Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4

Účinkují:

Série(47)

Diskuze

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Merengues9: Souhlas, Francesca tam nemá co dělat a navíc pochybuji, že by člověk jako ona by přijala druhou šanci zahrát si v této show. To se asi spletli.

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Brandon - náboženský magor

Erik - společně s Cochranem se na něj těším, sice jen z nostalgie, ale i tak

Phillip - rádobyvtipný magor...když už magora tak Shanea, ten byl aspoň vtipný

Cochran - ten mě v SP bavil i když nic moc nepředvedl, ale pokud bude kmen rozumný tak se ho hned zbaví

Corinne - zakomlexovaná kráva, která nemohla ustát, že ji "blbá" blondýnka převezla

Brenda - chvíli tahala za nitky, ale jinak bída

Dawn - nuda, nuda a nuda

Francesca - to jako fakt? To už jsou tak zoufalý, že bude hrát někdo kdo bypadl jako první?

Andrea - aspoň je pěkná..ale třeba překvapí, taková Parvati taky na CI nic nepředvedla a jaká se z ní stala hráčka

Druhou šanci bych dal: Savage, Sarge, Twila, Rafe, Terry, Shane, Jean-Robert, PG, Kenny, Stephen, Marty, Sash, Colton

Hellblazer

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Brenda je jedna z najkrajsich a najsympatickejsich hracok, takze ja som spokojny :)

kajda.l

kajda.l (hodnocení, recenze)

Pokud bude tahle série jakousi variací na FvsF a bude se jmenovat např. Rookies vs Loosers nebudu mít s touto sezónou sebemenší problém. Co jméno, to "hráč", který se sám zapříčinil o svůj odchod hrubou chybou. Největším failem castu je bezpochyby Brandon (budu blejt) a Francesca, naopak radost mám snad pouze z Corrine a trošku z Andrey (když už nic, je to sympatická bojovnice s roztomilým ksichtíkem a paradoxně největší hrozba pro Roba v RI).

Chlapi tradičně katastrofa. To se opravdu v USA nedají najít charismatičtí týpci s mozkem, ale buď - A) vymatlaní patetičtí sportovci nebo B) magoři s evidentní poruchou osobnosti. Ovšem mohlo to být ještě horší, když si vzpomenu na populární kretény typu Mike (RI), Matthew či Troyzan.

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Účast Erika z 16. řady je blbost. Cochran tam je díky "dobrým hláškám" a kvůli tomu, že je velký fanda, nesmysl. Brandon? Ten dopadne stejně jako Ozzy, jeho "taktika" se změní o 2% k lepšímu, což není nic úžasného. Dawn?... Jinak Tracy by nebyla špatná (místo nějakého Erika).

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Jinak za sebe krátký list zajímavých soutěžících od Mikronésie, co si zahráli jen jednou: Tracy Hughes Wolf, Natalie Bolton, Ace Gordon, Crystal Cox, Kenny Hoang, Sierra Reed, Taj Johnson, Erinn Lobdell, Stephen Fishbach, Marisa Calihan (jestli dát nějakýmu časně vypadlýmu druhou šanci, pak jí, ne Fransesquě), Alina Wilson, Marty Piombo, Holly Hoffman, Sash Lenahan, Christine Shields Markoski (a ano, uvědomuju si, že vypadla díky svojí demenci označení Coache a Ozzyho za dočasné hráče, ale definitivně si all star status zaslouží tisíckrát víc než většina vybraných), a Colton Cumbie.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Brandon Hantz - Katastrofa největší, hráč beze špetky hráčského potenciálu. Erik - taky ho moc nemá, ale chápu alespoň jeho hvězdný status. Můžeme se těšit alespoň na nějaké zábavné naivní trampoty, pořád lepší než náboženská demence Hantze juniora. Phillip - soudě podle prvních tří voleb to vypadá, že se rozhodli do letošní all stars dostat co největší množství magorů. Ti jsou samozřejmě v castu potřeba, ale jeden na sezónu je až až... Phillip je co do hry stejná přítěž jako Hantz, každej ho nesnáší, a tak ho můžeš jako mrtvou váhu dovláčet s sebou až do konce... Cochran - z toho by se taky jeden posral, největší ubožák South Pacificu, co pozici roztomilého geeka (Kenny, Stephen!!!! Bože, proč třeba ti tam nejsou??) vyměnil za věčně sebelitujícího zoufalce a rádoby megafandu, co potom provede největší píčovinu řady. Corinne - byla oznámená už dávno, čili žádné překvapení, nicméně si to nezaslouží. Za celý Gabon nepředvedla vůbec nic, akorát na závěrečné kmenové radě urazila Sugar, to je skutečně to jediné, co doopravdy dokázala. Brenda - ta mě vskutku poměrně těší, sice bych z Nicaraguy byl radši za Alinu nebo Holly, ale Brenda měla určitou hru a chvilku Nicaraguu i pod kontrolou, samozřejmě dokud jí nepřevzal Sash. Brendu bych i sám zvážil, kdybych měl vybírat cast já. Dawn - miláček South Pacificu, který nepřekvapuje a poměrně těší, na druhou stranu nevěřím, že má Dawn na víc než jen na roli hodné maminy. Fransesqua - naprosto vymrhaná pozice, odkdy se do All Stars dostávají první vypadlí?? To bych se pak ani nemusel stydět nominovat Papa Beara, což bych tak jako tak udělal. Andrea - ta mě těší z celého castu vůbec nejvíc, v RI byla krom Roba snad vůbec jediná s aspoň nějakým potenciálem

