Po řadě zklamání na Tinderu potká Sophie zdánlivě dokonalého kluka. (Disney+)

Keks

Podle hodnocení a komentářů jsem se trochu bál ale já jsem spokojen. Důležitá věc je ale to, že to není HIMYM a nikdy to HIMYM nebude. HIMYM je moje láska a nic ho nenahradí. V něčem jsem tam s HIMYMem viděl podobu ale aby jste si to maximálně užili, nesmíte to moc srovnávat. Většina postav jsou z těchto prvních 24 minut příjemné a jsou i jiné než byly hlavní postavy HIMYM. Jsem prostě rád že to jen nevykrádají. Jako vtipy byly slabší ale je to pořád jen první díl takže nemůžu zatím nic moc soudit. No...uvidíme ()

BaT_M

Úplnej odpad to zatím není, uvidíme co přijde dál. Seriál samozřejmě splňuje dnešní family friendly aka všechny rasy a gendery co jsou, netvrdím, že je to špatně, ale přijde mi, že je to tam na sílu. Hlavní postavy zatím neutrální, vtipnost první epizoda moc nepobrala. Nejspíš bych doporučil pro větší užití seriálu neporovnávat to s HYMIM, ale pokud jste milovník HYMIMu (jako já) tak to s tím prostě porovnávat budete. 40%. ()

Dusty56

Hodně slabý a to nemyslím jen v porovnání s HIMYM. A ani tvůrci asi nemají moc víru v seriál, protože i umělého smíchu je tam hodně málo, což je na sitcom, co říct. Vtipných momentů by člověk na jedný ruce spočítal a díl tak nemá, co nabídnout. Už před puštěním dílu mi bylo jasné, že jediná šance seriálu by byli dobří herci jako v HIMYM představitelé Barneyho a Marshalla. Bohužel tady nikdo takový není. Možná jediný, kdo trochu pobavil byl ten Brit (ale taky nic moc), ostatní vůbec. ()

honzik242

Ano, je to stejný námět jako How I met your mother. Ale s tím jsem počítal a v to jsem doufal. Těžko se tohle srovnává, jsou tam jiní herci a je dobré odpoutat se od srovnání s původním seriálem, vyhýbám se tomu, protože to je vždy cesta pekla. Za mě na mě pilot působí dost sympaticky, kamera zajímavá, atmoška přesně, jakou bych čekal. Jsou tam reference na původní seriál i stejné lokace. Pilotu nemám co vytknout. ()

oasismanik

Vôbec to nebolo až také strašné. Síce to taží zo "značky" Himym, ale snáď v ničom ju nevykráda. Humor je zatiaľ dosť krčovitý, ale to v podstate v každom začínajúcom sitcome, kým si nenájde svoj štýl a cestu, občas som sa mierne pousmial, žiadne výbuchy smiechu zatiaľ pravdepodobne nehrozia. Dám tomu šancu, ale je dosť možné, že to po prvej sérii skončí úplne. ()

• Na začátku závěrečných titulků se objeví vzpomínka na Boba Sageta, který v původním seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005) ztvárnil vypravěče Teda. Zemřel pár dní před premiérou této epizody. (SONY_)