Hinter Gittern - Der Frauenknast - Season 2 (1998) (série)
Hrají
Katy Karrenbauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Claudia Loerding
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Dirk Mierau
Německo
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Franziska Arnold
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Annette Frier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kristiane Kupfer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tanya Neufeldt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Christine Schuberth
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Christiane Reiff
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Brigitte Renner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Uta Prelle
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Egon Hofmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Thomas Engel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Heidi Weigelt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Karl-Heinz von Liebezeit
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Joey Zimmermann
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Angela Neumann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Solveig Krebs
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Volker Meyer-Dabisch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Wolffův revír (1992) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Aimee Gneist
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Druck (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)