Kamera:
Sven Ole Renneke, Martin Leitsch, Daniel Bussmann, Matthias Papenmeier, Stefan Spreer (více)Hrají:
Claus Theo Gärtner, Paul Frielinghaus, Caroline Grothgar, Martin Becker, Robert Gallinowski, Ill-Young Kim, Beate Maes, Joachim Nimtz, Anita Olatunji, Julia Richter, Thure Riefenstein (více)VOD (1)
Epizody(12)
-
Hledají se dědici (S29E01)
-
Falešné indicie (S29E02)
-
Smrt na vinici (S29E03)
-
Ďábelský stín (S29E04)
-
Ultimátum (S29E05)
-
Smrtící pletky (S29E06)
-
Chladnokrevná zloba (S29E07)
-
Smrt v plamenech (S29E08)
-
Nešťastná láska (S29E09)
-
Vražedná ctižádost (S29E10)
-
Průmyslová špionáž (S29E11)
-
Poslední mejdan (S29E12)
Hrají
Claus Theo Gärtner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Paul Frielinghaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Caroline Grothgar
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Martin Becker
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Robert Gallinowski
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Ill-Young Kim
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Beate Maes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Joachim Nimtz
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Anita Olatunji
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tekutý písek (2019) (seriál)
Zaklínač (2019) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Julia Richter
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Thure Riefenstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)
Krize (2015) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Heinrich Schafmeister
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Janina Stopper
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michaela Wiebusch
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Clemens Deindl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tlusťoch (2005) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Alexandra Finder
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Teresa Harder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zmizení (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jürgen Heinrich
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Ali Murtaza
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Hanspeter Müller
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vinnetou (2016) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)