Jednoho dne policisté naleznou v nádrži s kyselinou dlouho pohřešovanou dceru novinářky Klaudie. Ta se po smrti své dcery rozvádí s manželem a žije sama s vydatnou podporou antidepresiv. Po šesti letech zazvoní telefon, ve kterém se jí ozve hlas její dcery. Klaudia společně s bývalým policistou po ní začíná pátrat. (Chatterer)

uodevr

Tož konečně mě Španělsko i zklamalo. The Nameless má všechno, co člověk ve filmu takového ražení vidět nechce - neskutečně cheesy herecké výkony, prapodivné dialogy, absurdní pointu, nudný děj bez jakékoliv gradace, a obsah takové kapacity, že vlastně vůbec nevím, jak to celý zaškatulkovat. Horror? Inu, když nepočítám tu jednu relativně krvavou scénu blízko konce filmu, tak veškerý horror zde spočívá v sekundových vsuvkách zobrazujících malou holčičku, jak se za doprovodu odporně high-pitch syčení točí dokolečka. Yeah, napětím jsem si málem ukous celý pazoury. Thriller? Dejme tomu...za předpokladu, že i vás stejně jako mě spolehlivě udrží napjaté to, když dvě postavy neustále pendlujou z baráku do baráku a debatují o nicneříkajících hovnech a to ještě takovým způsobem, že i poloretardovaná starší opice s transplatací hlavy by to napsala líp. Kriminálka? Nejspíš, ovšem taková ta kriminálka, která by v seriálové formě pravděpodobně na ČSFD zčernala jak barva na boty. Jediné štěstí, že to fakt má hodně slušnou atmosféru a poslední scéna mě odrovnala, bez nadsázky, v dobrém slova smyslu. ()

J.Mayen odpad!

Bla bla bla bla, to že jde o režiséra série REC ještě nezaručuje kvalitu filmu, osobně vím o dost režisérech, jejiž snímky uchvátily svět a vedle toho natočili spoustu nezajímavých hoven, vedle kterých s radostí řadím i Los Sin Nombre, totálně nezajímavý, šedivý a především nudný snímek pojednávající o hysterický matce a její ztracený vymaštěný dceři, něco co se dá nazvat alespoň trochou zábavy máme možnost vidět tak 5 minut před samotným koncem a ani to mi nestačilo k tomu abych pochopil vše co se sám film snaží říct. Jde o bezcennou nudnou nianci, nic neříkající s garancí, že druhej den si nevzpomenete o čem to všechno vůbec bylo. Zbytečná ztráta času a zde nadhodocený, přecukrovaný film. ()

Maiken Algren

Kvalitne rozohratý atmosférický horor ktorý ale ku koncu vyznieva príšerne prázdno. Scenárista si toho jednoducho nabral príliš: od anjelov cez nejaké vraždiace sekty až k hanibalovmu nacistickému bratovi a oveľa ďalej. Človek je samozrejme nadšený, len potom príde chvíľa kedy by mala nastať katarzia, a ono to len nejak sproste utne a do titulkov zostáva len rozmýšľať o čo tam teda vlastne celú dobu šlo. ()

vm81

Hororem bych to teda nenazývala. Příběh a zpracování se mi líbilo, mělo opravdu mysteriózní atmosféru, ale ten konec, ten to celé pos***. Škoda toho filmu. ()