Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Zuřivý Opičák a protivný duch se spojí, aby zničili tokijské podsvětí. (Disney+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

PISTA226 

všechny recenze uživatele

7/10 Upřímě sem se na tento projekt celkem těšil a nápad s létejícím duchem, co komentuje zabijáckou opici mi přišel jako něco trošku novějšího a zajímavého. První díl byl super rozjížka a přišlo mi to fajn, ale popravdě většina dílů jsou podprůměrné, průměrné a snad jen na konci a začátku celkem nadprůměrné. Líbí se mi, že je to vlastně taková trochu detektivka, což je fajn. Jelikož je to Marvel, tak tu je samozdřejmě několik eastereggů a i né moc známých postav z komiksů. Je tu dostatek postav, kterým se tu celkem hezky rozvijí příběh a to je dobře. Po dlouhém čekání, se tu něco dozvíme i o hlavním duchovi. Fakt skvělá věc je, že tím, jak to není moc známé a očekávané, tak si nohli dovolit spoustu krve a to je bomba. Všechny ty vtipy které tu Bryce celý seriál dělá jsou naprosto boží a úplně zbožňuju celý jeho charakter pretty vtipného drsňáčka, podobně jako třeba Deadpool. Často i to zabíjení je celkem vtipně spracované a u některých smrtí se i člověk zasměje. Celé se to odehrává v Japonsku a myslím, že krom Wolverina jsme žádný Marvel v Japonsku ještě neviděli a to nový prostředí se do toho celkem i hodí. Celkem blbé je, že úplně hlavní postava, a to Monkey, tu má takový svůj origin, nebo prostě svoji linku s jeho rodinou a tajuplným dědkoduchem, co občas vyjde z mlhy a začne říkat moudra a témě všechny tyhle scény mi přišly hrozné a trochu takové nedokonalé. Chápu, že se snaží dát té opici nějaké pocity a emoce, ale nějak jsem to s tím opičím huhláním 15 minut v kuse neprocítil. Celkově tato postava pro mě není nijak více oblíbená, jako třeba detektiv, *spoiler* kterého se tu nebáli zabít. Zvrat je celkem nečekaný. Ta nejhlavnější chyba celého seriálu je ale přesto v animaci. Pozadí atd... je celkem i dobré, ale animace postav je taková ošklivá a opravdu působí levně a je ošklivá a celkem výrazně vystupuje z obrazu. Celkově to nebylo to, co jsem čekal a jaký potenciál to má, ale hezký průměr. ()

Miroslav.Zac 

všechny recenze uživatele

Drsnej opičí mstitel a ukecanej duch bývalýho zabijáka, kterej se za ním táhne jako smrad z továrny na syrečky, je určitě zajímavej nápad, kterej se ale hůř realizuje. Bojové akce na deset dílů celkem málo, humor ducha zabijáka funguje jen velmi málo, animace je průměrná... ale na jedno odpoledne těch pár dílů zabaví. ()

Reklama

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi nikoho nepřekvapí fakt, že se jedná o celkem přímočarou akční jízdu a ono to opravdu v tomto ohledu funguje velmi zdařile. Akce je přehledná, brutální a různorodá. Postavy jsou spíše černobílé, avšak nějaké to příjemné překvapení se najde. Dynamika ústředního dua se s postupem času zlepšuje. Užijete si monology Jasona Sudeikise. Takovou řezničinu si zkrátka dokážete užít a krásně u toho zrelaxovat. Nehledejte tady nic světoborného či ohromujícího. Na to si musí najít nějakou asijskou šmakovinu. ()

vimluk_CZ 

všechny recenze uživatele

Pěkná řezničina, kde se tvůrci pořádně vyřádili na způsobu zabíjení a téměř pokaždé je tu jiný FINISH HIM! Vcelku zajímavý a vtipný koncept, skvělá dynamika ústředního dua a parádní poslední tři epizody. To nic nemění na tom, že po pár prvních dílech jakoby opičákovi došel dech a začalo to trošku nudit stereotypem. Ale ve finále je to opravdu fajn podívaná. ()

CheeseFigure 

všechny recenze uživatele

Milé prekvapenie plné menej známych, dovolím si povedať priam neznámych, postáv od Marvelu. Som ale rád, že Marvel vyprodukoval aj niečo takéto, čo nie je family friendly. Viac takých projektov. Čo sa týka deja, tak ten bol fajn. Hlavné duo sa snaží pomstiť a zároveň rozpletá sieť konšpirácie. Do toho máme dej z pohľadu policajtky, ktorá po nich pátra a strýčka s neterou, ktorí sa snažia vyhrať voľby. Za tieto ,,iné" pohľady som rád. A aj napriek tomu, že sa jedná o priamočiaru jazdu, tak sa podarí tvorcom spraviť vec, ktorú by som nečakal. A akčné finále bolo cool. Čo sa týka postáv, tak Hit-Monkey i Bryce sú si podobní. Obaja v sebe skrývajú viac, ako sa zdá. Ale zas priznávam, že Bryce ma tak nebavil, i keď tam asi môže byť chyba v tom, že podobnými postavami (cool týpci s bolestivou minulosťou) som prejedený. Policajtka (meno si nespomeniem) bola klasický nováčik, ktorý sa rýchlo učil, ako svet funguje a Aika mi svojou impulzívnosťou liezla na nervy, ale zas ju chápem. Lady Bullseye bola potom klasický sadistický psychopat, ktorý ma bavil. Ako celok sa nejedná o zlý seriál. Je to niečo, čo by človek od Marvelu, značky spadajúcej pod family friendly Disney, nečakal. Viac takýchto projektov a hlavne ďalšiu sériu pre Hit-Monkey! ()

Zajímavosti (1)

  • Druhá série byla oznámena 2. února 2023. (Frantisek.Fu)

Reklama

Reklama