Série(16) / Epizody(403)
-
Season 1 (1997) - 26 epizod
-
Season 2 (1998) - 18 epizod
-
Season 3 (1998) - 28 epizod
-
Season 4 (1999) - 26 epizod
-
Season 5 (1999) - 26 epizod
-
Season 6 (2000) - 26 epizod
-
Season 7 (2001) - 26 epizod
-
Season 8 (2001) - 24 epizod
-
Season 9 (2002) - 26 epizod
-
Season 10 (2002) - 28 epizod
-
Season 11 (2003) - 26 epizod
-
Season 12 (2003) - 26 epizod
-
Season 13 (2004) - 26 epizod
-
Season 14 (2004) - 20 epizod
-
Season 15 (2005) - 33 epizod
-
Season 16 (2006) - 18 epizod
Hrají
Katy Karrenbauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Karel Gott
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Devadesátky (2022) (seriál) - a.z.
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Katharina Wackernagel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marcus Grüsser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Sisi (2021) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaus Wennemann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Burkhard Heyl
Nejlepší seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Petr Veliký (1986) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Nina Bott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Judith Hildebrandt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Sladká Laura (2005) (seriál)
Christine Schuberth
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Sanna Englund
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jens-Uwe Bogadtke
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Imke Barnstedt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Milton Welsh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Dennenesch Zoudé
Etiopie
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Okupace (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Gina Louisa Naumann
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Stefanie - nový začátek (1995) (seriál)
Nadine Warmuth
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Finja Martens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Marie Rönnebeck
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Fritz Roth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Gitta Schweighöfer
Nejlepší seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)