl takový průšvih,kdy by mě to přestalo v polovině úplně zajímat se taky říct nedá,takže pokud by byla druhá řada (což se dá vzhledem k otevřenému konci čekat),klidně se podívám...60% ()

Ilinoiska

Nasraný Doron likviduje každého, kdo zkřivil vlásek jeho ženě (teda spíš všem, kteří se podíleli na její smrti). Od šestého dílu mě to začalo hodně bavit. Na krvi se rozhodně nešetřilo. Na Faudu to sice nemá, ale i tak se na to dobře dívá. Chtěla bych vidět toho chytrolína, který napsal, že je hlavní hrdina "vyžratý". Věřím tomu, že to bude týpek ala Rambo (sorry Sly), akorát bez svalů, bez vlasů a když zafouká vánek, týpek odletí o pár kilometrů dál. ()

• Příjmení hlavního hrdiny Azulai odkazuje na skutečnou přítelkyni Liora Raze, kterou zavraždil palestinský terorista. (single)