Zeck (hodnocení, recenze)

Dudek: Jinak pochopitelně souhlasím. U předchozích All Stars výběrů jsem si vždy našel minimálně jednoho hráče, na kterého jsem se těšil a mohl jsem mu fandit (jediný účel VIP řad). Když se podívám na tohle, tak nejenom nikomu nefandím a na nikoho se netěším, ale ještě většinu těch lidí naprosto nesnášim.

Zeck (hodnocení, recenze)

Dudek: No, jestli je Lukyne tahle sebranka v USA populární, tak jsou na tom Američané ještě hůř než jsem myslel. Když se na to podíváme čistě "objektivně", Erik je tam pouze díky své  pětiminutové debilitě za celou řadu, kterou předvedl na jedné kmenovce (těžko od něj očekávat podobné píčoviny v roce 2012). Brandon je tam pouze proto, že se jmenuje Hantz, hráč naprosto na hovno, on vlastně ani hráč nebyl a není. Cochran, to absolutně netuším, zjevně vděčný objekt pro debilní nerdy, Phillip tam je proto, že je regulérní kokot, toho bych tam očekával, ale ne ve společnosti stejných kokotů, kde zcela zanikne jeho jediný účel pro který tam je. Corinne - netuším, zjevně pro svojí držku, ale to si produkce spletla řady, Villains už si zahráli, Brenda - samozvaná kráska, která je hnusná a ještě k tomu neumí hrát, takže asi proto, že je samozvaná kráska. Dawn - mormonské lobby, Francesca - největší WTF řady, Andrea - americký blonďatý andílek, účast pouze za ksicht, být bruneta, není tam. Divím se pouze tomu jak je možné, že celý all stars kmen v 26. řadě budou z 8 (10) lidí tvořit 3 hráči z RI (z naprosto otřesné řady), kdy dva tam budou naprosto zbyteční a nezáživní a jediný charakterní hráč a jeden z mála zajímavých chlapů od nevím kdy Grant, se tam tak nějak nevešel, ačkoliv fyzicky silného hráče v té sebrance hvězdných debilů nějak postrádám. Tato sebranka určitě oblíbená v USA zase tak nebude, minimálně ne Francesca, která odehrála celou jednu epizodu a vypadla díky tomu, že byla naprosto stupidní kráva. Stále postrádám zaměření řad a z jakého důvodu tvoří celé jádro hvězdného kmene hráči, kteří neumí hrát. Rozhodně je to naprosto nejotřesnější výběr hráčů, který s přehledem převyšuje i téma Ozzy vs. Coach. Pokud se má o potenciálním pokračování Survivora rozhodovat po odvysílání této řady, tak se můžeme rovnou rozloučit a vychutnat si teď poslední regulérní řadu hry na podzim, zeblít se na jaře a zamávat Burnettovi ať táhne konečně do prdele.

Malakal

Malakal (hodnocení, recenze)

Dawn mam rád. Co ale nám může předvést po herní stránce? I když třeba překvapí...

Andrea je pro mě taková jediná naděje na slušnou hru... Brenda jakžtakž.

No a Hantz? Ti producenti jsou s těma Hantzema fakt trapní! :(

Dudek

Dudek (hodnocení, recenze)

Zeck: Vidím to podobně. Je to hodně smutné. A když si vzpomenu na Micronesii, tak se mi chce brečet dvojnásob. Zatímco tam favorité vzbuzovali úctu a nadšení, tady se snad budou snažit fanoušci co nejrychleji vypadnout, aby se nedočkali sloučení... To jsou tihle hráči ve Státech opravdu tak populární?

Montezuma3

Montezuma3 (hodnocení, recenze)

Mno že to bude sestava plus mínus z posledních 5 řad jsem čekal, ale že tam nebude nikdo z One World jsem tedy vůbec nečekal. Ta sestava chlapů je ďábelská. Už teď se bojím toho co tam budou vyvádět. Bejt ten pátý Colton...

Brenda, Andrea super, Gabon jsem neviděl a místo Francesca a Dawn bych bral Kat, Monica

Zeck (hodnocení, recenze)

Dudek: Naprosto odporný "hvězdný" cast, sázim na to, že to bude poslední řada Survivora a rovnou bude nejhorší ze všech.

