Reklama

Reklama

VOD (1)

Někdo to svinstvo uklidit musí. Černá komedie z produkce Quentina Tarantina o netradiční agentuře, která se specializuje na úklid po brutálních zločinech. V příběhu plném originality a atmosféry v roli nebojácné uklízečky Gabriely uvidíte Angelu Jones. (oficiální text distributora)

Recenze (49)

Radek99 

všechny recenze uživatele

Úplně ulítlá a úchylná komedie o masových vrazích... Ale i přes svůj námět je celkové vyznění, dá se říci, romantické a komedie je vcelku vkusná. Je to postmoderní filmový tvar poskytující docela velkou míru filmové zábavy... (oproti upoceným béčkovým americkým hororům neměli tvůrci onu nutkavou potřebu ukázat divákovi každý sebemenší detail věcí, o kterých se v Krvavé romanci naštěstí spíše jen hovoří a naznačuje se...) ()

Garch 

všechny recenze uživatele

Je to "Tarantinovka" s výbornou Angelou Jonesovou. Naprostým vrcholem je její "tanec smrti". .PS: Vzpomněl jsem si uklízečku Gabrielu po nedávném restauračním masakru. Kdo v Česku uklízí místa krvavých událostí? To přijde policajt za pozůstalými a řekne: "tak, my jsme hotoví, nafoceno máme, už tam můžete." (?) - Aktualizace - vyjádření policie: (Zlínský kraj - Mohlo by se zdát, že úklid místa činu po vraždě je záležitostí policie, ale není tomu tak. Podle krajské policejní mluvčí Jany Macalíkové zajišťuje tento druh úklidu přímo majitel nemovitosti, kde se vražda odehrála.) ()

Reklama

plagjoklas 

všechny recenze uživatele

Kvalitná zápletka len je to veľmi dlhé stačilo by tomu dať tak 30 minút. Ale je s toho cítiť na 100 honov že na tom robil Tarantino. tento film si určite tie 4 * nezasluhuje maximálne tak 3 a pol. tak za čo sú? za to že vďaka tomuto filmu som natočil svoj prvý amatérsky hraný film Podtlak. A preto musím nejako tomuto filmu vyjadriť svoje ďakujem. ()

dopita 

všechny recenze uživatele

Zápletka filmu je věru originální. Gabriela je hodně divná holka když ji fascinují vraždy, krev a za velmi důležité považuje, jaký je rozdíl mezi vrahem sériovým a masovým. A tak je pro ní splněním snu, když ji zaměstnají ve firmě, která se specializuje na úklid na místech vražd. Za kamarádku bych ji nechtěl ani za nic, když ji baví (a co já vim, možná i vzrušuje) patlat se ve sražené lidské krvi. A co čert nechtěl, po městě se potuluje jeden výstavní magor, kterej ženy rozseká na hadry a pak jim ještě ušmikne hlavu. No a jelikož pro Gabrielu je nejzásadnější otázka ve vesmíru to, jestli čerstvě uříznutá hlava ještě stihne promluvit, než uplně skape, je nabíledni, že se tihle dva musí setkat. Scénář je pěkně ujetej, bohužel režisér to pojal tak nějak nudně, což je velká škoda, bže potenciál tady byl. Herecká účast Kelly Prestonové je zbytečná a co se týče hereckýho výkonu Quentina Tarantina a Georgea Clooneyoho – takhle bych to zahrál taky :-) ()

Mustaffa 

všechny recenze uživatele

Taková úchylná komedie s úchylnou hrdinkou Gabrielou, kterou fascinuje krev, sériový vrazi a asi nejvíce uříznuté hlavy a její zvědavost, zda-li hlavy bez těla dokážou těsně po oddělení něco říct. A tak se přihlásí do "úklidové" firmy, která uklízí následky po různých trestných činech, po těch krvavých samozřejmě. Zní to docela ujetě a zajímavě, ještě když si k tomu přičtete, že se na filmu podílel Tarantino a že to je frajer na podobná témata, ale bohužel Krvavá romance zůstala jen u jejího zajímavého tématu a tam se taky zasekla. Je to nuda, ale zajímavá. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama