Kdo přežije - San Juan del Sur – Blood vs. Water

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2014

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Natalie Anderson

Osmnáct soutěžících je rozděleno do dvou týmů Coyopa a Hunahpu. Po celých 39 dní bojují o jídlo a pití. Kdo přechytračí, přehraje či přelstí ostatní, získá titul poslední přeživší a v neposlední řadě vyhraje jeden milion dolarů. Toto je Survivor: San Juan Del Sur. (reich)

Mallorca

Tuhle řadu jsem viděl jako první ze Survivora, moc mě bavila a vůbec jsem nechápal, proč je tak špatně hodnocená. Teď po několika letech a 28 řadách jsem se podíval znova a tentokrát už chápu. Cast je opravdu hodně podprůměrný, zejména v kontrastu s předcházejícím úžasným Cagayanem. SPOILERY. Alec a Drew jsou největší bezmozci od Jasona v Mikronésii, jen o něco málo líp jsou na tom Wes s Keithem, který je ale aspoň zábavný. Opravdových hráčů je tu hodně málo, na druhou stranu ale ten nejlepší z nich vyhrál. Natalie jsem fandil celou dobu, zábavná a opravdu sociálně a strategicky zdatná hráčka. Bohužel Natalie byla v podstatě jediný tahoun série, ostatním se fandit nedalo, protože byli buď úplně tupí, namyšlení (Reed), nebo otravně ubrečení (Julie, Missy). P.S. Nechápu, proč zrovna Kelley pozvali do Kambodži a že ji diváci vybrali, když v téhle řadě sotva párkrát promluvila, nicméně jsem za to hrozně rád, protože to co v Kambodži pak předváděla bylo fantastický. ()