Epizody(16)
-
Není cesty zpátky (S10E01)
-
Podezření (S10E02)
-
Záblesk (S10E03)
-
Věc důvěry (S10E04)
-
Pod palbou (S10E05)
-
Frankie (S10E06)
-
Poslední velká rána (S10E07)
-
Slib (S10E08)
-
Plné riziko (S10E09)
-
Řidič (S10E10)
-
Tváří v tvář smrti (S10E11)
-
Lepší zlomená noha nežli vaz (S10E12)
-
Druhá šance (S10E13)
-
Drsná podmínka (S10E14)
-
Lauřino rozhodnutí (S10E15)
-
Přátelství (S10E16)
Hrají
Holger Gotha
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Thomas Kautenburger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Luca Zamperoni
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Toni, männlich, Hebamme (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rolf Kanies
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Helmut Zierl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Andreas Maria Schwaiger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Katy Karrenbauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Max Hopp
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Dům snů (2022) (seriál)
Uwe Rathsam
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kerstin Thielemann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dennenesch Zoudé
Etiopie
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Okupace (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Gunda Ebert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Juraj Kukura
Československo
Nejlepší seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Straty a nálezy (1974) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Jürg Löw
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Daniel Christensen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Roman Knižka
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Daniela Wutte
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Andreas Schmidt-Schaller
Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vasilis Spiliopoulos
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Simone Thomalla
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)