Epizody(16)
-
Není cesty zpátky (S10E01)
-
Podezření (S10E02)
-
Záblesk (S10E03)
-
Věc důvěry (S10E04)
-
Pod palbou (S10E05)
-
Frankie (S10E06)
-
Poslední velká rána (S10E07)
-
Slib (S10E08)
-
Plné riziko (S10E09)
-
Řidič (S10E10)
-
Tváří v tvář smrti (S10E11)
-
Lepší zlomená noha nežli vaz (S10E12)
-
Druhá šance (S10E13)
-
Drsná podmínka (S10E14)
-
Lauřino rozhodnutí (S10E15)
-
Přátelství (S10E16)
Hrají
Jürgen Tonkel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Markus Eberhard
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Oscar Ortega Sánchez
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Allmen (2017) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Julian Weigend
Rakousko
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nina Tenge
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Loretta Pflaum
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sanna Englund
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mark Zak
Ukrajina
Nejlepší seriály:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Whiskey Cavalier (2019) (seriál)
Jörg Pose
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Giulio Ricciarelli
Itálie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Pierre Shrady
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Daniel Wiemer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Stefan Richter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Ralf Dittrich
Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Mandala Tayde
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Komisař Montalbano (1999) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ohnivá poušť (1997) (seriál)
Adrian Topol
Polsko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Mark Waschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Murat Yilmaz
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Julia Dietze
Francie
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Markus Kirschbaum
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)