Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

octopuska odpad!

Zvědavost přemohla rozum. Po 10 minutách sledování tohoto odpudivého zvratku, mi přišla daleko příjemnější zábava vrážet si pod nehty manikurní nůžtičky. Tohle je ideální pomůcka na spáchání sebevraždy, když už vás nebaví život a nějak chybí odvaha to udělat. Po několika minutách sledovaní tohoto rádoby konkurzu na porno bizár to půjde samo. Tfuj tajksl. ()

WincKruspe odpad!

Znáte to, k někomu přijdete a zrovna to běží na pozadí v TV, tak to po očku sledujete. A teď nevím. Na jednu stranu se vyhýbám lidem, kteří mají potřebu každé své jídlo a každou svou návštěvu toalet prezentovat na sociálních sítích. Na druhou stranu je fascinující to sledovat. Něco jako sledování divoké zvěře v ZOO. Taky neskočíte ke lvovi a nezačnete mu nadávat, že tam jen polehává a pro společnost není nijak produktivní. A tohle je vyloženě jako ZOO. ZOO prázdných lidí pro dočista prázdné lidi. Ale asi víc než ta zvěř zavřená v klecích mi vadí ten zástup lidí dychtivě očekávající jaký tvar lejna ono divé zvíře ze sebe vytlačí. ()

riza-do odpad!

Jestli jsem si býval kdy myslel, že české televize už prostě nejsou schopné vyprodukovat horší reality-show než byla parta děcek z TikToku, které na víkendy pouští domů, hluboce jsem se zmýlil. Ukázat partu rádoby hezkých vyumělkovaných lidí, které extra módně nazývají bombshells, a snaží se diváky přesvědčit, že pohledný člověk musí být hloupý jako vemeno, předčilo všechna má očekávání. Kdyby to Nova netlacila všude možně, od reklam, věčného opakování, nebo dokonce do zpravodajského přehledu (zpráv), zřejmě bych mohl být ušetřen tohoto znechucení. ()

Bagrowitz odpad!

Bohužel, nejde dát nic horší ho než odpad. Příšerný, rve mi to koule. Tohle vyjde draho, každá scéna kde jsou ženský musí štáb stát tak dva/tři mikrofony. Týpci jak z vesnický diskotéky co si vyslechnou vylitý srdíčko ale hned by jim v drinku rozpustili rohypnol. Hudba jak z nějakýho lowcost porna. Kdyby to alespoň bylo porno… tak zamhouřím jednu předkožku. Chce se mi zvracet. ()

Chrustyn odpad!

Nechci to odsuzovat jen z toho důvodu, že se jedná o další pitomou reality show ani z toho důvodu, že se jedná o převzatý pořad, který za mořem frčel před 6 lety. Shazuji to a odsuzuji z toho důvodu, že se jedná o závadný produkt, kdy člověk sleduje bandu mladých dementu, kteří řeší jen vzhled, životě ještě nic nezažili a inteligence se jim bohužel moc nedostalo. Není to nijak zajímavé ani hot a určitě to nezachrání pár keců o tom, kolik měli v životě sexuálních partnerů. Je to zlo, které jasně ukazuje to, co chce jednoduchý konzumní divák vidět a mám z toho docela strach. ()

• Do jedné z řad se přihlásil i vítěz druhé řady Survivor Česko & Slovensko (od r. 2023) Tomáš Weimann (ještě před svým účinkováním v ní). Prošel castingem a byl osloven, zda by se do již probíhající show připojil jako tzv. bombshell. Po předložení jeho podmínek už se mu nikdo neozval. (Olík)
  • Všichni účastníci ve vile mají telefony značky Vivo. (TheSlezy)