Ktere filmy, co mají premiéru za rok? Už mužů napsat jen MYSLI SI CO .CHCEŠ

Zeck (hodnocení, recenze)

Tribuiani: Jo takhle, takže ty ses registroval, ještě ses ani nerozkoukal a první co tě napadlo bylo "škodit" (hackovat dle tvých slov i když jsi vlastně vůbec nic nehacknul) verbalův profil, protože tě znechutil a začneš to hned psát do profilu, ale nezapomeneš to smazat v ten den, kdy na to upozorním. Pak jsi začal hodnotit filmy, které ještě nikdo neviděl protože mají premiéru až za rok a nezapomněl jsi diskutovat o Survivoru o kterém toho vlastně ani moc nevíš i když ho sleduješ od roku 2001 přímo z USA a zřejmě nevíš ani nic o zdejší diskuzi, když ses nezapomněl otřít o Toma při každém komentáři, který si s ním prohodil i když tady od datumu tvé registrace v podstatě nic nenapsal a s nikým nediskutoval. Promiň, to mi nepříjde moc důveryhodné.

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Zeck - Co se týče Trosečnika, žil jsem ve Státech a oblíbil jsem si ho hned, co CBS začala dávat Afriku, takže proto jsem ihned na databázi vyhledal slovo Survivor a začal diskutovat, stejně je to i u filmu Ti druzí... verbal patří mezi nej. uživatele, tak jsem se podíval na jeho profil... Jeho ikonka mě prostě znechutila(vypadá opravdu tak?) a jeho slovník(stejně tak u tebe).

Zeck (hodnocení, recenze)

Tribuiani: Mulťák = nově vytvořený profil uživatele, který je zde registrovaný už delší dobu. Podezřele to na mě působilo hlavně proto, že mi příjde celkem divné, že kompletně nový uživatel má choutky psát něco o verbalovi a snad mu ještě škodit, a chodit pár hodin po registraci do diskuze o Survivoru a celkem jasně dávat najevo, že ho sere Tom, když s ním v podstatě nikdy nediskutoval, když je tady týden. Divný mi to zpočátku nepřišlo, ale po zhlédnutí tvého datumu registrace to divný je. Toť celé, jestli nejsi mulťák tak pochopitelně sorry.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Ale to je samozrejme nesmysl. Navzdory tomu, ze nikdy nevyhrala, mela v obou pripadech ve finale realne a velke sance na vitezstvi... Poucena z predchozich pripadu (jelikoz Cina a Mikronesie byly rovnou po sobe, nevedela, jestli jeji taktika byla dobra, nebo ne) by navic diskutabilne konecne mohla porotu okouzlit dokonce i vykonem na zaverecne kmenove rade. A kdyby byla vedle takovych polen jako je Candice a Colby, nemela by sebemensi problem vyhrat. Ze nevyhrala proti Parvati nebo Toddovi neni zadna ostuda. A uz vubec nechapu, co ma znamenat takovy nesmysl, ze by Rupert Amandu psychicky znicil svym egem a ona proto vypadla. Survivor neni o tom, kdo ma vetsi ego, Amanda nikdy prilis velke nemela,a vzdycky se dokazala prosadit, i v Heroes Vs. Villains si tise kontrolovala vetsinovou alianci hrdinu, dokud ji to zbabela Candice nepokazila. Ze Rupert je neandrtalsky pirat, ktery miluje hlasite vyrvavat za potlesku davu, aby pohonil svoje ego, nema nic spolecneho s hrou jako takovou.

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Sice nechápu slovo mul.... Stejně tak jako do ostatních diskuzi mých oblíbených filmů/seriálu.

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Edit: Amanda nemá šanci vyhrát kvůli své osobě, spokojen Lorde Voldemort?

Zeck (hodnocení, recenze)

Tribuiani: No já nevím, jsi tady registrovaný týden a na profilu ses ještě včera chlubil tím, že jsi něco "hackul" z verbalova profilu, což tam už teď napsaný vůbec není a navíc mi příjde zvláštní, že se pár hodin po registraci ihned pouštíš do diskuzí o Survivoru. To mi příjde celkem mulťácké.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Tribuiani: To se holt diky tvoji rozumne Candice nikdy nedozvime, ale co pises nedava zadny smysl.

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Tom: mýlíš se, Amanda má příliš slabou osobnost a Rupert by ji svým egem psychicky zničil, takže by spolu Candice poleteli.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Candice by nevypadla... Uz je to roky, co jsem HvV videl, ale Candice mela zarucenou cestu az do finalove trojky po boku Amandy a tusim Colbyho, kdyby to vsechno neposrala. Jediny hacek by byl v tom, ze by se do finale dostala na zadech Amandy bez vlastniho pricineni, cili nemela jedinou sanci vyhrat. Jeji prebehnuti k Russellovi proto vidim napul jako zbabelost a napul jako snahu si vyhru aspon trochu zaslouzit. Tak jako tak to byla nehorazna demence a Candice je spolu s Tysonem, Danielle a Randym nejvetsi vymrhani mista v tehle sezone

Tribuiani (hodnocení, recenze)

Takže nemám slov. Zkrátka Candice udělala hloupost, že přešla, jelikož by vypadla v každém případě (s Heroes by vydržela déle) a ještě k tomu věděla, že není žádný stratég jako Todd.