Kamera:
Al BeechHrají:
Annette Badland, Michael Byrne, Fiona Dolman, Neil Dudgeon, Tony Gardner, Anita Harris, Nick Hendrix, Adrian Mitchell, Anjli Mohindra, Elaine Paige (více)Epizody(6)
-
Duch caustonského opatství (S20E01)
-
Efekt motýlích křídel (S20E02)
-
Smrt podle komiksu (S20E03)
-
Caustonští lvi (S20E04)
-
Dokud nás smrt nerozdělí (S20E05)
-
Vypusťte klauny (S20E06)
Hrají
Annette Badland
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Všechny velké a malé bytosti (1978) (seriál)
Koruna (2016) (seriál)
Mikrosvět (1998) (seriál)
Michael Byrne
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Jistě, pane premiére (1986) (seriál)
Smiley's People (1982) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Fiona Dolman
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Da Vinciho démoni (2013) (seriál)
Ultraviolet (1998) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Neil Dudgeon
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Přežít! (2008) (seriál)
Romanovo impérium (2007) (seriál)
Krůček k vraždě (2001) (seriál)
Tony Gardner
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Last Tango in Halifax (2012) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Unforgotten (2015) (seriál)
Anita Harris
Velká Británie
Nejlepší seriály:
French and Saunders (1987) (seriál)
Show Bennyho Hilla (1969) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Nick Hendrix
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Silk (2011) (seriál)
Adrian Mitchell
Nejlepší seriály:
Panství Downton (2010) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Otec Brown (2013) (seriál)
Anjli Mohindra
Velká Británie
Elaine Paige
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Slečna Marplová (2004) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Mick Slaney
Nejlepší seriály:
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Detektoráři (2014) (seriál)
Luther (2010) (seriál)
Peter Egan
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Panství Downton (2010) (seriál)
Po životě (2019) (seriál)
Unforgotten (2015) (seriál)
Ray Fearon
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Potvora (2016) (seriál)
Silk (2011) (seriál)
Ellie Haddington
Velká Británie
Ella Kenion
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Black Books (2000) (seriál)
Detektoráři (2014) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
John Light
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Endeavour (2012) (seriál)
Silk (2011) (seriál)
Niamh McGrady
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Pád (2013) (seriál)
Vyšší a nižší společnost (2010) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Bill Bailey
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Is It Bill Bailey? (1998) (seriál)
Black Books (2000) (seriál)
Podfukáři (2004) (seriál)
Ruby Bentall
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Poldark (2015) (seriál)
Z Lark Rise do Candlefordu (2008) (seriál)
The Serpent Queen (2022) (seriál)
Nicholas Burns
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Ajťáci (2006) (seriál)
Světlo naděje (2023) (seriál)