Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Někteří kluci hrají fotbal, tito veslují. Michael, Bob, Walter a Scott nejsou šampióni, ale baví je to a mají i čas mluvit o důležitých věcech v životě, tedy o ženách. Jednoho dne na řece potkají zjevení - křehkou a neodolatelnou Kimberly, ale jistý problém je v tom, že dívka je neodolatelná pro všechny čtyři. Ona se chce bavit a každý z kluků se jí líbí z jiného důvodu, takže se vídá se všemi - o čem ale oni samozřejmě nevědí. Co nikdo nečekal ale stát se muselo, jednou přišlo - Kimberly je těhotná. Její tajemství vyjde najevo a všech pět se teď musí rozhodnout, jestli, jak, a hlavně kdo bude mít dítě! Matka je jasná, ale kdo je otcem? Zničí Kimberly a dítě jejich přátelství, anebo je víc zblíží? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

tron 

všechny recenze uživatele

Vzhľadom na úchylnú zápletku napokon triezva, slušňácka, pohodová skoro komédia. Prekvapí účasť Seana Astina a Basila Poledourisa. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemná komedie s poněkud prazvláštní hrdinkou, mladou hezkou ženou, která nejen že začne trénovat čtyři muže veslaře, ale také začne s nimi randit. Když se pak dostane do jiného stavu, všichni čtyři mají za to, že otcové jsou oni a ona jim to nijak nevyvrací. Že by byla tak prostopášná a začali se všemi? Ale kde, jsme v romantické komedii a tam nejsou tyto věci dovoleny. Vše se časem vysvětlí a ukáže v dobrém světle. Jen mi přijde, že ta cesta ke konečnému happyendu je příliš složitá. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Jak kdysi při pohledu na polární záři pravil Varel Frištěnský - no bylo to pěkný, ale že bych to musel vidět dvakrát...;) Je spousta mnohem lepších romantických komedií, i když není moc těch ke kterým složil hudbu Basil Poledouris:) Bohužel i on je v tomhle filmu poněkud nevýrazný... ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Jako komedie to sice nebylo vůbec špatné, ale asi to na mě pak už působilo divně. G. Anwar se mi sice jako líbí, aletady jsem si nemohl pomoct. Proč vlastně randila se všemi? Proč se vyspala/nevyspala se všemi? Proč všem neřekla hned pravdu? Nechápu to asi. V reálném životě, i kdyby to byla sebevětší kravka, by to takto probíhat nemohlo. Škoda. Ale závod byl na druhou stranu fakt jako dobře natočenej. S tou sanitkou. To jsem se pobavil. Čtveřice "hrdinů" byla sympatická. Ale jako komedie to u měs spíše propadlo... ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama