Reklama

Reklama

Talk show bez zábran

(pořad)
  • USA The Talk
Talk-show
USA, 2010, 45 min

Účinkují:

Amanda Kloots (moderátor), Julie Chen Moonves, Sharon Osbourne, Leah Remini, Carrie Ann Inaba, Holly Robinson Peete, Sara Gilbert, Julianne Hough (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Pojďte si popovídat se slavnými ženami... (oficiální text distributora)

Recenze (62)

Caszidy 

všechny recenze uživatele

"Ženský drbou". Tuto památnou větu pronesl oblíbený paleontolog Dr.Ross Geller. No a o tom vlastně celá tahle talk-show je. Parta více, či méně sympatických dam si běhěm 45 minut podrbe, vyzpovídá hosty, rozdá dárky a příští týden se jede nanovo. Nebyl bych tak neúprosný, jako většina zdejších hodnotících. Někdy se to bez problémů sledovat dá. Zvlášť, když se ve studiu objeví zajímavý host. Jindy je to pro změnu bída, nuda, otrava. V jakém jsou tyhle dvě polohy poměru však nedokážu sám posoudit, jelikož jednoduše nespadám do cílové divácké skupiny a nejsem pravidelným divákem. ()

tsatsiki 

všechny recenze uživatele

Jak už to tak bývá, některé díly byly dobré, některé ještě lepší a některé nestály za psí štěk. Ale ve směs se na to dalo koukat, objevovali se tu největší hvěždy jako Justin Bieber, Tom Selleck, Jeniffer Lopez, Jessica Alba, myslím, že trošku pozapomenutý Ted Danson nebo Patricia Richardson, známá u nás díky Kutilovi Timovi. Spoustu hvězd by jsme bez tohoto pořadu v současných pořadech, filmech, seriálech ani neviděli a je dobře, že tato talkshow šla i u nás. ()

Reklama

Zeck odpad!

všechny recenze uživatele

Představte si nádherný velký gauč, na něm posazené tři emancipované pičinky, které hážou gesta na kamery a hodinu zpovídají nudné hosty ve stylu "matka tří dětí". Pokec o hovně, kterému hrdě tleskají podplacené staré panny ve studiu. Tohle by nebavilo ani české menopauzové obecenstvo, natož jakoukoliv plodnou ženu v libovolné věkové skupině. 1,005% ()

Ham.and.eggs 

všechny recenze uživatele

Pro ženy? Možná... Pro americké ženy? Asi... Je to takové tlachání více či méně o ničem - jen aby se pár setsakramentsky ukecanejch ženskejch nenudilo a navzájem se uchlácholily, jak jsou vlastně všechny dokonalé, že toho tolik zvládly a zvládají a všichni muži jsou stejní, a všechny děti zlobí a nemoci jsou hrozné a nákupy skvělé a všechny se pojďme společně obejmout a mlsání je strašně fajn a kvo a kvo,... Naštěstí nejsou všechny ženy takovýhle... ()

Joye 

všechny recenze uživatele

Po prvním, druhém shlédnutí jsem to také považovala za odpad, ale pak jsem těm diskuzím přišla na chuť. Většina lidí si myslí, že tam jen 5 ženských mluví samé kraviny. Ale neuvědomí si, že po diskuzních drbech se řeší i vážné témata, kde vyjádří svůj i odborný názor. Je to asi moje ranní slabost, kdy mi ještě nefungují všechny smysl....HOLKY DO TOHO!!! ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama