Reklama

Reklama

S mladou hospodyňkou Nancy Agletovou (Linda Blairová) se dějí podivné věci. Lékaři si nevědí rady, a tak se mladý kněz obrátí na zkušeného exorcistu v penzi - Otce Jedidiaha Mayiiu (Leslie Nielsen) - a podaří se mu ho přemluvit, aby uspořádal poslední velkou náboženskou show a vyřídil si s ďáblem účty jednou provždy - svým typickým způsobem! (Falcon Home Video)

(více)

Recenze (72)

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

Paródie Leslieho Nielsena stratili časom (ale možno nie len tým) divákov, ktorí by sa na tom reálne pobavili. Pre väčšinu to už dneska príde iba trápne (Výnimky sú iba TV čumilovia) Nemyslím si, že ani v čase premietania, trhal Bláznivý exorcista ľuďom bránice, čo však súdiť neviem. Čo však usúdiť viem, je to, že v tom čase sa mnohé prvky v jeho filmoch opakovali, keby že nepoznám predlohy parodovaných častí, len ťažko by som uhádol v prvom momente o ktorý film sa jedná. Vyzerá to ako časti nejakého seriálu. Niekedy podarené viac, napríklad Bláznivá strela, niekedy menej ako napríklad 2001: Vesmírna prda.. Zaujímavé je, že Bláznivý exorcista, už z názvu vyplýva, paroduje kultový horror Vyháňač diabla, v ktorom si rovnako ako tuto zahrala Linda Blair. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tenhle film jsem viděl poprvé asi ve 13 letech a bylo to fajn sice si pamatuju jak jsem se nudil, ale taky jsem se občas bavil. V dnešní době můžu říct že ten film je strašnej. Je sice fajn že tu je můj oblíbenej Nielsen a i Blair, ale bohužel film je dost často prostě stupidní a nevtipný. Je tu sice pár humornejch scén jako třeba scéna s televizí a otočení hlavy, ale celkově je film spíše snůška pokusů o humor. A ten nezabírá. ()

Reklama

JesterKruger 

všechny recenze uživatele

Film není nějak extra vtipný, a taky si nemyslím, že je úplně vhodné tvořit až natolik černý humor do komedie. Jelikož Vymítač ďábla byla realita a ne fikce. Chtěl bych vidět reakci lidí, kterým se příběh z Vymítače ďábla opravdu stal. Asi by se tolik nesmáli. Ale jinak Leslie Nielsen je fajn, a celkově to není špatné. Jenom ten humor. Nebylo to extra vtipné. Nic co bych musel vidět vícekrát. ()

Valenta28 

všechny recenze uživatele

Od tohoto filmu jsem čekal mnohem více, než jsem viděl. Působil na mne nejdříve jako velice povedená parodie na Vymítače ďábla, která mě skutečně pobaví. Ale mýlil jsem se. Pokud opomenu pár momentů, ve kterých jsem se zasmál nějakému zdařilému dialogu, není zde skoro nic na pobavení. Zkrátka kromě pár vyhrazených momentů je to blbost, která nesplňuje to, co by měla splňovat komedie, nebo parodie. Takže jednu hvězdičku dávám panu Nielsenovi, kterého znám již delší dobu a je vtipný sám o sobě.. A druhou za těch pár zdařilých dialogů, které ovšem byly asi jen tři... Takže slabota. Veliká. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

U tohohle filmu jsem se snad ani jednou nezasmal. Coz je u zanru parodie docela slusnej problem, jenze i kdyz sem se nejak nenasmal, nemuzu rict, ze bych se nudil. Vtipu tu sice moc neni, ale par docela ujde, Leslie Nielsen se vetsinou jen ztrapnuje a blbe tvari, takze potesi jen Linda Blair, ktera vypada podobne jako v puvodnim Exorcistovi a diky ni pusobi nektery sceny trochu hororove. Takovej Leslieho slabsi prumer. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama