Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4

Účinkují:

Série(47)

Diskuze

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Candice udelala po Tysonovi nejdebilnejsi tah v HvV, o tom zadna. Posrala hru nejen sobe, ale i Amande, ktera mela slusne rozehranou hru na vitezstvi....

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Zeck: "Tribuiani: Rozumná nebyla ani trochu, protože přidat se ke spojenectví Russell, Parvati, Danielle, Jerri, (Sandra) bylo stupidní už jen proto, že neměla nárok na lepší než šesté místo, což by hravě obsadila i za předpokladu, že by vůbec nic neudělala a zůstala ve své původní alianci a jen držela hubu a krok. Candice se prostě posrala strachy, že je v "horším" spojenectví a tak udělala nejhloupější věc, změnila strany a nekoukala do stran, nebrala zřetel na evidentní fakta, které jí všichni okolo sdělovali. Tuším, že na rozhodující kmenovce kde mohla aliance Heroes získat díky Sandře výhodu, posrala pouze ona, když Sandře jasně řekla, že zběhne k Russellovi (Sandra tedy nic nepodnikla, protože by si s ní akorát vyměnila místo) a ještě hlasovala proti své původní alianci což zapříčinilo odchod Amandy místo odchod Parvati, který by vyšel, pokud by nebyla kráva. Pokud by nezběhla, celý Villains by se postupem času vyházelo a pak by se zbytek žen (až v této fázi) zaměřil na ty neschopné blby Colbyho a Ruperta, kteří by nevyhráli imunitu ani kdyby byli jediní účastníci soutěže. Rázem by měla stupidní Candice jasné finále bez toho, aby něco udělala, veškerou odpovědnost by na sobě měla totiž jen Sandra, a tak by možná měla ještě šanci celou řadu vyhrát. Takhle ani nevím na jakém trapném místě díky své debilitě vlastně Candice skončila, a to jen proto, že zběhla. Jestli ti tohle příjde jako rozumná věc, tak nevím. Lepší pozici mít nemohla, nestalo se, že by ve většinové alianci někdo někdy zběhnul k té menšinové, zaručoval jim v podstatě finále a jeho účastníci o to nejevili zájem a ještě to vyměnili za téměř okamžitý odchod domů, protože jsou idioti. Candice udělala za CELOU řadu jen to, že řekla jedinému člověku, který jí chtěl pomoct: "Ne díky, nasrat", odešla od jasného finále k okamžitéu vypadnutí a tím to haslo. Co je na tomhle "rozumné"? Kde je strategie, kde je hra?  "

Počkej podívám se znovu na ten díl, určitě se v tom něco najde, aby to nebyla opravdu pravda.

Zeck (hodnocení, recenze)

Tribuiani: Rozumná nebyla ani trochu, protože přidat se ke spojenectví Russell, Parvati, Danielle, Jerri, (Sandra) bylo stupidní už jen proto, že neměla nárok na lepší než šesté místo, což by hravě obsadila i za předpokladu, že by vůbec nic neudělala a zůstala ve své původní alianci a jen držela hubu a krok. Candice se prostě posrala strachy, že je v "horším" spojenectví a tak udělala nejhloupější věc, změnila strany a nekoukala do stran, nebrala zřetel na evidentní fakta, které jí všichni okolo sdělovali. Tuším, že na rozhodující kmenovce kde mohla aliance Heroes získat díky Sandře výhodu, posrala pouze ona, když Sandře jasně řekla, že zběhne k Russellovi (Sandra tedy nic nepodnikla, protože by si s ní akorát vyměnila místo) a ještě hlasovala proti své původní alianci což zapříčinilo odchod Amandy místo odchod Parvati, který by vyšel, pokud by nebyla kráva. Pokud by nezběhla, celý Villains by se postupem času vyházelo a pak by se zbytek žen (až v této fázi) zaměřil na ty neschopné blby Colbyho a Ruperta, kteří by nevyhráli imunitu ani kdyby byli jediní účastníci soutěže. Rázem by měla stupidní Candice jasné finále bez toho, aby něco udělala,  veškerou odpovědnost by na sobě měla totiž jen Sandra, a tak by možná měla ještě šanci celou řadu vyhrát. Takhle ani nevím na jakém trapném místě díky své debilitě vlastně Candice skončila, a to jen proto, že zběhla. Jestli ti tohle příjde jako rozumná věc, tak nevím. Lepší pozici mít nemohla, nestalo se, že by ve většinové alianci někdo někdy zběhnul k té menšinové, zaručoval jim v podstatě finále a jeho účastníci o to nejevili zájem a ještě to vyměnili za téměř okamžitý odchod domů, protože jsou idioti. Candice udělala za CELOU řadu jen to, že řekla jedinému člověku, který jí chtěl pomoct: "Ne díky, nasrat", odešla od jasného finále k okamžitéu vypadnutí a tím to haslo. Co je na tomhle "rozumné"? Kde je strategie, kde je hra?

