Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

ScarPoul

Hambrug raz natočil jednu výbornú komédiu I love you, man a odvtedy sa pohybuje vo vodách znesiteľného priemeru. A tým je aj Me time. Znesiteľný priemer. Má to v sebe veľa absurdností, nulovú chémiu medzi hlavnými postavami, ale zároveň to má tak hlúpe scény až je to miestami vtipné - či už sa jedná o korytačku alebo zlomyseľnosti v dome. Oceňujem, že sa to nehrá na niečo viac, než na rodinnú zábavu a možno práve preto som si to užil. Pripomínalo mi to najviac sériu Grown Ups od Sandlera. Filmy bez zápletky ale pre potešenie. A robené tak, aby nikoho vyslovene neurazili. A hoci chápem súčasné hodnotenie, musím povedať, že som si to užil podstatne viac, ako nedávneho Hartovho The Man from Toronto. ()

Marze

Zoufale nezabavna potrhla ulepena komedie. Ale jestli chcete videt hvezdy, bude to pro vas film roku. Pro Kevina Harta asi nejhorsi film, ktery natocil. Bez jedineho prekvapeni. Jeden z nejhorsich filmu roku s ujetou zapletkou. Oslava americkeho predmesti. Nedostatek vtipu se vynahrazuje ruznorodosti. Jsou zde masturbacni vtipy, pornovtipy, exkrementove vtipy, penisove vtipy, prsove vtipy, prdici vtipy... ()

tron

„Strážca prechodu pre chodcov nie je skutočné zamestnanie.“ Ja neviem, mne to nevadilo. Nebudem sa tu na nič hrať a stoj čo stoj lacno kritizovať. Zázrak to fakt nebol, ale ak sa na tom chce niekto odbavovať a dávať tomu 1*, tak to mi nepripadá fér. Zarazilo ma, že to má vtipné situácie, ale je ich málo. Občas sa pousmejete, ale to je asi tak všetko („tatínek se hraje, sám se sebou“, skok do bazénu, bobek). Tiež ma zaskočilo, že každý Wahlberga kritizuje, že stále hrá sám seba a vraj to robí aj tu, ale pravdupovediac mne to pripadalo tak, že tu práveže naopak dosť ide proti svojmu obvyklému imidžu. Vlastne hrá skrachovanca, ktorý to o sebe vie a trápi ho to. Kevin Hart mi nikdy nevadil a nevadí mi ani tu (film aj produkoval). Ale ak TOTO stálo 80 miliónov, tak nemám slov. ()

VanTom

Wahlberg i Hart sice poněkolikáté hrají naprosto to samé, ale zatím mě neotravují. Vtipné hlášky a bizarní situace tak střídají těmi, které nikam nevedou… a k vlastní škodě i nezanedbatelným množstvím fekálních gagů, z nichž ovšem většinou zvládnou vykličkovat "s čistým štítem". Nevím, nějak mi to nevadilo; připomnělo mi to pásové romantické "sandlerovky", u kterých se také nikdo nepředře, přestože (anebo právě protože) je výsledek zaručen. 50 % ()

UhLee

(5/10). Tohle byla taková ta klasická taškařice, kterých je na Netflixu nespočet. Člověk u toho může na chvíli vypnout od všeho kolem a užít si komedii, kde ze sebe Kevin Hart a Mark Wahlberg dělají blbečky. Nevím proč, ale Wahlbergovi jsem to vůbec nežral. Ve vážnějších polohách mi bostonský bizonek sedí daleko více. Zato Kevin Hart hrál to samé jako vždycky a bylo to v pohodě. Sice některé scény byly docela cringe, ale taky tady byly scény, kde jsme se s celou rodinou smáli a tak to má přece být. O tom je tenhle konzumní bizárek a o ničem jiném. Upřímně jsem nečekal cameo, které se tady objevilo a udělalo mi to velkou radost. Těchto komedií se točí v dnešní době mraky, takže nemá cenu tomu dávat více než 3*. Když se u toho ale člověk zasměje a kouká na to s rodinou, tak to je stravitelné. Pokud bych se na to díval sám, tak to asi nedám, ale takto to byl příjemný čas s rodinou u téhle klišoidní bejkoviny. ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

18.08.2022

Spolupráce mezi streamovací službou Apple TV+ a společností Skydance Media pokračuje dál. Nedávno měl na službě premiéru animovaný snímek Štěstí a teď přichází zpráva, že Apple získal také chystanou… (více)