Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Inspektor Paul Fein se chystá slavit narozeniny a přeje si mít všechny své děti pohromadě. Synové Ben a Eddie, také policisté, a dcera Kate jsou po ruce chybí jen nejmladší Jackie, černá ovce rodiny. Sourozencům se ji nakonec podaří přesvědčit, aby přijela. Jackie však problémy doslova přitahuje. Hned první večer se jí podaří opít a skončit v hotelovém pokoji s ředitelem Novacekem. Ráno se probudí a zjistí, že Novacek vedle ní byl zavražděn ranou z pistole. Vyděšená Jackie volá otce a vyšetřování se rozbíhá. Otec, na rozdíl od bratrů, zpočátku o její nevině trochu pochybuje, navíc na zbrani se našly její otisky, ale chybí tu motiv. Od informátora se Feinové dozvědí, že vraždu údajně objednala Novacekova manželka. Přitom vyjde najevo, že Novacek už předtím jednou ženatý byl a jeho bývalá žena, trpící silnou schizofrenií, se nachází v sanatoriu. Další stopa naznačuje, že s celou věcí by mohl mít něco společného i mafián Rampola, navíc je nalezen zavražděný informátor (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (21)

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Naprosto zoufalá ukázka neuvěřitelně infantilního a zcela nedotaženého scénáře, dialogů na umření, impotentní režie a příšerných hereckých výkonů. O co tady vlastně jde? Zpočátku to vypadá, že se bude jednat o návrat ztracené dcery, rodinné usmíření, vyrovnání se s rolí manželky policajta, otce policajtů apod. - moc slibně to nevyhlíží, ale po tom, co příjde, bychom dali nevímco za to, kdyby to u toho bylo zůstalo. Ta hrozná kriminální zápletka! Naprosto nesmyslná, nelogická, nevysvětlená a ještě tak zbabraná (úplně debilní "zpochybňující" odbočka s blázincem, s najatým vrahem, falešným Martinem, vlastně úplně vším). A mezi tím se pohybuje "taťka Žid" - Charles Bronson, který je hodně alergický na antisemitistické narážky a holohlavou gorilu zmlátí tágem, jen když řekne, že Židi neznají míru! Vrhne se i na černého policajta při zmínce o Abrahamu Lincolnovi. Už tohle je na odpad, ale příjdou horší. ()

pipapa odpad!

všechny recenze uživatele

Legenda akčního žánru zakončila svoji kariéru totálním fiaskem v jedné z mnoha ukázkových amerických brakových produkcí. První film trilogie jsem horkotěžko dokoukala jako "ještě stravitelnou kriminálku", kde to Charlesovi a Lesley-Anne Down ve společných scénách hodně slušelo. Na poslední dva filmy trilogie zapomeńte!!! Na to se prostě nedá koukat!!! ()

Reklama

Courtemanche 

všechny recenze uživatele

Tentokrát Bronson-policista, jaké můžeme vidět i v dnešních seriálech. Krimi jen průměrně napsaný, ale podobné stejně nejsou na hadr rozepsaný, navíc je rozhodně slušněji natočený než polovina podobných. Bronson hraje dost energicky. Škoda že další díly netočili hned (kvůli Bronsonu). Je to film do televize, a od těch nevyžaduji zázraky. 3/5 ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Videne hned po Prani Smrti 1-ke. Teda reziser Ted Kotcheff /Rambo 1/ sa velmi nepredviedol, film ledva drzi pokope, kopa logickych dier, ba veru miestami sa aj porusuju platne fyzikalno -chemicke zakony. Charles Bronson /Death Wish 1 -4/ nevie hrat, teda herecke vykony su mizerne, a to plati aj pre zvysok hercov. Dejova linia je len akysi balast, scenar je nedotiahnuty a vyzera, ze sa ludom okolo scenara do filmu nevelmi chcelo ..... proste som na dvojku a trojku nenasiel doteraz odvahu. 25 % ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

V průběhu 15 let jsem podnikla dva neúspěšné pokusy film sledovat. Bronsona jsem kdysi měla docela ráda, tak jsem mu chtěla dát šanci i v době, kdy vypadá jako vskutku odpudivě přestárlá indiánská squaw. Ale "Rodina policajtů" je ukecaná nuda na úrovni nejlacinějších poloamatérských kriminálek a k tomu říznutá telenovelou ála "Rodinná pouta". Na to se vážně může koukat jen masochista - volím sebepoškozování tupou žiletkou, zabere to méně času, tolik to nebolí a nezanechá trvalou psychickou újmu. Hvězdička za možnost, že se po vypnutí TV začalo třeba něco dít. 20% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama