Kdo přežije - Cagayan

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2014

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Jeremiah Wood, Woo Hwang

Svalovci versus chytráci versus krásky. Je tu další řada drsné soutěže. Tentokrát budou soutěžící rozděleni do tří kmenů: Apari, Luzon a Solana. Soutěžící se musí vypořádat nejen s drsnou přírodou, ale i s nedostatkem jídla a pití. Kdo přehraje, přelstí ostatní, zaslouží si titul poslední přeživší a získá tak jeden milion dolarů? Třicetdevět dní, osmnáct soutěžících a jeden přeživší. Toto je Survivor Cagayan. (reich)

Diskuze

Asi ho len nemá rád. :D

Spencer je inteligentný chalan, vie odhadnúť ľudí, som, som stále radšej, že je ryžová kráľovná preč.

Dan9K (hodnocení, recenze)

Já jsem to vyjdáření Probsta nepochopil, protože hned od první minuty jsem si říkal, že Spencer má všechno to, co by měl potenciální vítěz mít. Vypadalo to s ním, kvůli neschopnosti ostatních, bledě, ale snad to bude lepší.

Vyřazení mě mrzelo, Alexis byla nejroztomilejší soutěžící téhle řady a určitě nebyla hloupá. Taky si říkám, zda to byl úplně dobrý tah, ale nešlo předvídat, že bude sloučení už příště. Spíš bych odhadnul, že přeběhne Sarah.

Jinak Tony je fakt jak na houpačce, mám toho chlapíka rád, ale prostě jeden super krok vystřídá stupidním a dělá to pořád. Ale je zábavný.

na příspěvěk reagoval burina

Soundtrack

Soundtrack (hodnocení, recenze)

Nejvíc mě zatím překvapil Spencer, po tom videu, kde se Jeff ještě před startem vysílání vyjadřoval k soutěžícím a většinu chválil, ale u Spencera začal stylem "This guy has zero chance of winning this game..." jsem čekal cokoliv, jen ne to, co zatím předvádí :)

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Ach ta Morgan... připomíná mi Sandru. Snad se udrží do top 3 a my pánové budeme mít aspoň na co koukat při individuálních soutěžích.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Jinak musím říct, že si vůbec nejsem jistej, jestli to o tom, že byla chlap, měl bejt od Trish joke, nebo ne...

na příspěvěk reagoval (mOnkey), Redi

Rogue (hodnocení, recenze)

mne tez. zaprve ma mozek, zadruhé v kontextu quitu je to smutne... ale nijak extra mi chybt nebude a move to byl imho dobry

Rogue (hodnocení, recenze)

jezisi tvl, a to sem celou dobu doufala, ze se to nestane... achjo

dan: to by byla prinejmensim legrace

Dan9K (hodnocení, recenze)

Já bych měl takovou idealistickou vizi, že pro fanatické fanoušky by mohlo být k dispozici (klidně za prachy) zpětně nějaký nonstop přenos, kde by se člověk mohl kouknout na záznamy všech kamer z jakéhokoliv času a dne. Když jde sledovat nonstop Vyvolený, tak proč ne tohle že....

ale to by se asi ukázalo, že Survivor je celý podvod.

na příspěvěk reagoval Merengues9

Rogue (hodnocení, recenze)

tak jasne, je to divacky nepruhledne a byt by to tam imho melo. ono by to porad bylo napinave dost, protoze tonymu se z divacke perspektivy neda verit... ale tak co uz, porad lepsi nez kdyby ta rada byla spatna :)

Rogue

Na druhou stranu je ten střih laciná vyčůranost, jak udělat TC zajímavější, je to tím pádem blindside na diváka, ne na hráče. Škoda, že když už se to řeší tímto střihem, není v dalším díle aspoň v minutovém prostřihu ukázáno, co bylo hlavní příčinou tohoto rozhodnutí a kde a jak k tomu výsledku došlo. Takhle to jak se LJ zachoval prostě nedávalo smysl a už neuvidíme, na základě čeho si mohl být tak jistej.

Neříkám odhalovat úplně všechno do detailů, to by fakt zase nebyly TC zajímavý, ale aspoň nedělat z diváka úplnýho troubu. :)

Rogue (hodnocení, recenze)

myslim, ze nejaka naprosto zasadni scena nebyla zverejnena, protoze LJ se takhle zachovat bez nejakeho zasadnejsiho rozhovoru s Tonym nemohl. Nemyslim si, ze by si je nutne ukazali, ale neco probehnout muselo. Nicmene tahle sezona ma zatim fakt zajimave TC/strih, nikdy nevim, kdo pujde. A doufam, ze Morgan prezije

na příspěvěk reagoval O.Peta

burina

Já jsem přesně taky seděl u obrazovky a říkám "ježiš použij to, dělej..." a když to nepoužil, tak si říkám, že to je jeho smůla. A ono takhle. Ten střih mi přišel docela zavádějící, Tony nevypadal, že by šel s Trish. Jinak z Beauty kmene je LJ určitě lepší než Jeremiah, kterej mi přijde úplně příšernej, Morgan je hloupoučká, Alexis s Jefrou nevýrazný.. aspoň zatím.

