Reklama

Reklama

Kandidáti

  • Česko Obhajoba (více)
Trailer

Obsahy(1)

Šokujúci príbeh plný zvratov, neprávd a intríg odhaľuje pozadie neľútostného politického zápasu o moc. Prezident Spojených štátov si za svojho nástupcu na post viceprezidenta zvolil senátorku Laine Hansonovú. Do čela amerického Kongresu sa má postaviť žena, ale keď má byť potvrdená do funkcie, prepukne aféra z jej minulosti. Údajne bola ako študentka zapletená do škandálov týkajúcich sa zvrátených sexuálnych orgií. Predstavitelia Kongresu začnú pochybovať o jej charaktere a kompetentnosti zastávať post viceprezidenta Spojených štátov. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

kareen 

všechny recenze uživatele

Shelly Runyon byl sice podrazák, ale v jednom měl naprostou pravdu - Laine Hansonová byla pro post viceprezidenta naprosto nevhodná, protože takto morálně čistí a nezištně zásadoví lidé, by ve vysoké politice nevydrželi ani měsíc, to se stává jen v hollywoodských filmech a ještě tak možná ve zbožných snech nás, obyčejných voličů. Proto jsem přeci jen více ocenila Oldmanovu vícerozměrnější zápornou postavu předsedy justičního výboru, než tu dokonalou senátorku, i když uznávám, že jí Joan Allen vtiskla určitou osobitost. Opravdu strašně ráda bych napálila čtyři hvězdy, už jen za ty výborné herecké výkony, navíc to byl tak ze dvou třetin dobrý film, ale od moderního politického dramatu přeci jen neočekávám tak velkou míru naivity. A páni tvůrci, co ten prezidentův americko-patetický projev na konci, vážně jste si ho nemohli odpustit? ()

Turiec 

všechny recenze uživatele

Výborné herecké výkony a zaujímavý scenár s niekoľkými prekvapivými zvratmi. Možno by si to zaslúžilo len tri hviezdičky, ale štvrtá je za to, že film nie je prešpikovanými americkými pseudoheslami o slobode a demokracii, aj keď z času na čas sa tam objavia, ale sú (na to, že je to o americkom kongrese, senátoroch, prezidentovi a hlavne viceprezidentovi) v znesiteľnom množstve a forme. ()

Reklama

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Výborná talky hra ve foajé americkýho prezidenta. Skvěle zahrané, vysoce uvěřitelné a papalášsky nemorální. Nejlepší na tom je, že je úplně jedno, v jakém státě s jakým režimem se to odehrává, protože tohle se děje všude. Touha po moci je hybnou silou pro kydání všeho možnýho. Do výše zmíněného ovšem nepočítám patetickej závěr, kterej to celý po americku kazí. Thriller to není. 75% ()

Wormboy 

všechny recenze uživatele

Hviezdami nabity thriller, o ktorom som ani nepocul, kym ho nedavala Jednotka. Zaujimavy pohlad kam su schopni ludia zajst pri predvolebnej kampani..avsak tento film mal podla mna ovela naviac, herci v nom maju potencial, len mi je divne, preco sa ich taka plejada zverila pre mna tak neznamemu rejzovi... ()

Gary 

všechny recenze uživatele

Skvělý příklad nedoceněného politického filmu, jakým byla už Barva Moci. Jeffa Bridgese by člověk nejraději hned nominoval na prezidenta. Brilantní herecké výkony v čele s nepříliš sympatickou Joan Allenovou, který připomíná tak trochu lesbický typ alá Anne Heche. Plus stoprocentní a stoprocentně proplešatělý Gary Oldman. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (5)

  • Mary Jo Slater soutěžila o cenu Artois, kterou uděluje Casting Society of Amerika za nejlepší casting. (Terva)
  • Jeff Brodges a Joan Allen soutěžili o Zlatý glóbus v kategoriích nejlepší herecké výkony. (Terva)
  • Tým producentů a scenáristů vyhrál cenu Alana J. Pakula pro uměleckou dokonalost sociálního a politického významu. (Terva)

Související novinky

Rozhovor s Jeffem Bridgesem

Rozhovor s Jeffem Bridgesem

16.12.2010

Jeff Bridges je jedním z nejúspěšnějších hollywoodských herců, pětkrát nominovaný na Oscara, který si svým působivým výkonem v nedávném snímku Crazy Heart právem vysloužil tuto prestižní cenu v… (více)

Reklama

Reklama