Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lawson Russell je právník, jenž slavil úspěch obhajováním bohatých lidí, kteří nemuseli být za každou cenu nevinní. Při procesu s Thurmanem Parksem už ale nedokáže pokrytecky hájit vraha a rozhodne se na čas odejít. Potká staršího spisovatele Marlowa, který mu dá přečíst svůj vynikající thrillerový příběh, v němž chybí pouze posledních šest stran. Když Marlowa najdou druhý den mrtvého, Russell se rozhodne knihu dokončit a vydat ji jako svou vlastní. Zanedlouho se objeví detektiv Dubose, který zjistil, že vraždy, popsané v knize, se skutečně odehrály. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (42)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Nic není takové, jak se může na první pohled zdát. Po rychlé cestě vzhůru většinou následuje tvrdý pád, pád až na dno. Nebo jízdenka do pekla. Chamtivost je blbá vlastnost a vůbec se nevyplácí. Nemilosrdná ctižádostivost vede k vlastní záhubě. Na to dojede i bývalý právník Cuba Gooding Jr. Zaplete se do velmi nebezpečné hry, hry s vlastním osudem. Nicméně, vrah to měl vymyšleno dobře. ()

Mikakel 

všechny recenze uživatele

Přijde mi to jako příběh například ze seriálu Věřte, nevěřte, kde muž který kopíruje cizí myšlenku a díky tomu si přijde na HODNĚ VELKÉ PENÍZE a stane se HODNĚ SLAVNÝM, a nakonec dopadne špatně. Ale co se týká filmu, tak si myslím že se opravdu povedl! Od celkem matného začátku po dost akční konec,napínaví děj je v tomto filmu rutinou. ()

Reklama

PamelaJJK 

všechny recenze uživatele

Podle mě vcelku kvalitní nadprůměrný krimi thriller s vynikajícím Goodingem Jr. v hlavní roli. Docela bych se přimlouval za dvě věci. Za lepší hodnocení zde a pak za kvalitně zafinancovaný remake, protože námět je to velice zajímavý a poutavý a já jsem se ani chvíli nenudil, ač i zde bylo pár předvídatelných okamžiků. V kterém filmu dnes nejsou, že??? ()

tom88 

všechny recenze uživatele

Veľmi priemerne natočený film, po technickej stránke len priemerný a vizuálne neatraktívny. Herecky nepríťažlivý až na známejšieho Cuba Goodinda Jr. Dej je na druhej strane celkom fajn a námet stojí za to. Vedel by som si predstaviť film s touto tématikou, ktorý má masívnejšiu produkciu, reklamu a rozpočet. Je to v podstate dobrý film, len mu chýbalo väčšie nasadenie a reklama, aby upútal viac ľudí. Napíš si svoju smrť má veľký potenciál. 65% ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Na video filme "Napíš si svoju smrť" ma najviac zaujal námet. Bývalý právnik Lawson Russell sa dostane do veľmi nepríjemnej situácie po tom, čo si prisvojí rukopis detektívneho románu. Vydá ho pod svojim menom. Stane sa slávnym a bohatým. Lenže onedlho sa to všetko otočí proti nemu. Vraždy ktoré sú súčasťou knihy presne zodpovedajú zločinom, ktoré sa stali v reálnom živote. Takže je obvinený z piatich vrážd. Je vinní z plagiátorstva, ale nie z vraždy. To však bude veľmi ťažko dokazovať. Všetko totiž svedčí proti nemu. *** ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v USA ve městech New Orleans, Key West a Los Angeles. (GASTON73)

Reklama

Reklama