Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1

Účinkují:

Série(47)

Diskuze

Spoiler
S výsledky nejsem pranic spokojen. Ta stará káča mi to podělala na plné čáře (ne, že bych nepocítil částečné uspokojení při uhašení Russellovy pochodně), mé dvě favoritky jsou v dost mizerné pozici a banda nezajímavých idiotů (Mike, Steve, Julie..jména těch dalších si ani nepamatuju) se veze na vlně euforie..chjo. Nezbývá než doufat, že Stephanie For the Win:))
Z Robova srabáctví, které částečně předvedl v HvsV, konečně opět vyplouvá na povrch ten průrazný ďáblík, který mi k němu sedí přece o něco víc. No a duel na RI mě taky nepotěšil, alespoň však byla Fran více ne důstojným soupeřem, škoda.
Snad ho příště pošle domů Russ, pro dobro hry povinnost.

mandes

mandes (hodnocení, recenze)

sAAAAAAKRA, paradne ma to bavi, vratil sa mi ten spravny survivor osial, Russel aj Boston su paradny, nakoniec skvely napad ich vratit, ma to stavu.
Survivor go

kajda.l (hodnocení, recenze)

Je normální, když JÁ začínám mít rád trolla? Krista na mě začíná působit jako možná ženská padouška této série a vůbec by mi to nevadilo, ba naopak. Ten veterán z Iráku (Mike tuším) je nehorázně otravnej a nebaví mě, takže první hráč, kterému lepím nálepku OUT. A Stephanie je nehorázné zlatíčko (mám ji na radaru), ale trošku se díky její živelnosti, zbrklosti a ukecanosti o ní bojím:). A na RI to příště Francesqua:) musí tomu přitroublému blonďákovi natřít (pro mě by to malinkatá satisfakce za pyčuse Fabia).
A co se týče Boston Roba, jediné co mě zajímá je příspěvek Zecka. Samozřejmě díky tomu, jak ostrou kritiku zde od něj  schytával troll a Boston, zde dělá přesně to samé. Dobro pro tým? Až na druhém místě. Dobrá pozice pro mě? Vždy až na prvním místě. I přesto, že prohráváme.

Flipper

Flipper (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: ta blondata mrska moze akurat tak otvarat hubu, vsetko tam riadi rob takze si nemoze ani prdnut, lebo smrad by nedal pokoj prave robovi
Osobne moj oblubeny sa stava jednoduchy farmar Ralph, ktory ma zatial stastie pri najdeni talizmanu a postavil sa hned tomu nafukancovi Russellovi. To by isto Russellovo ego neprežilo, keby mu vytrel kocura takyto cloviečik. A navyše ma kúlový sveter na hrudi :D

IKOLA (hodnocení, recenze)

Konecne od teba vidim zasa nejaky dlhsi post. Uz som sa bal, ze sa nevratis z hybernacie. :)

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

SPOILERY k nejnovější epizodě. Mě osobně nejvíc potěšila Andrea, její výraz při blindsidu Matta byl fakt boží. Uvidíme, jestli se ta blonďatá mrška úspěšně pomstí. Nesázel bych na to, protože všichni víme, jak jsou recapy zavádějící, ale každopádně budu mít Andreu v hledáčku. Ralph je tak rozkošně chlupatej, že to není možný. Škoda, že je tak děsně nesympatickej, kohout jeden. Russell mluvící o sobě ve třetí osobě a navrch celým jménem, to už je trochu starý a vůbec mě to nebaví. Rob je mi z těch dvou navrátivších se loserů sympatičtější, jeho plán na blindside Matta byl fajn. Já jen nechápu, že ještě po takový době nikdo (krom Russella v HvV) nezkusí Roba hnedka odstranit. Jsou pitomí? Pipinky se do něj zakoukají, chlapi si chtějí vydobít jeho respekt.. Pff.. Celkově jsou holky v téhle řadě zatím zajímavější než chlapi (samozřejmě s výjimkou R&R), rád bych, aby nějaká ovládla hru. Ale kompletně, jako Amanda nebo Parvati, ne jako Brenda z Nicaraguy..

IKOLA (hodnocení, recenze)

Ale hej. Pokial kvalita nebude klesat a obcas sa dockame nejakej bombovej kmenovky, som ochotny cely ten napad Rob vs. Russel a tuto seriu zobrat na milost. Kasting nie je tak zly, ako sa mi povodne zdalo a epizody ma dokazu zabavit pekne. Ten sedlak vs. Russel je ako pozerat nejaky sequel filmu Blby a Blbejsi. A Russel je ten blbejsi. Rob ma bavi a aliancia okolo neho zacala vyzerat aspon trochu zaujimavo. Uprimne, aj ked si hru znicila sama svojou upnutostou na vyhadzov Roba, Kristina je mi celkom sympaticka.