Tom Riddle

Taký vývoj som po pravde čakala. Dokonca som už videla LJ odchádzať s imunitou vo vrecku...ale som rada, že to takto dopadlo, Cliff bol pre mňa nezaujímavý hráč, zatiaľ čo LJ mi príde ako to najlepšie z pôvodných Beauties.

na příspěvěk reagoval Tom Riddle

burina

Mě by bývalo bylo potěšilo, kdyby Tony hlas nezměnil, ale LJ použil imunitu, to by byl jaksi zajímavější vývoj.

na příspěvěk reagoval burina

burina (hodnocení, recenze)

Mňa to naopak príjemne prekvapilo. Pri zmiešaní kmeňov to častokrát vyjde nefér a som rada, že si to neodniesol LJ. A chcem konečne vidieť hrať Woa, už by bolo načase. Btw Alexis von!

na příspěvěk reagoval Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Tak tahle řada fakt nepřestává překvapovat vyřazeníma... A tentokrát jsem bohužel fakt zklamaný.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Já se domnívám, že spousta lidí netuší, jak to s těmi vajíčky a slepicemi je... Navíc je očividně matoucí, proč tam ten kohout vůbec je, když ke snášení vajíček jaksi není potřeba, že.. Fakt je, že o tom mluvili ultradementně, ale neptali se na nic, na co by se nezeptala velká hromada lidí.

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

S28E04 (E03)

Chudák LJ... z vajec má amoletu. Jo jo, u těch soutěží se zavázanýma očima se vždycky dobře škodolibě pobavím. Ale vyhráli slépky a kouhouta, tak mu možná snesou náhradní, když už díky kráskám víme, jak se vajíčka "prostě nějak tvoří" :) Škoda že vyletěla J'Tia. Sledovat ji při soutěžích nemělo chybu.

Dan9K (hodnocení, recenze)

A zdá se mi to, nebo opět zabili slepici místo kohouta?  Btw. ten rozohovor o slepicích byl opět krásnou ukázkou lidské stupidity. Když se zabrousí skoro do jakéhokoliv oboru lidské činnosti a zeptáte se na lidské znalosti, je to většinou kruté vystřízlivění.

kajda.l (hodnocení, recenze)

Fnukání si představuju jinak. A bavil jsem se bavil s O.Petou, kterej patrně pochopil, jak jsem to myslel...

Rogue (hodnocení, recenze)

kajda: tez filipa nesnasim, reagujes na nekoho mistniho, nebo je to nejake globalni fnukani?

O.Peta (hodnocení, recenze)

Phillipovi jsem nijak extra nikdy nefandil, na úkor JTii by právě teprve teď dost možná začala taky padat zajímavá jména, proto říkám, že šla v pravou chvíli, prostoru na svý vylomeniny dostala dost. :)

Jinak u mě jsou favority zatím taky LJ a Sarah. Sarah zatím až moc bezhlavě věří Tondovi, snad to stihne prokouknout včas. Ten jeho Russell styl je už ohranej, nechápu, jak s tím pořád může někdo chtít uspět.

Každopádně v BvsW bylo víc nadějnějších hráčů, ale třeba se ještě někdo vzchopí.

kajda.l (hodnocení, recenze)

Zvláštní. Když se držel nesnesitelný, zbytečný a navíc psychicky narušený Phillip, spousta lidí jásala. Když padla nesnestitelná, zbytečná, ale pouze labilní J'Tia všichni jásají, jak je to dobré pro hru. Když padala potencionálně zajímavá jména na úkor pomatence s růžovýma slipama, bylo to ok, když by vypadl nebohý mdlý Spencer (který se sám dostal do pozice underdoga), byla by to katastrofa :)

Každopádně switch kmenů je pro mě vysvobození, další díl v tomto složení už bych nevydýchal. Jen doufám, že "osud" bude k divákovy milosrdnější a namíchá vyvážené kmeny (a pokud možná rozdělí dvojičky), než tomu bylo ve One Worldu a Blood vsWater. Kde osud spojil tým slabších a fyzicky nabušených. Mmj. chci od sebe Sarah s Tonym a LJe s tím vrahem kuřat :) A kdyby šli k sobě LJ se Sarah, bylo by to úplně ideální.

kajda.l

To já si teda po ukázkách na další díl oddechnul, že to tak dopadlo, protože kdyby ji nevypakovali teď, dost možná by se tam už udržela až do konce, nebo o hodně dýl, než se první díly zdálo a to bych už asi fakt nevydržel. :)

Rogue (hodnocení, recenze)

mne bz tey yajimal paralelni vesmir, ale spencer by pro me asi velkou ztratou byl. Nerada bych se dostala do nemam komu fandit situace. Jako jasne, porad jeste mam LJe, ale cim vice, tim lepe