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Kulmon: Ozzyho chování je nesnesitelné, ale jeho fyzické schopnosti uznávám, protože to je součást téhle hry. Někteří fandové uznávají jen taktiku a fyzicky zdatní hráči jako vítěze neuznávají, proč myslí, že vymysleli výzvy? Přece aby toho hráče posunulo ve hře a to přesně se stalo Ozzymu.

Svět má myslím radši fyzicky silné hráče než stratégy (Colby, Ozzy, Terry..).

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Zeck: "nejdebilnější hráče za poslední deset let " No, na Cookových ostrovech to nebyla hloupost, protože věděla, že kdyby přešla, tak Raro bude mít většinu. Kdo mohl vědět, že je Yul Iulius Caesar se skrytou imunitou?

Uživatel Kulmon smazal svůj příspěvek.

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Zeck: No tak jo, nebyla nejrozumější, ale rozhodně byla rozumější než ti ostatní. Colby, který chce zůstat ve hře, aby ležel v přístřešku a odpočíval a ještě si hraje na hrdinu tak, že "podpoří" svoji "alianci", tím že nechá Danielle tu pos* nápovědu ke skryté imunitě. Rupert, který se ještě k tomu spojí s Russellem, který ještě k tomu vypadá jako ho** pos** ďáblem. Ještě tu máme jeden omyl jménem James Thomas, který nejen že se nespojí (neporadí třeba jako Yul) s Amandou, která viděla jak našel imunitu, ale dokonce ji předal Russellovi. Candice provedla vcelku dobrý tah, protože kdyby zůstala s "Heroes", tak by stejně vypadla. Candice ve "Villains" měla aspoň ženy, které by ji možná podpořili. Pochopil jsem tvoji reakci jinak?

Merengues9 (hodnocení, recenze)

kukentipla: Yul si takovou All-Stars řadu zalouží, ale ten taky není Hero, to spíše hodně chybí Ozzy.

Zeck (hodnocení, recenze)

Tribuiani: 1) Cirie neměla v Heroes co dělat. Jediný, co ve hře vždy uměla bylo manipulování s lidmi, jinak nepředvedla absolutně nic, takže nevidím sebemenší důvod proč by měla být v Heroes, naopak do Villains by pasovala perfektně, protože je ještě lepší ženský manipulátor než Parvati. 2) Ty kmeny vůbec neodpovídají hráčům, kteří jsou do nich zařazení, dobrá polovina se nehodí ani do jednoho, takže se pravděpodobně jelo jen podle seznamu divácky nejoblíbenějších hráčů a ti se pak dosazovali do kmenů, ve kterých nemají co dělat, případně se hrálo s těmi, kteří byli po ruce, protože značná část oslovených hráčů odmítla. 3) Heroes je stupidní kmen už jen podle těch hráčů, kteří se tam sešli, ale ještě snad udělal nejdebilnější rozhodnutí během hry, takže tam o nějakém zvednutí hráčské elity nemůže být ani řeč, když všichni muži tam byli výhradně jen za výkony v soutěžích a ani jeden (krom Toma) nechápal slovo "strategie". Ženské na tom byly dost podobně (vlastně na chlup stejně). Candice pak rozhodně patří mezi naprosto nejdebilnější hráče za poslední deset let jen svým vystoupením v této řadě po sloučení, kdy se Sandra po sloučení vysloveně obětovala a řekla jim úplně všechno (hravě mohli Russella vyrazit) a aliance "Heroes" udělá úplné hovno a korunu tomu nasadí stupidní Candice, která po všech těch informacích a zdarma nabyté většiny ještě zběhne k Russellovi, naopak Candice neměla co dělat v celé řadě, ale ještě tam patřila mezi největší hlupáky, takže netuším proč zrovna jí označuješ za nejrozumnější, to byl největší omyl celé řady.

kukentipla

kukentipla (hodnocení, recenze)

Tribuiani: Cirii bych viděl spíš mezi Vallians. Do Heroes bych šoupnul Yula a Earla.

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Zeck: No jo, ale koho by si ještě chtěl ve kmeni Heroes, aby z už z toho byla trosečnická elita? Myslím, že to už je maximum. A nejrozumější hráč kmene Heroes byla Candice, které se ani nedá říct "hero", tzn. že každý hrdina, co hrál v tomto pořadu je hlupák, nebo ne?

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Tribuiani: jj taky nechápu proč je tolik neoblíbená u českých fandů. Panama je skvělá právě jen díky Cirie, Shaneovi a Terrymu.

Zeck (hodnocení, recenze)

Tribuiani: V S20 nedoplatila na žádnou "trosečnickou elitu" (kmen Heroes byl mimochodem snad nejdebilnější kmen v historii), ale na syndrom "Russell", kdy přišla hrát potřetí naprosto stejný stylem a myslela si, že jí to snad zase projde jen proto, že za nic nestojí v soutěžích a proto jí zase všichni naivně potáhnou až do konce, aby je mohla postupně vyrazit.

Tribuiani (hodnocení, recenze)

spoiler Tak jsem opět zkouknul FvsFa a musím napsat, že Cirie je jediným pořádným ženským manipulátorem. Pokud nevíte, proč nevyhrála v Panamě, tak vám můžu napsat jen Cirie není Mr. Dalton (Fairplay). V S20 měla smůlu na "trosečnickou elitu". A taky, proč ji někteří tolik nesnáší? Kvůli tomu, že ji považují za hrdinku, protože se zvedla z gauče?

kajda.l

kajda.l (hodnocení, recenze)

Dle mě by Micka i Jaisona porazil. Myslím si to. Micka určitě a Jaisona tak 70 : 30. A nebo měl vzít do finále místo Jaisona (Natalie) Shambo a taky by nemohl prohrát.

kukentipla

kukentipla (hodnocení, recenze)

kajda.l: Zasloužil vyhrát, nebo vyhrál? To je celkekm rozdíl:-) já myslím že neporozil ani ty dva budižničemi.

Hellblazer

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Russell Hantz is supposedly dating Mikayla Wingle, the lingerie football player who was a pre-merge boot in Survivor: South Pacific, and was on the same tribe as Brandon Hantz and he stared at her from afar a lot. I'm proud that I typed that entire description without vomiting all over the place.

Russell vie ako hrat a vie ako na zeny!!!!

Uživatel Kulmon smazal svůj příspěvek.

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Zeck: Já jsem ti jasně dal argumenty proč je Russell dobrý hráč, jestli je nevidíš nebo nechceš vidět je už jen tvuj problém. A co teda zasloužil si Samou vyhrát nebo ne ;-)

Zeck (hodnocení, recenze)

Merengues9: Strom sice může být chápavější než já, ale věř mi, že i dement dokáže argumentovat líp než ty. Přečti si ještě jednou naší diskuzi, mrkni se kdo předhazuje argumenty a kdo permanentně odbočuje od tématu, protože si ho neumí obhájit, ačkoliv ho sám vyvolal svým tvrzením, pak se vrať a ukonči drsně diskuzi, které ses v podstatě ani neúčastnil, protože jsi nebyl schopen odpovědět ani na jednu mojí otázku. Takže ano, končíme debatu, ztráta času...

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Zeck: Končím s tebou. Nic proti, ale to i strom dokáže více chápat než ty.

Zeck (hodnocení, recenze)

Merengues9: OK, takže zase žádný argument v čem spočívá kvalita hry Russella...

kajda.l

kajda.l (hodnocení, recenze)

Nezasloužil. Natálie byla lepší. Russell možná díky imunitám hru ovládal, ovšem malinko zapomněl, že Natálie ovládala jeho (úplně stejně jako posléze Parvati), stejně jako Amber ovládala Mariana v AllStars.

