Barbaque

• USA Some Like It Rare

Je docela fajn mít malé řeznictví ve městě ve Francii (točilo se v Le Havru). Manželé Pascalovi jsou docela v pohodě, ale pak začne konkurence řetězců tlačit, militantní vegani prudí jak umějí, takže kšefty jdou od desíti k pěti a začíná to zlobit i mezi manželi. Sofie (Marina Foïs) místo sexu raději kouká na televizní seriály a jednoho dne naštvaný/nadržený Vincent (Fabrice Eboué) jistého obzvláště agresivního vegana praští a zabije, No jo, ale co teď? V černé komedii Fabrice Ebouého je řešení nasnadě. Naporcovat, vykostit a rozprodat. K čemu to ale povede – budou zákazníci nadšeni z nové nezvyklé chuti, nebo policie zjistí, co se vlastně stalo? (Peabody)

Flopik

Originálna francúzska hororová komédia, kde sa občas zasmejete a miestami ponúkne celkom fajn gore. Postavy vybraté super, niektoré vtípky poriadne rozosmiali, ako celok som sa však nejako extra nebavil. Čakal som to o veľa viac vtipnejšie alebo krvavejšie. Finále také bez nápadu. Čisté 3*. ()

KosiR_ksr

Pro mě byla tato komedie odpočinkovou zábavou s převážně neokoukaným dějem, zábavnými momenty a v některých okamžicích jsem ocenil její satiru společnosti. Občas balancuje na hranici (ne)vhodného humoru a může se zdát poněkud přehnaná nebo urážlivá (především pro citlivější vegany). 60% ()

Rockerman

Popravdě jsem to čekal zábavnější. Měl jsem strach, že půjde o výsměch masožroutům, ale je to celkem vyvážené na obě strany. Zvláště vegan Lucas vynikal ve svých absurdních názorech. Nebylo to špatné, ale cítím mírné zklamání a je škoda, že to nešlo v duchu předposlední scény. ()

figliar

Francúzska komédia s hororovým gore nádychom, originálnym nápadom a príjemným hereckým obsadením. Ako vegetarián síce neviem posúdiť, či je iránske bravčové najlepšie, ale na filme som sa zasmial, a presne to od komédie očakávam. Aj keď sa nejedná o film, ktorý by spravil dieru do svetovej kinematografie, pozrieť si ho sa určite vyplatí. ()

RypavaDvojka

Opravdu skvělá francouzská komedie řízlá hororovými prvky, která se mi parádně trefila do stylu humoru a neváhal bych ji označit jako černou komedii tohoto roku. Výborný scénář, parádní herecké výkony, skvělý výběr hudby, hororová složka se v ideálním poměru mísí s tou komediální a i gore je tu přesně tak akorát. Tohle se vskutku povedlo a bylo mi ctí k tomuto dílku tvořit české titulky. 95% ()

Daiker

Skvělá černá komedie...... Manželé byli sympaťáci, je to vtipné a do dnešní doby se to hodilo, vegani holt měli smůlu... ()

Homerking

Barbaque pojednává o manželském páru Pascalových kteří začnou prodávat šunku vyrobenou z lidského masa aby zachránily svůj krachující obchod. Hodně dlouho jsem neviděl tak dobrou hororovou komedii, luxusní černý humor a spousta skvělých scén. Určitě můžu doporučit . ()

Pitryx

Rozhodně byly scény, kdy jsem se smál. Bohužel to občas bylo trošku roztahané a unavené. Takže snímek nemohu hodnotit ve vyšší kategorii. ()

vinducha

A teď tu o Íránském vepřovém. Aneb příležitost dělá... Pan Eboué si střihl režii , scenář i hlavní roli a vůbec to nedopadlo zle. ()