Bláznivý únos

• USA Baby Bedlam (více)
všechny plakáty

Desetiletý Brad a jeho sestra Becky jsou typický sourozenecký pár. Stále se špičkují a neustále si dělají naschvály. Když slavná basketbalová hvězda Mo Jackson požádá Becky, aby pohlídala jeho dítě, Brada a jeho dva kamarády nenapadne nic lepšího, než malé mimino schovat. Bohužel se původně zamýšlená legrace promění v noční můru. Dítě slavného Jacksona někdo opravdu unese. Brad s Becky a jejich dva kamarádi teď musí rychle něco udělat, jinak se dostanou do pěkného maléru. (oficiální text distributora)

Diskuze

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Vubec nevim o čem to bylo, ale máme to někde na kazetě a vim že to nebyla zas taková sračka.

ulow

ulow (hodnocení, recenze)

545454: Tento film je na 2 mistě nejhorší hned po Zastavarna 5.5.6, jeto totalní vopruzná na kterou sem doplatíl. dfsdfsdf: I Robert Costanzo by dokazal ve filmu nebo o filmu říct to že a to film ve kterem se unaší malé dětí není možné nazyvat filmem. sdfasdafsf: Pří dívaní na odpadový film se dívak musí hodně snažít ho dokoukat. 4564564: Uf! bože cotoje!! ají Reggie Theus která dělala nejtragičtější herecké vykoný, by mohla nás alespon rozesmat. sdasd: Smutný jeto že tento film který sem vyděl, je daleko horší než Troškuv Kamenak oprotí tomu je Bláznivy unos ještě 3x trapnější. 64756454: Tento film je tak blbý a trapný a hrozný, tento film je totalní blesk tak sílný že jedním uhozem muže sníčít i 400 patrový mrakodrap. fg564g546dsg: Tyjo hoší toje rana, to at Uwe Boll jde do haje.