Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům

(série)
  • USA Heroes vs. Villains

Hrdinové versus zloduši - přesně takový název nese 20. řada americké reality show Survivor, která se natáčela na samojském ostrově Upolu. Setkáme se zde s dvacítkou soutěžících, které jsme mohli vidět už v předešlých sériích. A jak napovídá titulek, nebudou to jen tak ledajací hráči. O jeden milión dolarů se totiž utkají oblíbení, sympatičtí "trosečníci" proti těm, jejichž pověst není zrovna nejlepší. Kdo zvolí nejlepší strategii, vydrží všech 39 dní a odnese si výhru? (Deco.20)

juta

Komentář obsahuje spoilery! Díky tomu, že jsem měl své oblíbence na každé straně, tak jsem nijak zvlášť nefandil víc jednomu kmeni než druhému. Strašně moc jsem se bavil při soutěži s pytli a bahnem, kde nádherně vyřadili všechny zloduchy. Trochu si u mě polepšila známku Parvati. Především jejími tahy a taky překvapivě Jerri. Už nebyla tak otravná jako v Austrálii. Naopak si u mě hodně pohoršila Danielle s tou nápovědou a Candice za přeběhnutí, i když u ní se to dalo čekat, když to udělala i na Cook Islands. J.T.ho krok bych přiřadil k Erikovi z Mikronésie. U toho jsem se taky popadal za hlavu. Vítěz nebyl nejlepší, ale co se dá dělat. ()

KajusaK

Spoilery: Rozporuplná série :)) myslím tím kvůli hráčům :)) .. Jednu chvilku jsem některé nenáviděla a v dalším díle to byli oblíbenci :))..Odzačátku byli mí favoriti v podstatě všeci z kmene villains :D)..Prostředí bylo jako vždy krásné, Jeffovy komentáře byly asi nejlepší zatím..Nyní něco málo k Heroes: Tom (ještě že vypadl tak brzy, byl nesympatický, jednou už vyhrál podruhé jsem mu to fakt nepřála), Stephenie a druhá vyřazená? (Pro mě první rozporuplná osoba), vždy jsem ji neměla v lásce i když se musí nechat její fyzická zdatnost, to že si hned v prvním díle vykloubila rameno mě dost překvapilo, jak by to asi dopadlo, kdyby se proti ní kmen nespikl :))..Rupert - v minulých řadách můj oblíbenec, nyní absolutně bezvýrazný, neviditelný, pamatuji si jen jeho triko a sekání dřeva uprostřed noci, jediné co bylo od něj super byl komentář na poslední kmenové radě..Sugar - no opravdu jsem nečekala, že zrovna ona půjde jako první - proč je v Heroes? :))..J.T. no řekla bych že stále v blbosti vede Erik, ale J.T. se mu každopádně začíná rovnat - nikdy nebyl můj oblíbenec a nebude - tím to hasne..James - že on se vždycky musí nějak zranit, jinak pohled na jeho svaly byl super:)) ..Colby, no Colby je skvělý příklad co s člověkem udělá cca 10 let :)) vyhodila bych ho na první kmenovce - bad..Cirie - moje oblíbenkyně opět vypadla a dost brzy, škoda škoda škoda, ona snad nikdy nevyhraje..Candice - další rozporuplná osoba - nenáviděla jsem ji z předchozí řady, kde byla podlá podrazačka ale těsně před vyhazovem jsem změnila názor :)), škoda že se nechala napálit Russelem (taky nechápu proč je v Hrdinech), to samé Amanda - tá je jeden z největších zloduchů, přetvářka sama..Držela se tam jak klíště..I když s ukradnutím nápovědy na imunitu mě fakt pobavila i když si to pak pěkně slízla..Nyní Villains :)) Couch - naprosto jiný než v minulé řadě, škoda jeho brzkého vyhazovu, ale pár forku zase měl a fyzickou zdatnost předvědl - poslední cesta drakobijce, krále artuše..Courtney (nechápu proč je ve zloduších) - pobavila mě jak v Číně, super fotky, její xichtíky a oslovení "Jeffrey" :))..Danielle - v její první řadě naprosto neviditelná osoba, nyní svině první třídy, ještě že vypadla celkem přijatelně, líbilo se mi její popisování jak skolila Amandu na zem a vytrhla ji nápovědu z ruky :))..Jerri - kdysi zloduch byla, ted se otočila o 360° :) škoda, že se nedostala do poslední trojky místo Russela :))...Parvati - opravdu nechápu co proti ní většina lidí má :))..Randy - no v téhle řadě se naštěstí moc neukázal...:))..Boston Rob - jde vidět co s ním udělalo 8 let a život s Amber a dítětem..BEST..Russel - zezačátku mě jeho hra bavila ale později byl až příliš únavný, prostě se vše zbytečně moc točilo kolem něj..Tyson - určitě lepší než minule, celkem škoda že šel...Vítězka Sandra - ještě že vyhrála ona a ne Russel (proč je v padouších?), hrála sama za sebe dostala se do konce sama bez pomoci ... Supr řada ale asi se mi stále více líbila micronésie, i když nevím to stopro :)) () (méně) (více)

Yarwen

Z mého pohledu nejlepší díl z uběhlých dvaceti sérií. Sešli se tu mí čtyři nejoblíbenější hráči - Amanda, Rupert, Jameson a Parvati a já držel palce, ať se dostanou co nejdále. Hru opět řádně zpestřil Russel - na jedné straně hraje agresivně a chytře, čímž má velkou šanci dostat se na konec - ale na druhou stranu až příliš podrazácky, kterýmžto způsobem nemůže hru nikdy vyhrát. ()

Pan_Dom

V osmé sérii All Stars půlka "hvězd" neměla co dělat, a Boston Rob si ze všech udělal své ovečky, které jej, a jeho holku přivedly až do finále, v Mikronésii zas demence fanoušků neměla hranic, takže pro mě první pořádná all stars série je tato.De facto v ní najdeme 20 nejlepších hráčů, s toho plyne, že už na začátku museli bohužel vypadávat ( viz. Steph, Tom atd.) Jakožto fanoušek Rusella ho budu obhajovat a tvrdit, že měl vyhrát, hlavně proto, že to měl stonásobně těžší, když nechybělo moc, a byl vyřazen mezi prvními. Jeho hra je bohužel postavena na hesle - "jít přes mrtvoly" - viz. vyřazení Danielle či Jerri. Sandra pouze zneužívá toho, že je v soutěžích naprosto neschopná, a jediné, co může nabídnout, je její loajalita, proto se dvakrát dostala do finále, a naneštěstí dvakrát vyhrála. Nebyla v padouších pro nic za nic - je to hubatá, zákeřná ženská, která se svezla, a využila nenávisti poroty k Rusellovi a tímpádem i k Parvati, která s ním byla od prvního dne ve spojení. Přesto všechno tato řada byla pro mne nejlepší ze všech, vytkl bych jí akorát pár soutěží o imunitu, kde byli zvýhodněni ti, kteří ji již absolvovali v jiných řadách, či dokonce ji vyhráli. ( viz. Parvati) ()

RedAK

Nesnáším fakeshow. Spíš je nenávidím, protože to, čeho jsem byl na naší scéně svědkem, bylo hodně špatné. Tak špatné, že mě to donutilo emigrovat z postele pod postel. Ale pak se na scéně objevil můj mladší bratr. Moje ve všech ohledech lepší verze; zásadně nesouloží se zvířátky... bez kondomu. Pomáhá chudým... upadnou na dno. Je to pěkný... kokot. Ortodoxní fanoušek suvájvru. Říkal, mrkni na dvacátou řadu, je nejlepší. A já, zcela zmanipulovatelný homouš, tedy přistoupil na jeho hru. Byla to jízda od začátku do konce. Kdybyste mě viděli, jak si napětím rvu všechny tři vlasy z lebky, tak byste mi snad z lítosti věnovali svoje tupé. Hlavně nechápu producenty, kteří byli nuceni celé tři dny narvat do stupidních čtyřiceti minut. Je to stejné, jako bych já celé tři dny krmil africké děti slaninou, bezdomovcům stavěl byty a v božské naději osouložil všechny frigidky. Pak by píče kameramanský natočily jednu minutu, jak si ze slipů setřepávám zachlý hovna a hned byl bych v prdeli! Miluju intriky, miluju svině a miluju zmrdy a tady se ukázali všichni v perfektním světle. Plešku dolů před J.T a Russelem. Respekt. Nevím, jestli se vrhnu ještě na jinou řadu, protože tohle byl u mě zážitek, u kterého jsem si napětím vyřval všechny chlupy v prdeli! Skvělý, napínavý a kurevsky nepředvídatelný! Pětka jak vyšitá. ()

• Natalie Bolton a Twila Tanner byly z účasti v sérii na poslední chvíli vyškrtnuty. (BLANIK.)
  • Nabídku zúčastnit se této série odmítlo několik dřívějších soutěžících. Mezi ně patří Alicia Calaway, Elisabeth Filarski, Danni Boatwirght Sierra Reed, Taj Johnson-George a Hunter Ellis. Účast kvůli práci odmítli také Corinne Kaplan a Yau-Man Chan. Shii Ann Huang se odmítla zúčastnit této série, jelikož byla po porodu. (BLANIK.)
  • Russell Hantz byl jediný soutěžící, který šel do hvězdné série takzvaně s čistým štítem. Vzhledem k tomu, že natáčení začalo pouhých 20 dní po skončení Kdo přežije: Samoa (od r. 2009)), zůstal Russell celou dobu na Samoe a strávil zde tedy včetně pauzy mezi sériemi skoro 100 dní v kuse. (LucasAbelle)