Mladá modrá krev - Série 3 (2024) (série)
Tvůrci:
Lisa AmbjörnRežie:
Jerry CarlssonHudba:
Matti ByeHrají:
Edvin Ryding, Omar Rudberg, Malte Gårdinger, Frida Argento, Samuel Astor, Anna Azcárate, Mimmi Cyon, Natalia Edvall, Beri Gerwise, Claes Hartelius, Felicia Maxime, Marall Nasiri, Fabian Penje (více)VOD (1)
Obsahy(1)
August s Vincentem zorganizují stávku, při které vyjde najevo, že Wilhelm a Simon jsou každý z jiného těsta. Felice a Sara se už dál nemůžou jedna druhé vyhýbat. (Netflix)
Hrají
Edvin Ryding
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Big Mouth (2017) (seriál)
Případy Anniky Bengtzonové (2012) (seriál)
Omar Rudberg
Venezuela
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Malte Gårdinger
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Jordskott (2015) (seriál)
Vraždy v Sandhamnu (2010) (seriál)
Frida Argento
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Samuel Astor
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Anna Azcárate
Švédsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Půlnoční slunce (2016) (seriál)
Mimmi Cyon
Nejlepší seriály:
Det som göms i snö (2018) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Lovci (2018) (seriál)
Natalia Edvall
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Beri Gerwise
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Vysvoboď mě (2024) (seriál)
Claes Hartelius
Švédsko
Nejlepší seriály:
Nikdy neotírej slzy bez rukavic (2012) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Felicia Maxime
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Marall Nasiri
Írán
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Tekutý písek (2019) (seriál)
Fabian Penje
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
White Wall (2020) (seriál)
Vraždy v Sandhamnu (2010) (seriál)
Carmen Gloria Pérez
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
Inti Zamora Sobrado
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Gloria Tapia
Nejlepší seriály:
Patchworková rodina (2017) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Dříve než zemřeme (2017) (seriál)
Leonard Terfelt
Švédsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Box 21 (2020) (seriál)
Nikita Uggla
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Big Mouth (2017) (seriál)
Nathalie Varli
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Nils Wetterholm
Nejlepší seriály:
Chalífát (2020) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)