Reklama

Reklama

Noční hlídka

(TV film)
  • Velká Británie Night Watch (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Pierce Brosnan ako agent Graham pracujúci pre OSN dostane po náročnej úlohe v Afrike odpočinkový prípad slávneho Rembrandtovho obrazu Nočná hliadka, ktorý niekto počas jeho "turné" po svetových galériách vymenil za falzifikát. Z nenáročnej úlohy sa pre neho a expertku na umenie Sabrinu však vyvinie na smrteľne nebezpečný súboj s milionárom Schraederom, ktorý ovláda satelit schopný ochromiť všetky svetové komunikační siete. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (34)

ic 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct ale zdá se mi že film je určen pro značně naivního diváka. Dám takový malý spoiler jako příklad pouze z prvních 5 minut filmu: Akce: Dvojce elitních příslušníků buhvíjaké armádní tajné služby evakuuje z nějaké africké země ambasadora s rodinou vypjatá situace... kulky sviští vzduchem a v tom se jejich dcerka rozhodne že nechce odejít a namísto do člunu se rozběhne po pláži (nehledě na to že za ní minometná palba dělá díry do země bezprostředně za ní, jí se odejít nechce). Jeden z nich jí popadne a při (úspěšném) pokusu o její záchranu položí svůj život. A hend na to další scéna kde nějaký borec z hong kongu zničí místní burzu jediný příkazem z jeho osobního počítačového stroje tak že jejich počítače vybuchují a telefony probíjejí tak že lidi z toho padají k zemi. A bezprostředně v třetí scéně expert na umělecká díla odhalí falzifikát tak že se na něj podívá a zjistí že je na něm jiná barva než by měla být. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Takhle nějak jsem si představoval film, když mi bylo osm. Spousta barviček, rachejtlí, nukleárních čipů, přehlídek bojových umění, k tomu jeden chlápek s housenkou pod nosem, co polovinu textu odříká svým hodinkám, a holka s postavou stožáru, kterou dabuje nastydlá Lucka Vondráčková. Řeknu vám, že to byl zážitek! A to mi osm už dááávno není... ()

Reklama

wosho 

všechny recenze uživatele

Akce je tady bez šťávy a napětí (navíc působí archaicky jak z nějakého laciného akčňáku z přelomu 70-80 tých let), děj je tipickým příkladem svého žánrů a třešničkou na dortu je Pierce Brosnan (film zachraňuje s šarmem a vtipem). Celkově se jedná o lehce podprůměrný snímek, jenž divák dokáže slupnout bez problémů jak malinu při nedělním teplém letním večeru, kdy nelze usnout. ()

crjules 

všechny recenze uživatele

Tak jsem si zrovna uvedomil, ze posledni dobou skoro nesleduji TV. A prichazim na to , ze je to jen pro me dobro!! :) Tenhle film byl totiz masakr!!! Vlastne je...stale bezi (snad poprve hodnotim jeste pred koncem). Brosnan tu vypada jako-kokot (to jedine, mi ale nejak zvlast nevadi, jen konstatuji) straslivy dabing (Nova), dialogy vyslovene debilni. Pozoruhodna uz byla prvni scena uteku vojaku s detmi. "Ne, ja tu zustanu" rekne dosud prchajici holcicka a utika kamsi stranou do more. Zbesila palba uticha hned jak jsou vsichni zbyli ve clunu... Dal sleduji jen napul oka scenu, kde Alexandra Paul stiha motorovy clun na kole (!!!) ...svete div se , dostihne ho :) Take pouziva jeden tupy vyraz...otevrenou hubu dokoran.A to vazne casto..kdykoli se naskytne nejaka akce.Vazne... Tady jsem slapl do ..... ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Bylo to fajn, bylo to zábavné, mělo to spád, Brosnan byl tradičním způsobem šarmantní a vtipný a Alexandra Paulová (Stephanie Holdenová, starší sestra Caroline, kterou hrála Yasmine Bleeth z Baywatch, kdybyste ji náhodou neznali;)) taky nebyla špatná, a navíc Noční Hlídka (nebo spíš Skupina Důstojníků V Průjezdu:)) je můj oblíbený obraz. 70% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama