Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Prezidentka Spojených států amerických předstoupí před celý svět a pokusí se všechny připravit na to, co je čeká. (Apple TV+)

Recenze (6)

kyjo 

všechny recenze uživatele

V tomhle seriálu snad neni ani jedna duševně zdravá postava, která by dokázala cokoliv řešit. Ale o to asi tvůrcům jde. Nejsou schopni vymyslet zajímavej příběh, tak místo toho vytváří zbytečný drama z psychotickýho iracionáílního chování postav. Jen další z řady seriálových braků.. Doufám, že mimozemská invaze bude brzo u zdárného konce. ()

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál udělá zásadní objev a vůbec s ním nepracuje. Pořád se plácáte mezi čtyřmi příběhy a jakoukoliv šanci se začít chovat jako solidní sci-fi ignoruje. Íránská pinda se tváří non-stop jako sjetá, tlamička má stále chování primitiva, haranti jsou na pěst a JASA linie je nejvíc zajímavá, ale zabíjí ji křečovitá neomarxistická homo berlička. tahle série se už z odpadu jen těžko vyhrabe. Mega LOL je Americká prezidentka! Vážně tahle série je perla. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pat dielov trvalo, kym sme sa dostali k bodu, kedy sa ludstvo v seriali dozvedelo, ze povodcovia utokov, nie su pozemstania. Btw. neviem si predstavit opustenu americku zakladnu ponechanu v tak peknom a neporusenom stave. :) Ak si odmyslime vazne odhalenie v zavere moc sa toho neudialo. Ze maju deti radi cokoladu a radi by tam i stanovali je jasne. :) A co to mamina stvara, najskor vycita manzelovi, ze ich chcel opustit a zrazu kona rovnako? Materinsky instinkt a laska k detom akoze nic?! Slabsi priemer. 45% Koho by zaujimalo, pocas zaverecnych titulkov hral vynikajuci song od spevaka menom Michael Kiwanuka a volal sa Home Again. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No sláva! Moc dobrá epizoda. Oceňuji, že se autoři snaží vyhýbat žánrovým klišé a snaží se jít do hloubky, akorát chyběla ta provázanost s tím, co od seriálu o mimozemské invaze čeká drtivá většina diváků. Ani v této epizodě toho není moc...zpravidla by takto začínalo prvních deset minut filmu a la Emmerich, ale už to dostává spád. Jsme v polovině řady...možná celého seriálu, bylo na čase. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemám dojem, že by seriál "začal" práve touto epizódou, skôr jednotlivé dejové línie neponúkli toho až tak veľa ako štvrtá epizóda. Všetko teda smeruje k prejavu prezidentky, našťastie nejde o žiaden emmerichovský pátos s americkými vlajkami a na obrovskom námestí. No a keďže sa na udalosti pozeráme z pohľadu niekoľkých postáv, tak ho vidíme spoločne s nimi v televízii, alebo iba počujeme. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama