Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(47)

Recenze uživatele Marcin k tomuto seriálu (2)

Kdo přežije (2000)

Survivor je úžasný, ako je Top Gear najlepší motoristický program, tak Survivor je zase najlepšia reality-show. Skvelé openingy, hudba, nádherná príroda, perfektné súťaže a super moderátor a hlášky typu "The tribe has spoken" , "Once again immunity is back up for grabs" a mnoho ďalších. Páči sa mi hlavne tá rozmanitosť, každá séria sa odohráva v inom kúte sveta, takže je načo pozerať :) ()

Worlds Apart (2015) (S30)

Toľko nesympatických hráčov ako v tejto sérií som ešte nevidel..fakt katastrofa. Taktiež nepatrili medzi najchytrejších, no zato asi najnapínavejšia séria, ktorú som zatiaľ videl. Víťaz jednoznačne zaslúžený!!...Teším sa na 31., ktorá podľa obsadenia a lokality vyzerá super. ()