Hrají
Claudia Black
Austrálie
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Final Space (2018) (seriál)
Za svitu měsíce (2007) (seriál)
Vince Colosimo
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Spartakus (2010) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Ryan Kwanten
Austrálie
Nejlepší seriály:
Vládci kouzel (1995) (seriál)
A Drop of True Blood (2010) (seriál)
True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)
John Dicks
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Marco Polo (1982) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Time Trax (1993) (seriál)
John Paisley
Nejlepší seriály:
Skippy (1968) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Zbigniew Trofimiuk
Polsko
Nejlepší seriály:
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Paul Gleeson
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Wanted (2016) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Fletcher Humphrys
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
Margaret Mills
Nejlepší seriály:
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Ralph Cotterill
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Nulová šance (1988) (seriál)
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Alan King
Austrálie
Nejlepší seriály:
Boj o čas (2008) (seriál)
Satisfakce (2007) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Dino Marnika
Nejlepší seriály:
Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King (2006) (seriál)
Hladina adrenalinu (1996) (seriál)
Satisfakce (2007) (seriál)
Rebecca McCauley
Nejlepší seriály:
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Geniální průšvihy (2004) (seriál)
Peter Hardy
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Peter Stratford
Nejlepší seriály:
Anzacs (1985) (seriál)
Detektiv Bonaparte (1992) (seriál)
Kelly (1991) (seriál)
Annika Glac
Nejlepší seriály:
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Ranaři (1998) (seriál)
Ross Anderson
Nejlepší seriály:
Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)
Vodní krysy (1996) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Darius Perkins
Nejlepší seriály:
Co přináší řeka (1983) (seriál)
The Sullivans (1976) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)
Andrew Blackman
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Superwog (2017) (seriál)
Damien Richardson
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
Wilfred (2007) (seriál)