Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po tragických udalostiach sa Superman rozhodne za každú cenu vytvoriť na Zemi mier. Stáva sa agresívnejším a získava neočakávaných spojencov. Batman a niekoľko hrdinov sa postavia proti jeho metódam, pri ktorých umierajú ľudia. (toi-toi)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Totální nářez a jeden z nejlepších animáků posledních let. Jsem rád, že stále jsou příběhy, ze kterých může animovaná divize Dc čerpat a hru Injustice mám hodně rád a už tehdy mě ten příběh hodně bavil, takže super, že jej v pozměné podobě použili a že využili plejádů známých, ale i méně známých hrdinů, kteří souvisejí s Justice League. Zkrátka paráda. ()

dragon94 

všechny recenze uživatele

Injustice je těžké hodnotit. Jako animák to totiž není vůbec špatný, má to fajn tempo, slušnou akci, dobrý příběh a všechno vlastně tak nějak funguje co se DC animáků týče nadprůměrně. Potíž je však v tom, že je děj oproti komiksům, či hře extrémně zkratkovitý a extrémně narychlo ukončený. Nejsou tu postavy z alternativní reality, není tu žádný režim a závěrečný střet působí spíše jako humorná groteska, než jako nahlédnutí do svého vlastního odrazu. Filmu by výrazně prospělo rozdělení na dva díly, podobně jako The Dark Knight Returns, a adaptace herního příběhu případně adaptace více jak prvních cca 18% komiksové série. Proto tedy raději doporučuji zahrát si/pustit si hru injustice z roku 2013, která všechno zvládla mnohonásobně zajímavěji a lépe. Příběh Injustice si to rozhodně zaslouží. Proto tedy hlavně za to extrémní okleštění hodnotím pouze 3* 60% ()

Reklama

adamix 

všechny recenze uživatele

Tvorcom išlo v prípade tvorby Injustice len o parádnu akciu, než o budovanie nejakých charakterov. Akákoľvek nečakaná a pre príbeh dôležitá udalosť, ktorá má strhnúť, šokujúca nie je. Tohtoročný seriál Invincible zvládol danú látku o sebeckom hrdinovi (a.k.a. symbole sily a spravodlivosti) oproti tomuto priemeru bravúrne. ()

Wade 

všechny recenze uživatele

Pouštěno jen jako další DC animák a proto mě to opravdu posadilo na zadek.  Tolik násilí a umírání to jsem opravdu nečekal. Každý hrdina si jede svůj názor a každý má jiné metody tady se to všechno kvůli určité události zamotá a rozdělí a začne násilí a souboje prostě řežba jak má být. Tak velké překvapení, že nemám problém hodit tomu plnou palbu 5 hvězd jen je možná škoda že nešly ještě dál ale to by asi bylo až moc 18+ .  87% --- 9/10 IMDb ()

ondraondra 

všechny recenze uživatele

Na tohle je radost pohledět. Animace je přesně taková, jaká mi u těchto filmů vyhovuje a příběh je hodně zajímavý a zábavný. Je to hodně surový a nekompromisní film. Jde prostě poznat, že je to od režiséra skvělé Apokolips War. Akorát je škoda, že je film až moc uspěchaný, všechno se děje strašně rychle a nemáme ani moc času se seznámit s postavami. Nebylo by na škodu, kdyby to bylo rozdělené na dvě části (na rozdíl od Dlouhého Halloweenu, kterému by bohatě stačil jeden film). Ale i přesto to určitě není zklamání a doufám, že se brzy dočkáme podobných počinů. Rozhodně nejlepší DC animák roku. 8/10. ()

Galerie (140)

Zajímavosti (2)

  • Autorom predlohy je Tom Taylor. Komiks vychádzal pod názvom "Injustice: Gods Among Us" od roku 2013. (toi-toi)
  • Na motívy pôvodného komiksu vznikla úspešná herná séria "Injustice" od štúdia NetherRealm Studios. (toi-toi)

Reklama

Reklama