Hellblazer

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Nikomu nevadi trosku zdramatizovania :)
Raplh sa teraz moze citi ako vitaz ale pojde prec, toto sa Russellovi nerobi :)
Rob si to posral, vobec by ma neprekvapilo keby sa Matt vratil, pretoze tam pojdu vacsinou slabsi ludia....

Montezuma3

Montezuma3 (hodnocení, recenze)

Všimli jste si v druhém díle toho postprodukčně upraveného výsledku soutěže? Jinak Russell pěkně ostrouhal :D

Zeck (hodnocení, recenze)

Novej Coach přece jen existuje a to si člověk říkal, že stupidnější idiot už se nikdy neukáže. Phillip je ale mnohem , mnohem stupidnější. Celkově se mi moc líbí spojenectví, které si Rob dokázal vybudovat, ten chlap má prostě koule a lidé se na něj lepí i když mu nemůžou věřit. V Robově spojenectví jsou naprosto všichni z Ometepe, kteří mi byli sympatičtí už od pohledu, dost mi ta skupinka připomíná Robovo spojenectví z Heroes vs. Villains, snad to tentokrát dopadne lépe. Jména si ještě nepamatuji, ale ta sexy třicítka je fakt pohledná, ta mladá holka (blondýna) také. Grant taky vypadá nadějně a Matthew je takovej chytřejší Fabio. Celkově mě dostal Rob, ačkoliv udělal hned na začátku spoustu chyb (nikoho neznal, ale hned začal upozorňovat na převahu žen /ano těch, díky kterým má teď hlavní slovo v kmeni/). Kristina není odvážná, nebo ani dobrá hráčka, je to zakomplexovaná husička, která si do Survivora přijela udělat jméno: "té, která odstřelila Roba", dost jsem se zasmál, jak se to těm dvoum rozsypalo jak domeček z karet na kmenové radě. Russell má mizernou pozici, protože narozdíl od Roba (který je považován za zlodušského-hrdinu), je Russell jenom zloduch a ještě k tomu sviňský, proto je opovržení Zapatery zcela normální a Russell toho tentokrát moc nepředvede. Ta naivní holka co se k němu nahrnula postrádá prozřetelnost. Soutěž: Hrůza! Zapatera má pět silných chlapů, Ometepe má silného Granta a Roba a přesto je produkce postaví do přetahovací soutěže. Nevim kdo tohle vymýšlel, ale pokud se v Nicarague neobjevila téměř žádná fyzická soutěž a přitom tam byl poměr sil  kmenů zcela vyrovnaný, nechápu, proč jako první soutěž v Redemption Island musí být zrovna totálně fyzická výzva. Kmenová rada skvělá, Kristina ven, nesnášim tyhle samozvané taktiky a megahráče, když přitom nic neumí a jen najdou imunitu (mimochodem skvělá práce CBS, vážně to tomu Russellovi ulehčujete, jak jen můžete). Mimochodem je hezké, jak se Rob s Russellem respektují a sami spíše bojují o vlastní přežití, než mezi sebou, to snad muselo dojít každému, proto tato řada tak trochu postrádá smysl.

Flipper

Flipper (hodnocení, recenze)

Montezuma3: karty sa obratia podla mna v dalsej suťaži tým Boston roba bude ownovať v logiskych suťažiach, kým russelov v sile

Ozaj ak su federalny agenti v USA taky "nuts" ako tento černoško tak spanombohom. Aspoň bude fun :)

Montezuma3

Montezuma3 (hodnocení, recenze)

Konečně pravá Nicaraguiská znělka. Výběr hráčů je docela slušný. Jen snad by CBS mohlo přestat mezi soutěžící cpát své vlastní zaměstnance (Rob, Russel). V Ometepe je kvalitnější harém. Ten redemption island vypadá jako dobrý masakr. A jsem rád, že celková kulisa je laděna do mayského stylu. Ne jako v předchozí sérii. (wink)

IKOLA (hodnocení, recenze)

K prvej epizode- nebolo to tak strasne, ako som cakal, kedze sa trochu umiernili s Russelom a Robom, no uprimne povedane, nejaka bomba to nebola. Tristvrte dielu nuda a potom uzasna kmenovka. Moc som si neprezeral interview a materialy k novej serii, takze som v podstate nevedel, ze kto je kto a teda prvy diel mi moc nepomohol. Predstavil (aspon trochu)  tak troch ludi, z toho jedna osoba z nich vypadla ( alebo bola poslana na redemption island). A ano, Phillip je komedialne zlato, ale je mi luto Fran,,,Franceks...teda Franesc teda...Francescy :)

kajda.l (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Ne, je to černoch = synonymum pro hloupost (minimálně v Survivoru to je nesporné). Čest výjimkám jako Cirie:)

kajda.l (hodnocení, recenze)

Já som si zatial ziadneho oblubenca nevyberal, pokud si to z mojho priespevku nepochopil.. Má potencionální možnost zaujmout, pokud ... (ovšem jak naznačil AbadonX, předběžné sympatie (vystupováním lehce podobná např. Marisse nebo Amber)  tam jsou)

Hellblazer

Hellblazer (hodnocení, recenze)

To si tych oblubencov vyberate podla toho ako vyzeraju? Natalie zatial nepovedala snad ani slovo a uz je oblubena...