A fanoušci Russella hlavně zapomínají, že to byla právě Nat, která učinila nejdůležitější krok k rozpadu Galu "koalice", když ženské v čele s Kelly a Laurou přesvědčila o nebezpečnosti Erika. Celou tuhle část Samoy Russellovci s radostí opomíjejí.

Podle mě by si Russ zasloužil vyhrát jen v případě, kdyby nebyl vůl a šel do finále S Mickem a Jaisonem (dva borci, kteří neudělali lautr nic) a ne Natálii, která šikovnou soc. hrou získávala hlasy u Galuovců a ještě si Russela držela v podrůčí. Takže tak.

Hellblazer

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Och zase tu vediete nekonecne debaty o tom kto je najlepsi a pritom je jasne, ze nedospejete ku konsenzu...

Ja sa teda dost tesim na tuto slecnu!!!! Dufam, ze si zoberie nejake miniplavecky hehe http://images.hitfix.com/photos/2204027/Angie-Layton-of-Survivor-Philippines.jpg

Angie Layton: “I know there’s going to be two returning players and they’re going to be guys because there are eight guys and ten girls and that’s an odd number. They’ve returned so many, Russell is gone, Boston Rob (Mariano) is gone. Maybe that one dude who does all the yoga? Coach?”

I will win survivor because Im awesome and I have ....huge boobs :D

Merengues9 (hodnocení, recenze)

A opět trapný Russell, kokot Russell...někdo z něho má asi mindráky...

Zeck: Ale ty nechápeš jednu věc, mě jde o to, že ty tvrdíš, že je Russell špatný hráč, což je blbost, můžeš ho nenávidět ale říct o něm, že je špatný může jen naprostý ignorant. A teda zasloužil si Samou vyhrát nebo ne?

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Zeck: Chápu, já to vidím úplně stejně a kdysi jsem to zbytečně vysvětlvoval na zbytečném foru. Nemůžu se dočkat až s tebou a ostatními budu diskutovat o 25. sérii.

Zeck (hodnocení, recenze)

Merengues9: No, jestli si pamatuješ, tak jsme se dostali k Marianovi pouze proto, že ty jsi pojal obhajobu Russella tak, že naprosto nesouvisle shazuješ Roba. Já Roba do diskuze o Russellovi nijak nezatahoval, to jen pro upřesnění, jen jsem reagoval na tvůj jediný argument: "Russell je nejlepší protože porazil Roba". Je mi ovšem jasné, že tvoje celá obhajoba hry Russella stojí pouze na tom, že shazuješ jeho největšího mediálně vytvořeného soupeře. Zkus už napsat něco věcného, jinak skutečně diskuze s tebou je jen ztráta času.

Tribuiani: Nejlepší hráč celkově - neexistuje. Můžeš si to maximálně rozdělit na tři základní prvky Survivora - přežij, přehraj, přelsti a pak dosazovat jednotlivé hráče. Univerzálů, co splňují většinu z nich je pochopitelně málo a pokud někteří z nich splňují alespoň dvě kritéria, považuju je za kvalitní hráče (to neznamená, že jim fandím), ale nedovolil bych si o nich tvrdit, že jsou absolutně nejlepší hráči v historii (jak to dělají například Russellovci). Například Ozzy je nejlepší v přežívání a přehrání, ale ohledně taktiky a strategie je jeden z nejhorších hráčů vůbec. Rob splňuje v podstatě všechy tři prvky, takže prodle "statistiky" patří mezi nejlepší hráče, ale musíme brát v potaz jeho ego, které mu šance na vítězství dost snižuje, takže je skutečně nejlepší? O Russellovi nemusíme v tomto hledisku ani uvažovat, ten se snad nevejde ani do jedné škatulky. Dle předvedené efektivní hře patří mezi nejlepší hráče v historii Yul, který mimochodem předvedl s jednou imunitou mnohem více než trapný Russell s pěti, zníčil většinové spojenectví a ještě to udělal takovým stylem, že pak vyhrál. Dohadovat se celkově na "nejlepším hráči ze všech" je blbost z principu, můžeme se tady maximálně dohadovat o svých nejoblíbenějších hráčích, kteří nám seděli jejich hrou, ale těžko je můžeme vydávat za nejlepší ze všech, to prostě nejde.