Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (72)

freddy 

všechny recenze uživatele

Hodně zajímavá, hodně originální a především velice vtipná komedie, u které v mém případě nastal jeden paradox, že jako první jsem viděl druhý díl a až teprve nyní, o nějaké dva roky později, jsem viděl tento první díl. Ale vzhledem k tomu, že dva roky staré vzpomínky na druhý díl jsou už jaksi vybledlé, tak se budu věnovut jen tomuto filmu, který dokázal opravdu královsky pobavit a u některých scének jsem jen zíral a tlemil se. Scéna s vyoperovaným varletem, které si dá jako zákusek jeden z nemocničních doktorů v jídelně, nebo scénka s hlavním hrdinou, kterak v dámském kožešinovém županu běží zabránit svatbě a narazí na ochránce zvířat, či scéna s hlavním hrdinou jak si "užívá" s knihovnicí, to všechno byly naprosto geniální scénky, z nichž scénárista dokázal vytěžit naprosté maximum a které mi budou asi ještě hodně dlouho rotovat v hlavě, protože jsou tak povedené, že se jim musím smát ještě teď. Ale abych byl spravedlivý, film není po celou dobu vtipný, chvílemi si vybral i slabší chvilky, ale ty scénky, které jsem popsal a které všechny přicházejí až v druhé polovině filmu, to bohatě vynahrazují. Mám-li být maximálně upřímný, tak jsem nečekal, že se budu až takhle bavit, tahle komedie rozhodně stála za můj čas, kterého absolutně nelituji. Bavil jsem se, což je u komedie základ, a proto film také patřičně ohodnotím nadprůměrným hodnocením v podobě čtyř sympatický a zasloužených hvězd. ()

DonQ 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem to v pubertě, tedy před dlouhou dobou a tenkrát jsem se samozřejmě hodně nasmál. Kromě toho, že mne to TEHDY bavilo si už jen pamatuji na výživnou (doslova) scénu s amputovaným varletem. Takže z nostalgie čtyři, ale dost silně pochybuji, že bych takhle hodnotil pokud bych si to pustil dnes. ()

Reklama

Cortesz 

všechny recenze uživatele

Připadlo mi, že tvůrci nevěděli co vlastně točej. Napřed to začalo jako obyčejná komedie, potom se to zvrhlo v typickou americkou záchodovou komedii, která se i snažila parodovat některé známé filmy. Nápad nebyl špatnej, škoda jen toho, že tam museli nacpat hromadu nechutností. Herci obstojní, dobře vybranej soundtrack. ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Supersvůdníci je sice „prcičkovský“ typ filmu, jen oproti oné sérii to působí mnohem šílenějším dojmem, postavy jsou fakt magoři a v podstatě je to celé zpracované jako fakt šílený úlet, kde se devadesát minut řeší jen kdo, kde, s kým a jak, tudíž puritánům a publiku lačnícímu po intelektuální zábavě, nemůže být snad už nic vzdálenějšího, než právě tato jízda, čemuž napomáhá i vesměs fekální humor, takže i v tomto ohledu nelze Supersvůdníky označit za nic jiného, než skutečně naprosto nenáročnou komedii pro zatraceně otrlé a tolerantní diváky. Ti ovšem z výsledku zklamáni určitě nebudou, jelikož kdo právě do oné skupiny obecenstva patří, bavit se bude prakticky od první, až do poslední minuty. Zápletka je jednoduchá, ale správně střelená, vtipy jsou nekorektní, hloupý, nicméně zábavný a trefný, a postavy působí pak vyloženě sympaticky, a to i díky výraznému castingu, zastoupeného i poměrně známými ksichty. Celé je to zkrátka úplně dementní a nechutná komedie, ovšem pro cílové publikum se může klidně jednat i o pořádnou pecku, a co se týče mě, já osobně se bavil opravdu dost, i když se tedy ale musím zároveň i přiznat, že na podobné filmy jsem už asi přeci jen starý. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Šest kamarádů na svatbě prvního z nich uzavře sázku - každý rok, vloží do společného fondu nějaký doláče, a kdo zůstane poslední svobodný, shrábne celej bank. O několik později, když je v banku už téměř půl miliónu, zůstávají stále svobodní dva - Michael Delany (Jerry O'Connell) a Kyle Brenner (Jake Busey). Michael se ale dostane do vážných finančních problémů, a jediná cesta z nich je co nejdříve dostat Kyla do chomoutu, a vyhranými penězi zaplácnout dluhy. Ale jak na to, když Kyle je nenapravitelný sukničkář? Možná pomůže jeho dávná láska, Natalie (Shannon Elizabeth). Ale to by se do ní nesměl zamilovat sám Michael ... Čekal jsem ulítlou komedii plnou fekálního humoru, a takové tři čtvrtiny filmu jsem byl velmi mile překvapený, jak slušný film se z námětu dokázalo vykouzlit. I když v poslední čtvrt hodince šla kvalita filmu rapidně dolů (celá zápletka ohledně ufiknuté koule mi nejenže přišla nevtipná, ale v pojetí celého filmu i totálně zbytečná). Ale celkově jsem se docela dobře bavil. Určitě jde o lepší průměr, a ve své kategorii o nadprůměr ... ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • The New York Times k filmu napsal: "Film je náruživě vulgární, ale ne mimořádně zábavný, zejména proto tak často postrádá rozdíl mezi vyspělým humorem a humorem drsným." (R.K.)

Reklama

Reklama