Zátoka Anchor Bay je napadena za svými zdmi; Mike se věnuje důležitému obchodu. (SkyShowtime)

warrenur

Uvodny utok na vazenske kridlo bol velmi slusne zrezirovany. Iris-ina linia so sfetovanym a v tejto epizode, o dobrom vychovani filozofujucom Konstantinovi, je trochu zvlastna. Vidime, aku dan si to na nej vybera, zvlast po udalosti s dievcatami z minulej epizode, na strane druhej vsak, zrejme caka na iny sposob rozhresenia, nez ake jej ponukaju oba svety. Co sa tyka Kyle-a, azda ten sud prachu, ta masina na zabijanie, co maju medzi sebou, nebude este "miesat karty" nepeknym sposob v dalsej epizode. Bunnyho kecy o dolezitosti rodiny sa uz stali za posledne roky vo filmoch tak prevarenym klise, ze aj ich opravnene pouzitie mi z ust takychto individui pride otravne. Priemer. ()

LachtanShows

Díky bohu za to, že někoho po tolika dílech napadlo se věnovat také postavě Tracy, co sice až moc na sílu cpe do seriálu ženskou emancipaci, ale zároveň opět strká do popředí jeden z těch zajímavých případů, na které by měl být veden větší fokus. Ne na otravnou Iris a ještě debilnějšího Konstantina. ()