Kdo přežije - Mikronésie

(série)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (více)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

Diskuze

Crazynka

Crazynka (hodnocení, recenze)

Tato série ani pro mě není tou nej. Jako nejlepší považuji hned tu první Borneo /např. i kvůli tomuto http://www.youtube.com/watch?v=NMVxcPzKRZA/ a následně Cook Islands.

Ozzy je super hráč, i já patřím do jeho fanklubu :) a arogantní se mi nezdál ani trochu. st.verka mi mluví z duše :)

st.verka

st.verka (hodnocení, recenze)

kapsomut: Někde to řekla Cirie a je to naprostá blbost. Cirie je příšerná, nahrává tomu i dabing. Ozzy byl jeden z nejlepších hráčů, možná ne nejtaktičtější, ale jeden z nejzajímavějších pro diváka. Skromný, pacovitý, pohledný a slušný. Líbily se mi záběry z jeho lovů pod vodou i šplhání po palmách.

kapsomut (hodnocení, recenze)

Btw. furt tu čtu, jak je Ozzy arogantní .... může mi někdo říct, kdy byl? V jaký moment? Mě to totiž vůbec nepřijde .. to samý James? Jak někdo může napsat, že James machruje?

kapsomut (hodnocení, recenze)

tak kvůli slepičímu spolku a hlavně Cirii už na to koukat nebudu .. znechutili mi to. Hodnocení 50% za začátek...Oblíbenci: James, Ozzy, YauMan, Joel | Nesnášim: !!!! Cirie !!!!, Parvatti a vlastně všechny slepice

O.Peta (hodnocení, recenze)

lost815: Pro mě jsou zatím nejlepší série Cookovy ostrovy a Austrálie.

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

No jedno vím jistě.Že to určitě NENÍ nejlepší série,jak to všichni trvrdí.Ale půlka z vás si to taky asi myslí,že?

O.Peta (hodnocení, recenze)

kapsomut: to máš lepší si všeho okolo té řady kterou sleduješ radši nevšímat. Je to dost ošemetný, všude koukám na půl oka aby to nějakej vůl neprozradil :D Můj brácha na Survivor nekouká a u nějaké hry mu to tam napsali a pak mi to taky málem vykecal. :D

kapsomut (hodnocení, recenze)

Tak super .. jeden debil na facebooku zaspoileroval a už vim, jak to dopadlo ... to je v píči tohle!

st.verka

st.verka (hodnocení, recenze)

Vyřazení Ozzyho mě mrzí, hlavně že se nechal tak blbě nachytat, jako by tam byl první den. Jako stratég naprosto selhal, ale bylo se alespoň na koho koukat (tedy pro nás ženský určitě). Teď to vypadá už jen na dámskou jízdu. Takže potěš koště....

MaroMaro

MaroMaro (hodnocení, recenze)

Tak tenhle díl mě fakt bavil :D Nejdřív vydařená soutěž o imunitu, kdy to všichni vzdávali za odměnu :D no a pak vyřazení Ozzyho......ty reakce te holky v porotě neměly chybu :D Až jsem se taky musel smát :D Pěkně jim to vyšlo :)

mrx.friend

mrx.friend (hodnocení, recenze)

lost815: Tím bych si zase nebyl tak jistej, i když to tak v traileru na následující díl mohlo vypadat. Ale vždycky se do toho hodí něco, aby diváky nalákali a zároveň zmátli. To máš třeba jako když nedávno v upoutávce bylo "A uvidíme další zranění" a byl tam ten záběr, jak Erik špatně skočil při soutěži o výzvu a napral si to do hrudi. Čekal jsem, co z toho nebude zase za veteré a docela v pohodě se to přešlo ;)

mrx.friend

mrx.friend (hodnocení, recenze)

Dnešní kmenovka byla skvělá! Při sčítání hlasů jsem ani nedutal a srdce mi tlouklo o106. S výsledkem jsem spokojený, protože arogantní lidi fakt nejsou moje parketa a že Ozzy uměl bejt frajírek... :-!

kapsomut (hodnocení, recenze)

Pěta přečetl jsem jen 1 řádku a další už ne (naštěstí) :D nevim, co si napsal a ani nechci vědět, takže na tuhle diskuzy zavítam až po odvysílání celý série .. mějte se :D

O.Peta (hodnocení, recenze)

Dobře tu spoilerujete, takže se mohu klidně přidat :D

Mě taky štve dnešní vyřazení, ale co. Po individuálních schopnostech v soutěžích byl výbornej, ale jako stratég byl snad jedním z nejhorších. Moc důvěřivej a naivní, škoda. To zase ať jakkoliv nemám rád Cirie, tak ta si to umí zařídit. :D

MaroMaro

MaroMaro (hodnocení, recenze)

hansek990: Však zítra je opakování :) Teda jestli budeš moct se dívat. Já se na to dívám, vždycky až na druhý den.....jsem na to zvědavý :D

hansek990

hansek990 (hodnocení, recenze)

OMG, první díl, který jsem neviděl a hned ho vykopnou, přitom na to celou dobu čekám a těším se...:D

kapsomut (hodnocení, recenze)

Ježiš dneska ta opice Cirie na tý porotě!!! Taková p**a! Ja bych ji zastřelil normálně. A ta kráva Elize se v porotě chovala jako 14ti letá puberťačka

Crazynka

Crazynka (hodnocení, recenze)

Měním hodnocení z plného počtu na 4* vzhledem k dnešní kmenovce.... Favoritem se pro mě teď stává Eric.

kajda.l

kajda.l (hodnocení, recenze)

Saf123: Můj nejoblíbenější díl, no spíš hlavně kmenovka ze všech třiadvaceti sezón Suvivoru. Holky a samozřejmě i Eliza v porotě naprosto geniální :o) Nechápu, co na tom hlupci všichni mají, a proč jsem jeho bezmeznou aroganci a tupost musel sledovat i v South Pacificu. Když stejně o něm všichni vědí, že vyjma fyzických dovedností je po takticko-společenské části hry naprosto k ničemu...

hansek990

hansek990 (hodnocení, recenze)

kapsomut: Naprostej souhlas. Málo kdo mi byl tak protivnej v Survivor jako ona. Nejvíc mě dokáže nasr.. s tím ˇˇnechápu proč pořád prohráváme? co děláme špatn졡? Přitom sama se zasloužila o to, že nejsilnější hráči od nich vypadli.

kapsomut (hodnocení, recenze)

Nečtu diskuzy, protože se bojim, že někdo zase napíše spoiler, ale chci jen napsat, že Cyrie mě tak hrozně sere, že to snad neni možný .. nechápu proč je tak oblíbená. Je na facku

O.Peta (hodnocení, recenze)

Jinak si myslím, že ještě příjdou určitě nějaký momenty, kdy odejde někdo nečekaně, nebo dojde k rychlejšímu vylučování, jinak mi to na počet dílů nevychází a ve finále by při vyřazování 1 díl = 1 člověk zůstalo 5 lidí, což je blbost :)

SallyZen

SallyZen (hodnocení, recenze)

hansek990: Přesně tak, taky jsem to tak měl.. Je to škoda a hlavně teď J.P je blbý že odešel.