Reklama

Reklama

Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas

  • Česko Flintstoneovi 2 (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Fred právě složil zkoušky v řízení brontojeřábu a jde to s kamarádem oslavovat do bistra, kde jako servírka pracuje dobromyslná Betty. Ta se v dobré víře ujme Vilmy, kterou považuje za bezjeskyňkyni, netuší však, že dívka pochází z bohaté rodiny a že právě utekla se snobské hostiny, kde ji chtěl o ruku požádat bohatý Chip Rockefeller. Fred se pokouší sbalit Betty a přitom dohodí Vilmu Barneymu. Další den se čtveřice vydá na pouť, kde Fred zjistí, že si rozumí spíše s Vilmou než s Betty, zatímco u Barneyho je tomu právě opačně. A tak se kamarádi dohodnou, že si přítelkyně vymění. Potom však Vilmu najde matka Pearl a přemluví ji, aby se vrátila domů, alespoň na otcovy narozeniny. Dívka souhlasí, ale pozve na oslavu také své nové kamarády. Když Fredův malý dinosaurus zničí hostinu a Pearl Freda vyhodí, jde Vilma s ním. Lstivý Chip Rockefeller se však potřebuje s Vilmou oženit za každou cenu. Má totiž velké dluhy, které chce zaplatit z jejího bohatého věna. Připraví na Freda podraz a také ho obviní z krádeže drahého šperku. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (115)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Katastrofa nastala výměnou hereckého obsazení, což se jim hrubě nepovedlo. Ta sebranka byla naprosto tragická, takže ani jakžtakž vtipný scénář tomu nepomohl. Zvlášť když všechno kolo vypadalo tak strašně lacině. Takže souhlasím s těmi, jenž tvrdí, že tohle bylo naprosto ale naprosto zbytečné pokračování, který od totální žumpy dělí snad jen vrstva hajzpapíru na dně kadibudky… ()

StanislachKo 

všechny recenze uživatele

Sám doposiaľ neverím tomu, čo som videl. A seriózne si myslím, že tvorcovia museli mať nejaký dôvod účelne natočiť najhorší film na svete. Inak si to neviem vysvetliť. Idiotský midget mimozemšťan? Paródia Micka Jaggera? Baldwin?! Skvelý účes! Že som si nevyškriabal oči hneď sfleku je hádam zásluhou tých dvoch -povedzme- sexy "herečiek" čoby Velma a Betty a fascinácie z toho, že kam až sa dá zájsť a že prečo! Doteraz mi to vŕta hlavou... ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Objektívn-subjektívne max dve hviezdy, aby som podporil a uznal snahu vôbec skúsiť naviazať na pôvodný film (resp. predviazať :) a zároveň dať ďalší pohľad na túto animovanú klasiku. Samozrejme casting bol totálne mimo, čo si myslím, že aj zabilo aspoň priemerné šance filmu, pretože tam jednoducho nemal kto "hrať". ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Pôvodná filmová adaptácia prehistorického animovaného seriálu "The Flintstones", ktorú v roku 1994 natočil režisér Brian Levant, bola celkom podarená. Dobre som sa pri nej pobavil. John Goodman a i Rick Moranis boli ako Fred Flintstone a Barney Rubble výborní. V druhej časti sa radikálne znížil rozpočet a vymenili herci v hlavných úlohách. A to je problém. Stal sa z toho trapný, zmršený brak. I keď režisér ostal ten istý, bez Goodmana a Moranisa to nefunguje. Úplne zbytočné, totálne posraté pokračovanie. * ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Pokračování rodinky z doby dávno minulé je hrozné. Kdoví proč k němu vůbec došlo. Změnilo se především herecké obsazení, možná čistě jen proto, aby postavy působily mladším dojmem, jenže s tím jdou dolů i herecké výkony. Bohužel herci ale musí pracovat s příšerným scénářem. Hlavně dialogy jsou totálně mimo. Tvůrci opět připojují řadu nápadů převedenou do jejich doby, ale už to tak moc nefunguje. A zápletka je dost podobná prvnímu dílu. Fred má být opět podveden, i když tentokrát nezradí přítele, ale přítelkyni. Jenže i to podvedení je tak trochu na hraně. Klidně mohl říct, že zloděj, když zmerčil, že se kasino zavírá, strčil mu to do kapsy. Rozhodně si myslím, že zápletka mohla být mnohem, mnohem lepší. Pravda je, že tvůrci se opět snaží o odkazy na seriál. Takže když Freda hledají, policisté si rozdávají podobizny Freda z animovaného seriálu a na závěr zazní úvodní píseň z původního animáku. V jednom záběru je též vidět, jak Fred, Vilma, Betty a Barney absolutně nehýbou nohama přestože by měli, když se auto pohybuje. ()

Galerie (61)

Zajímavosti (1)

  • V kanceláři Rockefellera (Thomas Gibson), majitele casina, můžeme vidět expresionistický obraz "Výkřik" slavného norského malíře E. Muncha. (liquidia)

Reklama

Reklama