Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (Netflix)

oveckaoa

Začátek je dobrý holka hraje bowling a objeví pěkného kluka chce za ním jít do party, ale ostatní lidi z té party ji tam nechtějí, že je moc obyčejná. Tak se naštve a změní stane se oblíbenou a  královnou roztleskávaček a pak upadne na 20 let do komatu během nehody.  Pak se probudí a nastoupí zpět na tu školu s tím, že se stane královnou plesu. Bohužel od probuzení to jde do háje nejen, že to nápadně připomíná Královnu Ročníku s Maturiťákem dohromady (kdo viděl pozná to) , ale už to není ani vtipné spíše nechutné jelikož z 37 leté ženské prostě 17 letou neuděláte a můžete se snažit jak chcete navíc Netflix tam narval homosexuála nejspíše i transsexuála v jednom a lesbu a začalo se tam zpívat jak je důležité se sama udělat  ve škole ukazuje jeden student všem penis na počkání a nechá se při tom točit  a z tančení roztleskávaček se udělalo tančení co by  mohlo konkurovat tančení striptérek v bordelech .  Námět je dobrý a nabízelo to tolik možností například to, že neznala mobil, ale tady se to vyřeší během 5 minut, když jí ho fotík koupí takové věci, že hned umí na instagramu, facebooku a twitteru a bůhví na čem ani neřeším.  Scéna v kině je nejtrapnější scéna v historii komedií (scéna na konci jí směle konkuruje)  co kdy vznikla a nejspíše i vznikne a stopáž je příšerně dlouhá skoro 2 hodiny z nichž minimálně hodina by se dala odstranit a o nic by se nepřišlo. Jinak v těch šatech vypadala jak cukrová vata. Jediné co se dá pochválit je soundtrack 40 procent. P.s. Nedávno se psalo, že má Netflix finanční problémy  čemuž se nedivím s tím co poslední dobou produkuje možná by to chtělo omezit počet filmů a  dát spíše méně a kvalitních třeba romantické komedie jim jdou . P.s. 2 Co mají Američané pořád s tím prezidentováním navíc ženská co na videu prohlásí cituji Vyližte mě všichni dámský pohlavní orgán by to určitě vyhrála. ()

Pavlínka9

Hmmm....Kdybych se na to dívala ve věku 12-16let jako pubertální dívka, kterou to zajímá a sní o podobných věcech, které jsou ve filmu, byla bych z toho dost vodvařená..Nicméně si nemyslím, že to cílilo jen na tuto skvadru lidí...Za mě to bylo vlastně místy až "zoufalé", předvídatelné a vlastně jsem se ani nezasmála...Za mě - kdyby ten film nevznikl - bylo by lépe ;) ()

ScarPoul

Blbina na jedno pozretie. Potešilo ma, že si to robilo srandu zo súčasnej woke mládeže. Páčila sa mi tam hudba, infantilnosť a niekoľko výborných vtipov, ale v konečnom dôsledku sme už tento príbeh videli. Určitú variáciu si strihla Drew Barrymore a myslím si, že aj tá Alicia mala podobný zárez. Takže znesiteľná šablóna pre rok 2022. Rebel Wilson v pohode. Poteší ale aj Rice, Chao, Hartley a Avantika. Nutné zlo je posledných 20 minút, ktoré moralizujú ako o život. Snažiac sa úsmevne poukázať na to, že je dobré byť sám sebou. Takže ak si to pôjdete pozrieť. Buďte sami sebou. Pomôže to. ()

Malarkey

Rebel Wilson poslední dobou moc netočila, ale vydala se na cestu zdravého životního stylu. Zhubla půl člověka a ukázala se po nějaké době v této komedii. V komedii, která asi i záměrně ukazuje na to, jak teď vypadá. Ten film má ale štěstí, že je navíc docela vtipný, takže za mě fajn odpočinková záležitost. ()

bourec

Hned zkraje musím Wilsonce složit poklonu, protože vím, co je to bojovat s kilama, a hubnout. Jinak je ovšem film spíš slabší. A  i Rebelka má na tom svůj podíl. Vlastně jen zčásti. Její živelnej hereckej part se po komatu do filmu vtíral trochu násilně. V kombinaci s naprosto odlišným vzevřením to přímo mlátilo do očí. Netflix natočil komedii, ale to jak se ve filmu změnilo všechno za těch dvacet let, je vlastně i trochu podobný s tím jak vypadaly filmy na konci milénia, a jak vypadají teď. Je to kurva rozdíl. 40%. ()