Reklama

Reklama

WeCrashed

(seriál)
Trailer 1

Epizody(8)

Obsahy(1)

Inspirováno skutečnými událostmi, jež se točí kolem jednoho milostného příběhu. Firma WeWork se ani ne za deset let rozrostla z jednoho coworkingového prostoru na globální značku s hodnotou 47 miliard amerických dolarů. Během jednoho roku pak ale o 40 miliard přišla. Co se stalo? (Apple TV+)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (14)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Divák by si řekl, že námět by mohl být zajímavý. Mohl, jen kdyby celou tu podstatu WeWork popsal trošku lépe. Takhle to vypadá hrozně jednoduše a až neuvěřitelně. Těžce se v tom seriálu pak hledá zalíbení. A moc to nejde ani přesto, že se do hlavní role vpravil Jared Leto. Ten tu navíc komolí svojí angličtinu podobně jako v Klanu Gucci a začíná to být už trošku otravné. ()

johny89 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krásná ukázka startupové toxicity, prodávání naleštěného hovna a problematiky s nakládáním cizího kapitálu. Zároveň vize, co wework má/měl není vůbec mimo. Jediné, co tam je občas opravdu mimo je Rebecca. Hodně se mi líbí způsob propojování lidí do komunity a je škoda, že to dopadlo jak to dopadlo. Překvapilo mě, že myšlenka založit tento způsob podnikání přišla z vlastní zkušenosti kdy Neumann žil v kibucu. Wework kanceláře jsem navštívil a musím říct, že mám velké pochopení pro coworking tohoto typu. ()

Reklama

ER 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Adam Neumann a jeho manželka v poutavé story o jednorožci (startup, jehož hodnota překročí 1 miliardu dolarů) WeWork. Aneb jak Vám úspěch může zatemnit mozek. Tvůrci dokázali přenést atmosféru budování firmy, která měla obrovskou podporu mladých lidí. Ukazuje typické problémy v začátcích a potažmo v průběhu růstu, ale dojde i na specifika z pohledu investorské důvěry vůči "šílenému" Adamovi, především ve vztahu Adama a Masy (SoftBank). Typický pro řadu startupů je i nadšení a party atmosféra, která pomáhá především v počátcích. Ale nevydrží věčně a když se láme chleba, nálada je pryč. I tady seriál boduje a vše, co vidíte, se skutečně dělo a občas stále děje. Děj, jenž kombinuje všechny uvedené faktory, je adekvátně pospojovaný a dokáže ten zážitek převést i na obrazovku. A to lze říci i o hereckých výkonech, kterým vévodí Jared Leto a Anne Hathaway. Je to právě jejich "chemie", která ovlivňuje nejen jejich rodinný život. V epizodě s formulářem S01, nutným pro IPO (vstup na burzu) se naplno projeví toxicita jejich vztahu k WeWork. Očekávaný dopad pak nic nemění na faktu, že podle tohoto seriálu by se dalo vyučovat. Palec nahoru. ()

jjjerry 

všechny recenze uživatele

Nikdy předtím jsem o "WE" neslyšel. S českou doručovací společností WEIDO nemá nic společného. Některé epizody slabší, některé zábavnější. Určitě návykové. Někdy Jareda Leto milujete někdy byste ho chtěli zabít, ale takový asi už Adam je. Rebekah je otravná postava, zobrazení te současné nejhorší eko/bio feministické ublížené hloupé kravky. Ale je perfektně zahraná Anne Hathaway. Člověk tomu až nemůže věřit, ale pustil sem si rozhovor a ona je fakt taková anorektická ublížneá pi*da. ()

leon_id 

všechny recenze uživatele

Skoda te prepalene stopaze a mozna az zbytecne tlaceni na pilu ohledne toxicity ustredniho parecku. Je tu ale velmi pekne zpracovane jaky vliv na ekonomiku maji nizke urokove sazby, kdy se na trhu pohybuje spousta neziskovych zombie firem, ktere udrzuji pri zivote pouze investicni banky a venture fondy podlehajici moralnimu hazardu. Vetsina startupu navzdory IPO stale pali cash a uprednostnuji rust oproti ziskum, ktery jim dotuje naivni akcionar vypisujici bianko sek. ()

Galerie (64)

Související novinky

Jared Leto naznačil, že třetí Tron se blíží

Jared Leto naznačil, že třetí Tron se blíží

24.03.2022

Obecně vzato se nevyplatí dávat PR řečem herců během promování jejich současných projektů jakoukoli váhu, poněvadž jak se v minulosti ukázalo, často nešlo o nic víc než o snahu zviditelnit sebe a… (více)

Reklama

Reklama