Věž - Série 1 (2021) (série)

Epizoda 3 (S01E03)

(epizoda)

Lizzie se chce přiznat, ale nejprve se tajně setká s Kieranem Shawem, který se jí snaží tento nápad rozmluvit. Při výslechu pak vysvětlí Sarah, co se na střeše budovy vlastně stalo. (Cinemax)

Anderton

No a do tretice to najlepšie, všetko perfektne vygradovalo, teda s prihliadnutím k tomu, že si každý pod tým predstavuje. Záver sa totiž uberie v trochu iných koľajách, než by jeden čakal a než by sme si mysleli po toľkých detektívkach a krimi, kde vidíme svinstvá na polícii. Každopádne to asi lepšie byť vymyslené nebolo, ak tvorcovia chceli povedať to, čo nakoniec povedali. Nič nie je čiernobiele, ale príklon k tomu, čo správne v skutočnosti je, tu cítiť. ()

Ahsoka

Tak po tretej epizóde mi trošku padla sánka, nakoľko ma rozuzlenie nakoniec oveľa viac prekvapilo, než som tušila. Seriál sa ubral až nečakane filozoficko-psychologickou cestou, ktorá núti k zamysleniu. Som rada, že aspoň v poslednej časti sme sa zbavili trošku otravných flashbackov a išli sme celých 45 minút chronologicky v prítomnosti. Každého "karty" boli odkryté prostredníctvom dialógov a činov, čo mi príde oveľa zaujímavejšie a aj pracnejšie pre scenár. ()

warrenur

"You're wrong about me. I am good as coper you are. I will prove it. "Ok then." Nie tak "bombatsticky" a uzavrety koniec na aky je zvyknuty divka klasickeho americkeho kusku. Briti tu tradicne pridali i odtiene, nie len jasne farby. Tym, ze tu mame druhu seriu, verim, ze sa azda i tento pripad este nejak vyvinie. Nasvedcuje tomu i obsah kabelky manzelky policajneho sefa. Tiez bol silny apel cernosskeho kolegu nasej vysetrovatelky. Slusny zaver. ()