Spojléry: Pecka!!!
Zbožňuju černochy v Survivoru..opět se prokázalo, jací to jsou tahouni těch nejprimitivnějších a nejzábavnějších sporů v této hře. Pocity z prvního dílu velmi dobré a přání do dalšího je, aby Robův tým opět volil a došlo tak na pravděpodobný souboj na RI Francesca vs Phillip:)
Ženy relativně (na první pohled) zajímavé..oblíbit si předvším (Stephanii s Natalií) nebude velký problém, Kristina zbrklou agresivitou potěšila (jenže?..takhle se nehraje) a Krista s Andreou můžou jen potěšit. Pánové celkem nudní (Roba s Russem vynechávám).. Soudy, ale zatím nechávám bokem.
Zecku, moje nová ikonka je jen dočasná. Změní se v okamžiku, až si vyberu svého opravdového favorita (rozumněj favoritku..velmi pravděpodobně a nepřekvapivě).

AbandonX

AbandonX (hodnocení, recenze)

SPOILERY: Ten "Fabiuv" pohled jak jim Jeff říkal o Redemption islandu byl fakt typický Fabio!! xD jinak oblíbenci podle.. no.. zatím ničeho xD 1.Stephanie  2.Natalie  3.Rob  4.Phillip (jen aby bavil)  a možná Krista ale ne na úkor Roba- má ale "koule" jen si nevybrala zrovna šťastnou alianci..  no a ta blondýnka co vypadá jak Natalie ze samoy

Loranna

Loranna (hodnocení, recenze)

wow, tak Redemption Island je dobry narez :)) Moc pekny edit, Rob a Russel dostavaji mnohem min prostoru nez jsem cekala, a aby uz v prvni epizode byla tak zatracene zabavna a silena kmenovka se uz dlouho nestalo... Myslela jsem, ze to cele bude spis rozpacite, ale vypada to, ze si uzijeme jeste hodne srandy :))

Zeck (hodnocení, recenze)

Já se naopak těším asi nejvíce, odhaduju to na skvělou řadu, protože angažovanost Roba a Russella stála CBS dost prachů a tak určitě všechno zajistilo nějáké šmeliny. Největší radost ze Survivora jsem ovšem nabyl až tady, kdy kajda konečně pochopil, kdo si zaslouží jeho pozornost v avataru! :-D

IKOLA (hodnocení, recenze)

Co ja viem, tak epizoda bude celkom klasicka, ale vdaka sponzorovi Sprin,t reklamy v podstate skoro nebudu a tak diel dosiahne dlzky cez 50 minut.

kajda.l (hodnocení, recenze)

IKOLA: Mám to trošku podobné. Těším se, ale ne, že bych odpočíval dny do začátku, což mě trošku mrzí:/. Od Micronesie jsem to takto neměl. Prostě to znechucení Nicaraguou a Fabiem pořád převládá. Nebýt těch dvou trotlů (Rob a Russ), tak by mi byla volná snad úplně:)) Věřím, že první záběry na první díl, mě z toho dostanou:) a znovu propuknu v Survivor šílenství:))
Btw. nevíte někdo, jak bude probíhat první díl, jestli bude klasický (45 minut) s jednou kmenovkou, nebo (jako např v Gabou..90minut) dvě kmenové rady + hned první souboj dvou vypadlíků na RI??

IKOLA (hodnocení, recenze)

Aby som sa priznal, akosi sa nedokazem zacat tesit na novu seriu. Vacsinou o takomto case moje nadsenie kulminuje, ale tento rok akosi nic. Ziadne odpocitavanie dni, ziadny entuziazmus...nic. Snad samdo toho dostanem, az seria zacne.

Zeck (hodnocení, recenze)

Proč by ho vylučovali? Může být mezi nimi nevraživost, či snad jeden z nich si může uvědomovat svojí mizernou pozici a pokusit se o změnu. Příděl jídla tam bude stejný, jako mají ostatní hráči, jen nechápu proč by to mělo hrát v Robův prospěch a i kdyby jo, byla by to přijemná změna, ta protěžovaná Russella už nebrala konce. Navíc dost pochybuju, že by při potenciálním souboji muže proti ženě, by se produkce vytasila se soutěží v páce.

AbandonX

AbandonX (hodnocení, recenze)

Tak nefér, ta čtyřka ho/ji pak jednoduše vyloučí.. navíc kdo ví jaké tam bude mít jídlo- dává to tak ale hodně šance Robovi, skoro jakoby to tak Jeff chtěl.. proto mě překvapilo že souboje na R.Islandu budou fyzické..